Author Topic: Diablo III  (Read 8483 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Diablo III
« on: June 29, 2008, 17:13:30 »
omg omg omg
epic
svijet je stao

Da li ste ga igrali i bili ludi za njim?
Ja recimo jesam.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Diablo III
« Reply #1 on: June 30, 2008, 00:35:52 »
Apsolutno nikad :)

Offline Veronesku

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 280
  • PSN-ID: Veronesku
    • IssLand
Re: Diablo III
« Reply #2 on: June 30, 2008, 02:51:50 »
Probao i nije se primilo.
IssLand.com

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Diablo III
« Reply #3 on: June 30, 2008, 15:22:37 »
A jbmu. Ja bio ovisan.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Diablo III
« Reply #4 on: April 01, 2009, 19:59:18 »
http://image.com.com/gamespot/images/2009/089/930659_20090401_screen001.jpg

evo. sagledo sam sve i svasta odkad je d3 najavljen i sve je bilo ok.
a danas vidim ovaj skrinšat i onak - to je to! predivno predivno. inventory i skill tree. sve kao i u d2 samo bolje! sve tako slično, a tako bolje! ah... ponovno se javilo uzbuđenje. predivno.
samo sam moro vidit te izbornike i hud i čovječe! to je to! ponovno cu bit ovisan. pih.
znam da vi ne marite za d3, ali meni je d2 i opcenito diablo obiljezio djetinjstvo, tako da se to usadilo u mene... nikad ne citam knjige koje nisu lektira, a procito sam proslo ljeto 2 diablo novele. onak 200-300 stranica po noveli! ehej, nije to malo. i sve moguce proucio i tako dalje. sve - uredno, do vrha. ali evo, ovaj skrinšat je onak, šlag na tortu. ;D
pzzzzt - gasim nabrijanost ;D
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline dodo

  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 25
Re: Diablo III
« Reply #5 on: April 06, 2009, 05:52:59 »
Osjećam smrad WoW-a na ovoj slikici :(

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Diablo III
« Reply #6 on: April 06, 2009, 14:53:43 »
smrad wowa se osjetio prije. ja ga sad sve manje osjecam. ko da je neko uzeo Oust, pa posprico.
d3 ce pokretat modificirani wow engine. istina je da ima slicnosti malo. no ja nisam osjetio smrad wowa na tom screenshotu, a to je odlično!
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline dodo

  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 25
Re: Diablo III
« Reply #7 on: April 08, 2009, 04:14:40 »
Ja baš na ovom jesam lol. Pogotovo skill tree.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Diablo III
« Reply #8 on: August 16, 2012, 18:10:03 »
Stiglo mi ovo čudo u kuću. Nisam očekivao da će doći, ali buraz me počastio čak iako nisam bio toliko željan - više je on to htio, nego ja.

Sva sreća pa imam još mjesec ipo dana praznika.


Kad se sjetim koliko sam igrao jedinicu, a tek dvojku, i bio hajpan kad je trojka najavljena. I evo je sad tu kraj mene, stoji tek tako, kao da se ništa posebno nije dogodilo, a zapravo mi je Diablo serijal u srcu skoro koliko i Gran Turismo, možda malo manje.

Ništa, krećemo... :)


24/8/12
Osim što naprimjer još nisam počeo, jer sam zapeo za Mass Effect - nakon dovršenja jedinice sam jednostavno morao nastaviti s dvojkom. FYI.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi