Author Topic: Killzone Shadow Fall  (Read 22646 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Killzone Shadow Fall
« Reply #45 on: November 14, 2013, 11:58:14 »
Da, lik koji je recenzirao igru za polygon je poznat da nevoli KZ serijal (a cini mi se i fps zanr) i bas njemu daju ::)

Zadnje vrijeme dosta igara je nemilo izasrano od strane recenzenata. Novi Batman izaseru jer je kao sličan prethodnom. Prethodnik, fenomenalna igra, odlično ocjenjena. Za nastavak stave duplo veću mapu, nove gadgete, hrpu novih likova i sad to odjednom ne valja? Pa jebemtimater, što trebaju napraviti?

Beyond Two Souls se također izasere... ili ne vole tipa koji je napravio igru, ne kuže njegovu viziju, ne sviđa im se način igranja... božesačuvaj. Naravno, ima i druga krajnost u kojoj recenzent igri daje 9/10, ali je isti lik The Last of Us ocjenio sa 8/10.

Uglavnom, neka novija ekipa recenzenata koja je valjda preko određenih naslova odlučila da postane popularna pa makar to znači da se posvade sa cijelim internetom i hrane se vrijeđanjem iz komentara ;D

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: Killzone Shadow Fall
« Reply #46 on: November 14, 2013, 12:38:42 »
ze recenzente nikad nism uzimao strogo u obzir....prvo KZ izgleda savršeno i samo radi toga ga je vjerojatno milina igrat jer je melem za oči....a skužil sam da ta ekipa kaj piše recenzije (ameri) su uvijek bili nekak rezervirani prema PS naslovima.....kao što stinger kaže za batmana....ne razumijem kaj su trebali napravit da ih se zadovolji....baš me zanima kaj će reć za drive club.....i njihov komentar na wach dogs kad pokori xbone

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Killzone Shadow Fall
« Reply #48 on: February 03, 2014, 21:42:12 »
Igra je stvarno dobra, na grafiku se još navikavam, ono pomalo sam u čudu da nešto tako igram i da igre pogotovo detalji mogu biti tako ljepi, SP nije loš iako meni osobno mogao više naginjati na KZ2, ovdje je lik malo 'lepršav' KZ2 je baš bio metal i čauhre.

MP nije loš, iako zna malo biti kaotičan i blještav od detalja na mapa da je ponekad teško uočit neprijatelja, zato igram modove sa manje igrača i primjetio sam da iako počnem pucati prije, lik me ubije, pa sad neznam kako igra stoji sa konekcijom.
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: Killzone Shadow Fall
« Reply #49 on: March 04, 2014, 14:12:37 »
MP besplatan od danas slj tj dana >

Quote
To celebrate the imminent release of our first Free Map DLC on March 4th, we are making the acclaimed KILLZONE SHADOW FALL multiplayer available for FREE to all Playstation® 4 players for a week, starting 3rd of March 5PM PST. Best of all, you will not require PS PLUS to play the Free Access client this week!


Quote
Players begin downloading immediately and start playing as soon as the servers go live on the 4th. Pre-loading is possible immediately in Europe and the client will be available in North & South America on the 4th. See you in game!


http://killzone.com/en_US/blog/news/2014-02-28_Free-MP-Access-Week.html

I dvije nove besplatne mape >

http://blog.eu.playstation.com/2014/01/15/first-free-killzone-shadow-fall-multiplayer-maps-revealed/