Author Topic: Game Stock Car 2012  (Read 6566 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Jadran73

  • The Wheel Master
  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 358
Game Stock Car 2012
« on: September 19, 2012, 01:25:58 »



Game Info:


Features
- Simulates the 2012 brazilian Stock Car Championship
- 32 cars and drivers
- 12 minutely modelled race tracks with 20 different layouts
- Extra content: Formula Reiza, Formula 3, Mini Challenge

Total Immersion
GAME STOCK CAR 2012 combines the best graphics, sounds and gameplay, delivering a totally immersive experience.

Several Game Modes
Play against the computer cars or with other players on the internet, in practice, races or a full-blown virtual championship.

Technical sophistication
The player can set up his car adjusting aerodynamics, transmission, suspension, brakes and tires in order to gain the optimum performance, in accordance to real life principles.

Maximum Realism
Developed with the support of teams and drivers and verified against real telemetry data, GAME STOCK CAR 2012 accurately simulates the reality of driving a race car.

Customizable
GAME STOCK CAR 2012 offers several difficulty levels and driver aids, allowing the novice player to acclimatize himself with the challenges of driving a race car.

Vise o samoj igri  OVDJE   

Demo dostupan OVDJE   




Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: Game Stock Car 2012
« Reply #1 on: September 19, 2012, 01:35:24 »
Skidam demo pa javim dojmove, cuo sam dobre stvari o igri :)

Offline Jadran73

  • The Wheel Master
  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 358
Re: Game Stock Car 2012
« Reply #2 on: September 19, 2012, 03:30:23 »
Evo ja probao...onako na prvu nije lose (vozio sam Minija ;D)...




Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Game Stock Car 2012
« Reply #3 on: September 19, 2012, 12:37:24 »
Vidio sam na official stranici sliku od Mclarena, vjerojatno iz 1988g i vjerojatno Senna. Jel ima tog u Demo-u da ga odma skinem??
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline GTS_Klocna

  • MOMAK
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 897
Re: Game Stock Car 2012
« Reply #4 on: September 19, 2012, 13:43:20 »
Mogao bi to danas probati, kolko sam informiran reiza studios su jako cijenjeni. Piše se da znaju znanje vezano za fizikalni model.
psn-id: GTS-Klocna

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: Game Stock Car 2012
« Reply #5 on: September 19, 2012, 13:53:43 »
Vidio sam na official stranici sliku od Mclarena, vjerojatno iz 1988g i vjerojatno Senna. Jel ima tog u Demo-u da ga odma skinem??


To je druga igra koju spremaju http://www.virtualr.net/reiza-studios-to-develop-ayrton-senna-game

U demu ima mini, camaro, F3 i brazilski stock cars

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Game Stock Car 2012
« Reply #6 on: September 19, 2012, 14:14:19 »
Vidio sam na official stranici sliku od Mclarena, vjerojatno iz 1988g i vjerojatno Senna. Jel ima tog u Demo-u da ga odma skinem??


To je druga igra koju spremaju http://www.virtualr.net/reiza-studios-to-develop-ayrton-senna-game

U demu ima mini, camaro, F3 i brazilski stock cars


Kakva je fizika? u usporedbi sa LFS i GT5?
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Game Stock Car 2012
« Reply #7 on: September 19, 2012, 14:17:45 »
Fizika ove igre je navodno genijalna, u razini sa NetKar Pro.

Ja nabavljam ovo cim kupim PC.

Offline GTS_Klocna

  • MOMAK
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 897
Re: Game Stock Car 2012
« Reply #8 on: September 20, 2012, 09:57:26 »
Probao jučer, upalim igru, namjestim postavke i kontrole, krenem vozit kad ono volan divlja. Čim ga pomaknem 5 stupnjeva lijevo ili desno daje nenormalnu silu u stranu na koju sam krenuo skretati. Ne može se uopće zadržati pravac. Gledam što je ovo.

Zajebavao se tak 10 min, probam jednu pa drugu postavku za ffb. Na kraju izađem iz igre, pokrenem TM T500RS profiler, ponovno pokrenem igru i sve riješeno. FFB je odličan, osjećaj na volanu super (vozio sam camaro). Fizikalni model mi je odličan, kod camara točno osjetiš onu sirovu snagu, jači gas u drugoj guzica opasno zanosi. Malo popustiš gas i kontra i u driftu si. Dobro odrađen posao.

GSC2012 je po meni malo izmjenjeni Rfactor u pogledu grafike i grafičkog sučelja tijekom vožnje (90% identično). Zapravo nije mi jasno kako se frajer uopće usudio napraviti tolko identično, možda je radio sa njima ili nešto slično.Napredak je napravljen na FFB-u, kao što ljudi i pišu po forumima majstor je za to.

Sve u svemu za 20-tak dolara odličan paket.
psn-id: GTS-Klocna

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: Game Stock Car 2012
« Reply #9 on: September 20, 2012, 14:52:19 »
Odlicno radi s G27, u options ima za izabrat profil za gotovo sve volane, nije bilo problema sto se tog tice..

Ukratko >

Negativno: izgled menija, grafika (nemog se s tim pomirit, 2012 je, nex gen je pred vratima....)

Pozitivno: zvuk, fizika(stvarno je odlicna), FFB, AI(ne mogu namjestit vise od 9 AI, neznam jel to samo do mene) < znaci najbitnije stavke :)

Neutralno: auti i staze, osobno me osim camara i minija drugo ne zanima, staze ukljucene u demo nisu lose, ove iz cijele igre vise manje ni neznam.

20 baksa je stvarno povoljno, al meni osobno camaro i mini nisu dovoljni za kupnju.

Reiza Studio veliki plus za ovaj naslov, mnogi ce uzivat u njemu ;)

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: Game Stock Car 2012
« Reply #10 on: March 09, 2014, 18:48:54 »
Nemamo temu za 2013 verziju, evo ovdje >

Game Stock Car 2013 # Overlay Effect - SWE 27 Add-On # Stock Car V8


Game Stock Car 2013 vs Real Life - Stock Car V8 @ Brasilia



Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: Game Stock Car 2012
« Reply #11 on: July 26, 2014, 11:58:57 »
Ovaj sim je navodno trenutno vrh.
Može se instalirati besplatno cijela igra i probni rok je 60 min, tada treba kupiti. 26$.

http://game-stockcar.com.br/?lang=en