Author Topic: Playstation 3 slim v.2  (Read 20991 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline hendrix

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 486
  • PSN ID: Roni-HR
Re: Playstation 3 slim v.2
« Reply #30 on: June 10, 2013, 00:06:49 »
Ajmo pomoć dečki :)

Evo dao sam Xbox na prodaju,pa sad to čekam da nešto uleti.Ovako imam 2 opcije,zamjena za PS3 (samo slim dolazi u obzir) ili ako dobijem čiste pare kupnja čak novog PS3. Šta da pazim ako ide u zamjenu,koje modele da gledam i dal su slim modeli manje ranjivi od onih sranja što sam čitao da su crkavale PS3-jke. I uglavno još mi napišite šta mislite o tome. A druga stvar ako ulete čiste pare kod uzimanja novog, dali se isplati uzeti onaj od 12 gb ili je to premalo i može mi radit probleme kod sejvanja ili ne znam čega? Ajde stvarno želim što bolje čut da znam da se ne zaletavam i da dobro promislim. I nadam se da ne griješim jer ako kiksam radi vaših nagovaranja za GT odlazim protestativno sa ovog foruma :)
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: Playstation 3 slim v.2
« Reply #31 on: June 10, 2013, 00:31:11 »
Mislim da verzija s 12 GB baš i nije najbolja solucija . Ne znam bi li na njega i stala instalacija GT5 sa svim ovim apdejtima  ;D

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Playstation 3 slim v.2
« Reply #32 on: June 10, 2013, 00:32:08 »
Nikako nećeš pogrješit promjenom orjentacije prema GT-u.

Što se tiče pouzdanosti konzole, Slim je svakako sigurnija opcija. Manje komponente, manje zagrijavanja, poboljšana verzija iste tehnologije.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: Playstation 3 slim v.2
« Reply #33 on: June 10, 2013, 01:29:05 »
Jbg.nitko ti ne može garantirati da ćeš sa GT-om biti zadovoljan ,ako imaš krivi pristup.
Što se tiče konzole, je se osobno ne bih upuštao u razmjenu, izričito bi tražio keš lovu i kupio novu,nikako onu od 12 GB niti da mi ju poklone! (jednostavno pre malo memorije)
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline petrenjdin

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 373
Re: Playstation 3 slim v.2
« Reply #34 on: June 10, 2013, 11:36:27 »
bilo kakva zamjena je lutrija po meni, ko zna kako i na koji način je konzola bila korištena :-\
12 gb je odlična opcija ako imaš kakav hdd za njega, samo ti treba;
http://www.find-game.co.uk/35678-Sony-PlayStation-3-Replacement-Hard-Disk-Drive-HDD-Mounting-Bracket.htm
psn id: petrenjdin

Offline hendrix

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 486
  • PSN ID: Roni-HR
Re: Playstation 3 slim v.2
« Reply #35 on: June 10, 2013, 11:50:41 »
Znam da,da to nije najbolja opcija zamjene,ali opet nebi želio prodat svoju konzolu koja je jako dobra i onda još dodavat 400-500 kn za PS3,to se jednostavno ne isplati. Vidjet ćemo,čekam da uleti nešto.
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Playstation 3 slim v.2
« Reply #36 on: June 10, 2013, 12:24:40 »
Ja ne bih išao na zamjenu... prodaj to, budi strpljiv, teška su vremena, i meni je trebalo neko vrijeme da ga se riješim kad sam prodavao.

12gb model se ne isplati jer će ti veći HDD sigurno trebati. Naknadna ugradnje jest moguća, ali se ne isplati jer treba uzeti kućište za hdd koje košta 100 kn, te nekakav 2,5 hdd koji su sve samo ne jeftini.

Ako ćeš već ići na rabljeno, uzmi nešto što je još pod jamstvom.... rabljena je lutrija, kao i sva tehnika... može raditi 10 godina bez problema, može riknuti nakon par mjeseci. Pričekaj još malo da uđemo u EU pa ćeš onda vidjeti cijene u nas i vani.

btw... gdje živiš?

Offline hendrix

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 486
  • PSN ID: Roni-HR
Re: Playstation 3 slim v.2
« Reply #37 on: June 10, 2013, 12:34:14 »
U Rijeci,ma ako bi uzimao novo uzeo bih u Trstu,tamo su malo realnije cijene,ali sad ima samo ove nove ultra slim.a oni opet imaju svoju cijenu.
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Playstation 3 slim v.2
« Reply #38 on: June 10, 2013, 12:39:06 »
Da, zato i pitam da vidim da li si blizu grane... strpi se malo, prati neke njihove trgovine imaju li kakve akcije, uvijek naleti nešto ;)

Offline petrenjdin

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 373
psn id: petrenjdin

Offline nrgpower

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 787
Re: Playstation 3 slim v.2
« Reply #40 on: June 10, 2013, 13:51:08 »
Eto odlicne ponude

Offline Ledu505

  • Doktor Osobne Prakse
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 954
  • Direktor Svemira
Re: Playstation 3 slim v.2
« Reply #41 on: June 10, 2013, 15:39:35 »
O jos jedan Fiuman ;D

Nego da se referiram na (ne)zadovoljstvo prelaska s F na GT. Realno, moguće je da dozivis blagi osjecaj razocaranja sad. Ocekujes puno od stare igre, igra se online, ima nas, ali nije to kao nekad. No sve sto sada mozda budes razocaran, GT6 ce ti nadoknadit. Puno ljudi, svakodnevna voznja, prepirke, svađe tko je kome usao u putanju, seciranja neke situacije, 100 slika koje svatko tumaci kako njemu odgovara i sl. To je GT online ;D
Ono sto je lako, ne radi svatko.

Offline hendrix

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 486
  • PSN ID: Roni-HR
Re: Playstation 3 slim v.2
« Reply #42 on: June 10, 2013, 15:47:09 »
To me i privlači..malo da se natječem,pošto sa jtagiranim Xboxom to ne mogu :) a i onda ću direktno vidjet šta mi više paše, Forza ili GT :)
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline hendrix

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 486
  • PSN ID: Roni-HR
Re: Playstation 3 slim v.2
« Reply #43 on: June 24, 2013, 21:55:11 »
Prodan je Xbox,sad razmišljam uzeti novi Playstation ili polovni. Onaj od 12 gb bi odmah uzeo i nebi skoro ništa trebao dodavat ali ako kažete da to nije dobar izbor onda nebi uzimao,za onaj od 500 gb bi trebao dodat nekih 80 €,a polovno imam jednu dobru ponudu ali me strah to uzimat (tip je iz Zg..a na ovako neviđeno me strah uzimat,jedino ako bi netko za mene išao probat to i vidjet). Ajde dajte mi malo savjeta.
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Playstation 3 slim v.2
« Reply #44 on: June 24, 2013, 22:01:34 »
Pa mislim da smo sve već rekli... hdd obavezno, taj od 12 je malo. Naknadna kupovina 2.5 hdd-a po meni nije isplativa.

Rabljeno ili novo? Ja bih uvijek novo, no tvoji su novci pa ćeš na to sam znati odgovor ;)