Author Topic: GT5 update 2.08 + 3 nova DLC automobila  (Read 79563 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: GT5 update 2.08 + 3 nova DLC automobila
« Reply #60 on: October 09, 2012, 17:34:19 »
Bolje da su ubacili Leaderboards iz Prologue. Kad će taj Project C.A.R.S...

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GT5 update 2.08 + 3 nova DLC automobila
« Reply #61 on: October 09, 2012, 18:40:37 »
Nisam zadnja dva mjeseca ni stigao voziti , ali eto prošli vikend sam uvatio vremena i malo vozio koliko su serveri dali.

Ali večina ovih stavki iz updatea mi je totalno nejasna. Zamislite nekoga tko se ove skoro dvi godine od kada je igra izašla trudio/mučio da savlada vožnju s kvačilom , i onda mu oni nakon dvi godine promjene točku na kojoj kvačilo odvaja.Ajde da su ga napravili analog , ali ovo je totalno nepotrebno.

Pa ID koji se sada vidi iznad auta dok gledaš online utrku, također nepotrebno jer svakako gledaš onoga kojeg si s desne strane označio, a tu fino piše i tko je iza i tko je ispred.

A Disable collisions ON je totalno antiutrkivanje , to će one koji su i dosada lupali sve što im se nađe na putu naučiti samo da lupaju još više.

Smanjena potrošnja guma u endurance utrkama , pa tko to više vozi.Tko je mislio odvoziti-odvozio je.Čak za nas koji večinom voze utrke od 5-6 krugova to je i veliki minus jer tek sad taj faktor potrošnje guma je u banani.

Aerodinamika, šta je to ? Šta se s tim radi?

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GT5 update 2.08 + 3 nova DLC automobila
« Reply #62 on: October 09, 2012, 18:49:47 »
A možeš u kvalama nekome ući u slipstream i tu ušićariti bolje vrijeme...

Za gume se slažem, prije je na ovim kraćim utrkama bilo draži i moralo se kalkulirati, sada uglavnom nikakvog straha, možeš ga peglati kako hoće. Zato smo ga i tweetali da uvede i opciju ubrzanog trošenja...

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: GT5 update 2.08 + 3 nova DLC automobila
« Reply #63 on: October 09, 2012, 19:32:50 »
Po meni je mjenjač i kvačilo puno ''gluplje'' nego prije. Prije je čak bilo lakše, sad još više ne primi odnosno ne ubaci u brzinu. Katastrofa.
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: GT5 update 2.08 + 3 nova DLC automobila
« Reply #64 on: October 09, 2012, 19:42:05 »
Bolje da su ubacili Leaderboards iz Prologue.

Ali to nije mala količina podataka. Više od tisuću različitih automobila pomnoženo sa svim izvedenicama staza daje brojku od preko 80 000 različitih kombinacija. Kad bi držali ljestvice za kombinaciju svakog automobila i svih izvedenica staza, to bi stvarno trebalo puno mjesta za pohranu. Još kad uz to dodamo deset replaya po kombinaciji (od prvih desetero na ljestvici) to bi značilo preko 800 000 replaya. Mislim da bi im samo pohranjivanje podataka svakog vozača na ljestvici bio teret, a ovo s replayima da ni ne pričamo.

Naravno, ne bi ni imalo smisla držati ljestvice za svaku kombinaciju. Neke uopće ne bi bile vožene, previše je toga... Ali nije mi jasno zašto povremeno ne stavljaju TT-ove sa stock automobilom, kao što je bio onaj izazov sa Davidom kvadratičastog lica i SLS AMG-om. Ili da naprave selekciju te u Arcade Mode-u dodaju novi odjeljak koji će sadržavati leaderboardove za odabrane (ponuđene) kombinacije automobila i staza, kojeg bi tu i tamo mogli updateati kao što rade i sa Seasonal eventima. Dakle, kao u GT5P, ali samo za odabrane kombinacije (jer za to im ne treba toliko prostora).
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: GT5 update 2.08 + 3 nova DLC automobila
« Reply #65 on: October 10, 2012, 00:32:02 »
Ne znam koliko im treba podataka, Ali svakako bi mogli ubaciti neku verziju leaderboarda, makar na odabranim stazama i autima, recimo real world staze i premium auti.
No, da kažem kako sam isprobao ove nove aute (hvala Davorine :)) i stvarno su dobri, detaljni i zabavni. Pogotovo Honda, one štange su baš kul. %)

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: GT5 update 2.08 + 3 nova DLC automobila
« Reply #66 on: October 12, 2012, 19:28:24 »
Štange su totalno kul :) , ali najkul mi je ispisivanje vremena zadnjeg kruga. Funkcionalno kad voziš bez HUD-a :D
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Sinisa

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 731
  • PSN : sina_zg
Re: GT5 update 2.08 + 3 nova DLC automobila
« Reply #67 on: October 15, 2012, 22:51:28 »
Danas sam primijetio da su na Hondi Motul Civic (S) na cockpit view-u dodali vozačeve ruke.

Najs

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: GT5 update 2.08 + 3 nova DLC automobila
« Reply #68 on: October 21, 2012, 22:49:20 »
Nikakvih problema što se tiče veze, kod mene.
I želio bih se zahvaliti još jednom svima koji su omogućili da se održi nagradna igra, auto je makina ipo ;)
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: GT5 update 2.08 + 3 nova DLC automobila
« Reply #69 on: October 26, 2012, 23:12:11 »
možda je do mene
!
al zvuk je bolji nego u gt5
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: GT5 update 2.08 + 3 nova DLC automobila
« Reply #70 on: October 28, 2012, 18:11:25 »
pala mi je na pamet jedna zanimljiva statistika koja bi se možda mogla uvrstiti u igru
zarada po autu, moglo bi se vidjeti dali smo određeni auto isplatili i koliko smo na njemu zaradili
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: GT5 update 2.08 + 3 nova DLC automobila
« Reply #71 on: October 28, 2012, 19:08:21 »
pala mi je na pamet jedna zanimljiva statistika koja bi se možda mogla uvrstiti u igru
zarada po autu, moglo bi se vidjeti dali smo određeni auto isplatili i koliko smo na njemu zaradili
Ma već su toliko toga ubacili, a pola gluposti. Mogli bi se resursi trošiti na pametnije stvari (ne kažem da je tvoj prijedlog glup, a vjerojatno ni ne iziskuje puno truda), a kad smo kod toga, meni je nakon ovog zadnjeg apdejta puno bolje voziti na comfort i sport gumama nego prije. Nema onog cliffa nakon kojeg auto ode u kurac, sad ga je lakše uhvatiti.

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: GT5 update 2.08 + 3 nova DLC automobila
« Reply #72 on: October 28, 2012, 21:00:46 »
slažem se za gume, iako sam i inače preferirao cs i s gume sada je još bolje voziti na njima
kao da se bolje osjeti kad auto počne gubiti grip
www.motori.hr

if in doubt, go flat out