Author Topic: Upgrade gotov  (Read 34864 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Upgrade gotov
« Reply #15 on: October 15, 2012, 13:07:36 »
Amare, trebali bi proširiti izbor smajlija... ovo je sramota za današnje standarde. (btw... da li će opet raditi probleme ukoliko smajli sa nekog drugog mjesta stavim u [img]?


Trebalo bi nekako i ograničiti veličinu potpisa. Nemam ništa protiv Jadrana, ali što je previše, previše je... nek se čovjek raspiše u nekom topiku imaš crtani film ;D

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Upgrade gotov
« Reply #16 on: October 15, 2012, 13:12:30 »
Han ce rjesiti smajlije uskoro, to je u nadolasku, zajedno sa novim skinovima za forum.

Sto se tice potpisa, tu sam rjesio sve jednostavno, sa iskljucivanjem opcije da ne gledam potpise :) Pa neka svakome njegovo, ja ih niti ne vidim, tako da pojma nemam kakav je ciji potpis ;D


Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Upgrade gotov
« Reply #17 on: October 15, 2012, 13:13:39 »
Isto tako, dole u quick reply bi lijepo bilo imati one ikonice za stavljanje slike, boldanje i ostale stvari (smajlije) tako da se ne gubi vrijeme na ulazak u pregled posta da se dobiju te funkcije

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Upgrade gotov
« Reply #18 on: October 15, 2012, 13:15:56 »
Han ce rjesiti smajlije uskoro, to je u nadolasku, zajedno sa novim skinovima za forum

Super... baš sam htio reći da bi mi neki tamni skin dobro došao ;D

Sto se tice potpisa, tu sam rjesio sve jednostavno, sa iskljucivanjem opcije da ne gledam potpise :) Pa neka svakome njegovo, ja ih niti ne vidim, tako da pojma nemam kakav je ciji potpis ;D

Mda, ali ti kao admin ne bi smio gasiti tu funkciju da ne bi netko stavljao neprimjerene sadržaje 8)


btw... ovo sa embedanjem videa neće usporavati forum? Nemam baš ugodnih iskustava sa time s jednog drugog foruma, dosta treba da to sve učita

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Upgrade gotov
« Reply #19 on: October 15, 2012, 13:16:22 »
Ako se moze - to ne znam - Han ce vidjeti, pa ce sloziti vjerovatno. Drago mi je da ovo sve shvaca kao izazov, sve sto smo dosad trazili je ucinkovito slozio ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Upgrade gotov
« Reply #20 on: October 15, 2012, 13:16:42 »
A kad već pilam, ono što bi nam svakako trebalo jest veći avatar... stavi ga na bar 120x120 ili 150x150



Jel to Han sa isslanda? Ili neki drugi?

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Upgrade gotov
« Reply #21 on: October 15, 2012, 13:20:37 »
Ne moze veci avatar, ne dam :)

Previse je mislim sarenila ionako, od potpisa (ja bi ih najradije ukinuo, ali neka veselja, necemo odmah tako :) jer ima opcija za iksljuciti, pa sam bar tu miran, kao i svi koji ih ne vole vidjeti), do svega. A i sa vecim avatarima se trosi vise bandwidtha, sto je kaos kada surfas mobitelom (sto sve vise clanova radi). Sasvim se dovoljni avatari, ja vise i ne mogu ici na Reboot forum recimo od sarenila i uzasa koji tamo vlada zbog svih tih slicica i gluposti.

A kako sam najvise citam forum na telefonu, potpisi bi mi pojeli bar duplo vise bandwidtha, zato ih imam dodatno iskljucene.

Embed videa ne bi trebao usporavati forum, vec je samo problem ako netko ima drasticno sporu vezu, onda ce mu nesto vise trebati da ucita. Ali mislim da je tu veca prednost, nego gubitak, zato sam to i molio da se napravi.

I da, samo je jedan Han ;D

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Upgrade gotov
« Reply #22 on: October 15, 2012, 14:17:39 »
@super
Pohvale Amaru i superu na dizanju nove verzije foruma! Sjedi 5!

I da, super sto u sljedecem apdejtu dolaze smajlici i skinovi. Ako bude facepalm i jos neki emotikoni vezani za utrke ili aute, genijalno! A znam da ih ima ;) Isto kao i amar, dosta vremena sam preko moba na forumu i micem sve sto moze trositi taj bandwidth.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline super

  • Administrator
  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 31
Re: Upgrade gotov
« Reply #23 on: October 15, 2012, 16:00:44 »
Skripta nije moja, tudja ja. Za napisati takvu skriptu treba dosta vremena. Ja sam samo postojecu malo doradio ;)

Offline Ledu505

  • Doktor Osobne Prakse
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 954
  • Direktor Svemira
Re: Upgrade gotov
« Reply #24 on: October 15, 2012, 16:01:53 »
Dule je zadovoljan.
Ono sto je lako, ne radi svatko.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Upgrade gotov
« Reply #25 on: October 15, 2012, 16:06:00 »
Skripta nije moja, tudja ja. Za napisati takvu skriptu treba dosta vremena. Ja sam samo postojecu malo doradio ;)

Marine, jes' to ti? ;D

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: Upgrade gotov
« Reply #26 on: October 15, 2012, 22:35:26 »
Dule je zadovoljan.
.... i Kizo je osobno  zadovoljan !
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Upgrade gotov
« Reply #27 on: October 16, 2012, 15:20:57 »
Imam problem...

Pri dobijanju poruka ne dobijam pop up iako mi je kvačica postavljena na "Show a popup when I receive new messages."

Do browsera nije (Chrome) jer mi ne prijavljuje dolazak pop up gore desno kao što inače prijavljuje, na što mu dam dozvolu da može objaviti pop-up

Offline super

  • Administrator
  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 31
Re: Upgrade gotov
« Reply #28 on: October 17, 2012, 02:08:15 »
Skripta nije moja, tudja ja. Za napisati takvu skriptu treba dosta vremena. Ja sam samo postojecu malo doradio ;)

Marine, jes' to ti? ;D

jes ic miiii :)

Provjerit cu ovih dana cim ulovim vremena problem sa popupom, pa kad isti rijesim javim ovdje :)

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Upgrade gotov
« Reply #29 on: October 17, 2012, 12:52:09 »
Tovare jedan ;D


Provjerio sam i u postavkama chromea, piše da je dozvoljeno prikazivanje popupova sa ove stranice, ali i dalje ne dolaze.