Author Topic: Foto sinteza  (Read 91337 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Foto sinteza
« on: December 26, 2007, 19:19:04 »
par danasnjih stvari koje napravih u photo modeu, gran turismo 4.

_

_
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Foto sinteza
« Reply #1 on: December 27, 2007, 16:36:51 »
slr mclaren u japanu. zaista nevjerovatno kako dobro naprave sve. zamislite photo mode u gt5.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Foto sinteza
« Reply #2 on: April 05, 2008, 18:28:02 »
evo, stavit cu ovo ovdje. to je trenutno stanje, al nisam igro gt jedno 2 mjeseca. samo ga upalio da malo odvozim... na ljeto nastavim i probam zavrsit :D
inace, sva 3 srebra su vezana uz rally. 2 rally tt-a na snijegu i 1 na zemlji.

“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Taxirat

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 410
  • PSN ID: Taksirat
Re: Foto sinteza
« Reply #3 on: April 05, 2008, 21:54:01 »
O, pa čestitam! Daleko si dogurao. Ja sam došao do nekih 80% i sad sam zatečen ovim novim GT-eom. Ako me čuju admini da nisam završio GT4 hehe ;) Procenat pobjeda mi je inače nešto veći od 25% 8)

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Foto sinteza
« Reply #4 on: April 05, 2008, 22:26:46 »
meni na GT4 fali F1 championship i le mans 24h oba smjera sve ostalo sam riješio
win ratio: cca. 75%
oko 1200 startova imam
200-injak auta
60-ak zlata i ostalo srebro nijedna bronca
to je ovak što znam napamet neda mi se sada palit igra
@tomivav moje mišljenje je da SLR ne stoje one felge koje imaš gore, inače slike su odlične
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Foto sinteza
« Reply #5 on: April 06, 2008, 10:55:32 »
ne stoje te da. to ja stavim khm, druge :D
ja sam mislio da sakam pri tom win percentiđu, al izgleda da je u redu. pazio sam uvijek sam da ne padne ispod 60 posto.
ja sam sad na f1 championship, na sredini. vozim s nissanovim race carom, ne znam tocno koji. i glupo mi je sto je tak sve striktno dok si na championshipu. nisam mogo ni u photo studio otić... ne mogu nist drugo vozit osim tog... al kad se to zavrsi, bit ce osvit novog dana :D
fala. i meni se slike svidjaju :D
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Foto sinteza
« Reply #6 on: April 06, 2008, 12:03:58 »
evo par mojih




www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline keljober

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 396
  • PSN ID: keljober
Re: Foto sinteza
« Reply #7 on: April 06, 2008, 13:25:51 »
Prva je odlicna ;)

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Foto sinteza
« Reply #8 on: April 06, 2008, 14:52:31 »
super da. meni se zadnja svidja.
eo danas upalio gt, bas da ga igram. 7. utrka (seul 113 krugova) u f1 championship. medjutim, moro pauzirat jer se zeli gledat formula, pa cu nastavit navecer.
i da se ispravim, nejgram s nissanovim race carom, nego s minoltom. here, look at it:




“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Foto sinteza
« Reply #9 on: April 06, 2008, 17:10:51 »
Prva je odlicna ;)

jedno min 10 puta sam prolazio taj zavoj tj. 2 su tamo pa ih treba spjit u jedan ma potrošio živaca i živaca da ih prođem onako kako želim i onda sam slikao
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Foto sinteza
« Reply #10 on: April 07, 2008, 10:02:30 »
morao sam ostavit konzolu upaljenu preko noci jer nisam stigo dovrsit utrku. to mi je prvi put, evo konzola je bila upaljena 21 sat, nije bas bila previse ugrijana, pa me zanima. dal ste imali negativnih iskustava s tako dugorocnim radom konzole? jel se moze nesto lose dogodit?
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Foto sinteza
« Reply #11 on: April 07, 2008, 14:44:33 »
ma niš joj nebude, meni je najduže bila upaljena oko 13-14h ali ne brini niš se neće dogodit prošla je ona i gore kad je testiraju kad siđe sa proizvodne trake
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline keljober

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 396
  • PSN ID: keljober
Re: Foto sinteza
« Reply #12 on: April 07, 2008, 15:38:47 »
M a nista ti se nemoze dogoditi ja sam svoga debeljucu ostavljo da vozi 24h i nakon toga jos ko manijak jedno 5h igro PES i nista nije bilo ;D

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Foto sinteza
« Reply #13 on: April 07, 2008, 22:24:57 »
ok hvala. korisna informacija, jer na ljeto budem odradio one tri 24satne utrke.
naime, preko ljeta drugi stan je slobodan 2 mjeseca, pa se tamo uziva pod klimom u miru i tisini, sa kablovskom, snookerom, gt-om, ps-om. pa se igra puno.
evo poslastica.

“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Foto sinteza
« Reply #14 on: April 09, 2008, 13:56:51 »
danas sam 9. utrku formula gt chmpnshp-a zavrsio. uznojio sam se ko krmaca, htio sam se odma ic otusirat - a to mi se uvijek dogodi. sjedim u stolici najmanje sat ipo vremena i vozim. usaftam sebe i samu stolicu. zglob na desnoj ruci me zna strasno bolit zbog jako nepravilnog polozaja ruke. jos cu si zdravlje narusit zato sto nemam volan.

“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi