Author Topic: Foto sinteza  (Read 88762 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Foto sinteza
« Reply #30 on: November 25, 2008, 19:18:41 »
svaka čast na svim zlatima, ja ih nemam ali moj cilj je bio ne imat ni jednu broncu i to sam uspio
od utrka na gt4 mi fali 24h le mans u oba smjera i nurb sa formulom možda još nešto ne sječam se to mi je sve na memory cardu a ps2 mi nije prikopčan, dok sam na ps3 igrao gt4 i došao do 20.xx% čisto malo za gušt
aj kako meni fali rally uf i to želim kao update na prologue ;D
evo slikica
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Foto sinteza
« Reply #31 on: November 25, 2008, 21:01:28 »
Vec sam se zapito da ti mozda nisi dugo dosao na ovaj forum, al onda vidim da si komentiru onu straznjicu od onog Porschea.
Slika odlična, sviđa mi se odraz auta.
Ja GT(4 ;D) nisam igro jako dugo. Nemam neku veliku želju, a mislim da cu na ljeto probat završit te rallyje (i preostale 24h utrke koje nisu problem).
Ne igram uopce igre tolko. Zadnja 3 mjeseca neizmjerno mnogo uzivam u skejtanju, al evo sad se vrijeme naglo pogoršalo, pa ništa ni od tog.
Idem i ja nać neku sličicu sto imam od prije pa da stavim ;D

“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Foto sinteza
« Reply #32 on: November 25, 2008, 23:53:35 »
Pa kud stavljati šank na ovog ljepotana? :(

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Foto sinteza
« Reply #33 on: November 26, 2008, 12:04:05 »
A eto tako. Iz samozadovoljstva. Ko sto sam pisao prije. Bila je vec slika di se vidi krilo:
http://gtsurgeons.com/forum/index.php?topic=108.msg5279#msg5279
Tek si sad primjetio. Ccc.
Ajde bubni i ti jos koju ako imas (sliku)...
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Foto sinteza
« Reply #34 on: November 26, 2008, 12:54:38 »
Odakle mi...

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Foto sinteza
« Reply #35 on: November 26, 2008, 13:40:50 »
Pa prije si ih stavio nekoliko (http://gtsurgeons.com/forum/index.php?topic=108.msg3763#msg3763).
Možda ih čuvaš na kompu, kao što si ove pronašao...
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Foto sinteza
« Reply #36 on: November 26, 2008, 13:54:45 »
Ma kakvi... s time sam se bavio jako davno... ima nekoliko godina je bilo aktualno neko natjecanje za nekakvu knjigu o GT4 pa sam poslao par slika koje su mislim ušle u tu knjigu... ali nemam pojma gdje je to sada, da li postoji nekakav link

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Foto sinteza
« Reply #37 on: November 26, 2008, 17:49:55 »
Pa kud stavljati šank na ovog ljepotana? :(


to sam i ja pomislio, ako ti je trebalo za utrku onda dobro ali nakon utrke skidaj to sjekirom ako treba
evo još par komada

www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Foto sinteza
« Reply #38 on: November 26, 2008, 20:48:50 »
Nije mi trebalo za utrku... Meni uopce ne izgleda loše... Povezivanje modernog sa starim. (bolje da nisam ni stavljao tu sliku :))

Ova prva mi nije nešt (GT5 me razmazio), a druga mi je predobra.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Foto sinteza
« Reply #39 on: November 26, 2008, 23:09:15 »
evo vam bez šanka, isto stare fotke. ha ce





“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Foto sinteza
« Reply #40 on: December 06, 2008, 21:44:27 »
Danas je bio jedan od onih dana kad sam se osjeco da nemam nekih obaveza, a PlayStation i GT samo cekaju da ih zaigram. Pa sam tako upalio. Želja me zna uhvatit, pa odvozim par krugova sa omiljenim mi automobilima i na omiljenim mi stazama. Tako sam danas sa onim crnim GT-R-om R34 vozio na El Capitanu, a poslije toga oko sat vremena na svima nam dragom Nordschleifeu.
Predobro. Cilj mi je bio odvozit solidan krug, sačuvat taj replay i gledat ga. Trebalo mi je, eto tak, oko sat vremena. Drugu polovinu staze ne znam u detalje kao prvu, jer čim negdje pretjeram, pa završim van staze ili odvozim tako da nisam zadovoljan, odma prekidam, a time puno rijeđe prolazim drugim dijelom staze nego prvim. No eto, na kraju je pao krug koji je mogao bit i bolji, no nije vrijeme bitno. Uzitak je bio gledat replay. Prvo sa onom kamerom skroz naprijed, a onda i normalan replay, koji te jednostavno oduševi koliko to lijepo izgleda, ali i zvuči. Predobro.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Foto sinteza
« Reply #41 on: December 19, 2008, 16:06:02 »
;D recimo to ovako iz glave manje više kako proći ice arenu
ja vozim cijelu stazu u drugoj samo na ciljno idem do 4. i onda kočiš opet u drugu ;D
Samo da kazem da sam lagano riješio Ice Arenu, prvu utrku - normalan smijer. Jucer sam uzo Imprezu, krenuo malo vjezbat Ice Arenu, ne dugo. Danas došao iz škole, iako sav premoren, upalio GT. Opet krenuo vjezbat Ice Arenu, i vidio da tu nesto ne valja. Problem sam lako uklonio maknuvsi turbo koji sam imao (stage 4). Ne znam zasto to prije nisam napravio i zasto sam uopce uzimao to misleci da cu s tim biti "brzi". No uci se na vlastitim greskama.
Voznja sa manje vise stock Imprezom se odma pokazala puno laksom i ugodnijom. Pa sam odma i popravio krug (cca 48.5 s). Nakon toga isao probati event da vidim di stojim. U eventu je jedini problem bio onaj penalty i kako prestic vodeceg. Vozio sam bolje i brze od njega, samo nisam znao kako da dodjem ispred njega. Vidio sam da necu uspijet ga cisto proc, pa sam se ipak malo gurao. Nakon nekoliko pokusaja, izgurao sam ga na prvom hairpinu, dobio penalty, pa se on vratio na prvo mjesto, a zatim odma na drugom hairpinu sam se ponovno gurao, nisam dobio penalty i tako zavrsio na 1. mjestu i utrku s lakocom pobijedio sa velikom prednošću.
Bio sam umoran da igram ostale evente, ali izgleda da ne bi trebali biti problem. Sad mi se rally nekako poceo i svidjati. Trenutno sam na 97,9%, imam jos 12 utrka te se čini da bi mogao još ove godine doći do potpunih 100%. Ako ne ove godine, onda vjerujem do početka 2. polugodišta. Zahvaljujem se Bogu i Toniju koji se trudio pomoć mi, iako na kraju nije bilo ni potrebno.
Sve je to stanje uma. Nista nije tesko, sve se može.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: Foto sinteza
« Reply #42 on: December 19, 2008, 17:20:42 »
drago mi je da si riješio, i drago mi je da sam barem malo pomogao
e i u rallyu snaga je skoro pa nebitna pogotvo ne stage4 turbo jer ti onda snaga dolazi samo na visokim okretajima i nemaš moment korz cijelo područje tj sva snaga je u vrlo uskom radnom području slično kao kod dizela koji npr "vuku" od 2500-4000 to je svega 2000rpm gdje je snaga dok npr rally auti i ostali moderni turbo benzinci imaju snagu od cca 2500-6000rpm trkači auti do blokade
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Foto sinteza
« Reply #43 on: December 19, 2008, 17:45:10 »
da. ne znam di mi je bila pamet i sta sam vidio u tom...
no eto, bilo pa proslo.
uskoro i nove slike, sam mi treba frend vratit usb da mogu prenjet
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Foto sinteza
« Reply #44 on: December 22, 2008, 13:21:33 »
a danas sam tako 10-15 minuta vjezbao chamonix kojeg dosta dugo nisam vozio. onda sam osao voziti event da vidim kako stojim. i dobio iz prve. ne znam sto mi je toliko bilo tesko dok sam prije to vozio. jedini problem koji se pojavljuje u svakoj utrci je prestic protivnika a da ga ne dodirnes (ili on tebe), pa da dobijes 5 sekundi kazne. to mi se dogodilo i sada, vise puta, ali vozio sam do kraja, ne nadajuci se da cu mu stalno prijetiti nanovo. neke dijelove on poprilicno lose odvozi, kao da su to namjerno tako napravili da igracu bude lakse... 98,3...
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi