Author Topic: Foto sinteza  (Read 88693 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mopar472ci

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 202
  • PSN-ID mopar472ci
Re: Foto sinteza
« Reply #60 on: December 14, 2010, 15:12:35 »
ok, ekipa, evo dok čekam svoj COLLECTORS EDITION prosjetio sam se starih dana vožnje GT4 i slikavanja. Ovo sam sve slikao prije više od 5 godina pa eto možda će se nekome i svidit  :)

http://imgur.com/hfpNh

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Foto sinteza
« Reply #61 on: December 14, 2010, 22:37:47 »
A meni u sjećanju bilo da slike iz Photomodea GT4 izgledaju puno bolje. Eh, GT5 mi pomutio um ;D
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline vresk

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 101
  • PSN ID: vresk_gt5
Re: Foto sinteza
« Reply #62 on: December 14, 2010, 23:57:29 »
Pa i izgledaju, samo je "fotograf" ovdje malo fulao postavke aparata...... ;D

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Foto sinteza
« Reply #63 on: December 15, 2010, 00:34:33 »
A tako dakle. ;D Svejedno, ima super fotki.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Mopar472ci

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 202
  • PSN-ID mopar472ci
Re: Foto sinteza
« Reply #64 on: December 15, 2010, 12:17:07 »
Pa i izgledaju, samo je "fotograf" ovdje malo fulao postavke aparata...... ;D

Ako pod "fulao" misliš na ove slike di su auti manje ili više mutniji, to je zato šta sam ih htio tako slikat. Da bude malo blur efekta. Fokus sam stavio na okolinu, htio sam da tako ispadne. Npr. ova velika slika di je plavi SL, tu sam htio da auto bude mutno a da se bistro vidi onaj natpis na njemačkom. Ali opet, šta ja znam ne moraju se svakome svidit. Meni su dobre.  :)

Offline vresk

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 101
  • PSN ID: vresk_gt5
Re: Foto sinteza
« Reply #65 on: December 15, 2010, 13:18:20 »
Pa i izgledaju, samo je "fotograf" ovdje malo fulao postavke aparata...... ;D

Ako pod "fulao" misliš na ove slike di su auti manje ili više mutniji, to je zato šta sam ih htio tako slikat. Da bude malo blur efekta. Fokus sam stavio na okolinu, htio sam da tako ispadne. Npr. ova velika slika di je plavi SL, tu sam htio da auto bude mutno a da se bistro vidi onaj natpis na njemačkom. Ali opet, šta ja znam ne moraju se svakome svidit. Meni su dobre.  :)

Onda ok, ako je to bila tvoja namjera onda poštujem.... Eto malo se pokušavam bavit fotografijom u slobodno vrijeme pa neke stvari čovik i nauči zato sam i dao onaj komentar! Bez ljutnje  :)

Kad smo već kod fotomoda, u GT5 ga još nisam ni stigao koristit......

Offline Mopar472ci

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 202
  • PSN-ID mopar472ci
Re: Foto sinteza
« Reply #66 on: December 15, 2010, 13:55:39 »
ma nema frke, nisam se ljutio, samo sam eto htio reć da nisu slučajno tako ispale.

A šta se tiče fotomoda u GT5, nisam ga još ni dobio. Još čekam svoj collectors edition.