Author Topic: Everybodys Golf  (Read 65915 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Everybodys Golf
« on: December 31, 2007, 16:22:35 »
Kad ce vise u PAL ??? Jedina igra koja me "zasad" zanima i za koju bi da svoje krvavo zarađene kune. Nadam se prije uskrsa ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Everybodys Golf
« Reply #1 on: December 31, 2007, 16:43:13 »
Nemam pojma... ja sam prije par mjeseci naručio japansku verziju preko play-asia.com... stigla za 15 dana, 310 kn s poštarinom

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: Everybodys Golf
« Reply #2 on: December 31, 2007, 19:25:58 »
Samo 310 kn?? Jebiga kad se nebavim tim online biznisom. Onda moran cekat sto godina da prevedu par izbornika na Europske jezike, svasta! Pa nisu valjda odustali!? Oce bit sta vise u PAL verziji kad tako kasni, kakav ce bit online? Ocemo moc mi igrat online sa vama koji imate Jap verziju?

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Everybodys Golf
« Reply #3 on: January 01, 2008, 16:59:33 »
Da, samo 310 kn. Sam prijevod meni osobno i nije bitan, ako si jednom igrao EG ili HSG onda ti je sve poznato. Ja sam naručio kinesku verziju (zato i jest tako jeftina) uz koju se dobiju upute na engleskom jeziku s prijevodima svih menija.

Nisu odustali, sigurno će je izdati. Zašto se to toliko čeka nikad mi nije bilo jasno, no tako je bilo i do sada. U vezi promjena sumnjam, osim kao i do sada će vjerojatno biti promjena u likovima. Šteta što nema više terena. Što se online-a tiče, nemam pojma, ja ću ionako uzeti ili EU i USA verziju kad izađe...

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: Everybodys Golf
« Reply #4 on: January 03, 2008, 12:47:06 »
A tako... Znaci stalo ti je do online igranja? Bacit cemo koju kad dođe. ;D Ali zašto kupujes istu igru dva puta ???  Ali si mazohista lol Oces tako i sa Prologueom?

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Everybodys Golf
« Reply #5 on: January 03, 2008, 13:16:34 »
A tako... Znaci stalo ti je do online igranja? Bacit cemo koju kad dođe. ;D Ali zašto kupujes istu igru dva puta ???  Ali si mazohista lol Oces tako i sa Prologueom?

Kupujem ih da imam što igrati... pa mi je lakše dati novce za japanca kojeg ću igrati, nego za nešto što ću upaliti par puta i više ne taknuti. A golf se uvijek može igrati, bilo sam da prekratiš vrijeme ili kad se skupi društvo pa uz čašicu (gajbu) razgovora malo nabacujete lopte po livadama

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: Everybodys Golf
« Reply #6 on: January 06, 2008, 23:32:03 »
Par pitanja lol
Ti si u GP redakciji jelda? Imas kakve svjeze vijesti o ovoj igri? U Jap verziji ima 8 terena ako se nevaram. Oce li biti koji vise u PAL verziji?
Zanima me jesi probao online ako ga uopce ima?
Po demou ja bi reka da je ovo najbolji golf do sada, je se ti slazes s tim posto si igrao zavrsnu igru?

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Everybodys Golf
« Reply #7 on: January 07, 2008, 14:32:13 »
Pitaš manje više sve ono što je već odgovoreno. O PAL verziji nemam nikakvih vijesti, na japancu ima 5 terena i sumnjam da će ih na drugima biti više (osim da ponude na dowload, ali nekako ne vjerujem u takav ishod). Probao sam online, uspio sam se spojiti preko hong-kong akaunta (jer imam kinesku verziju igre) no tada se dođe u nekakvu sobu s malim smiješnim likovima i nemam blage dume  gdje bi od tuda trebalo ići.

Što se tiče dojmova mislim da je ocjena u recenziji sve rekla ;)

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: Everybodys Golf
« Reply #8 on: January 07, 2008, 23:25:52 »
Samo 5? Jebiga premalo.

Kad je bila recenzija? Koju ocijenu je dobila?

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Everybodys Golf
« Reply #9 on: January 08, 2008, 00:35:59 »
Kad je bila nemam pojma... prije par brojeva, 10 mjesec ili tu negdje, ali stvarno ne pratim...

Pet terena izgleda malo, ali definitivno nije zbog mijenjanja položaja prvog udarca i rupe, plus vremenske (ne)prilike... sve u svemu ima dosta zabave

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: Everybodys Golf
« Reply #10 on: January 09, 2008, 16:12:52 »
Kad je bila nemam pojma... prije par brojeva, 10 mjesec ili tu negdje, ali stvarno ne pratim...

Pet terena izgleda malo, ali definitivno nije zbog mijenjanja položaja prvog udarca i rupe, plus vremenske (ne)prilike... sve u svemu ima dosta zabave

Ma je slazem se. Ima se tu sta igrat. Mislim da sam demo igra priko 10 uri ;D Nadam se da ce stvarno imat online turnire. To ce bit jebeno!

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: Everybodys Golf
« Reply #11 on: February 09, 2008, 17:47:50 »
Potvrđen je Hot Shots Golf Out of Bounds 18.3 za USA.
http://www.gamepro.com/sony/ps3/games/previews/160708.shtml

E sad jeli izlazi za PAL u isto vrijeme ili ga moran narucivati iz Amerike? Stinger, Gameplay redakcija? Imate li kakvih vjesti?   

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: Everybodys Golf
« Reply #12 on: February 10, 2008, 17:06:47 »
Alo! Ima li koga!?

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Everybodys Golf
« Reply #13 on: February 10, 2008, 19:43:23 »
Nema... samo mi domaći ;D

Ne znam ništa o PAL verziji. Za vjerovati je da će se pojaviti, ali kad nemam pojma.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Everybodys Golf
« Reply #14 on: February 11, 2008, 18:33:26 »
PAL u HR bi trebao doći krajem ožujka po cijeni od 449 kn...