Author Topic: Everybodys Golf  (Read 67768 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: Everybodys Golf
« Reply #30 on: March 03, 2008, 18:11:55 »
A je u pravu si. Samo nije ista stvar kupovati u ZG ili u Splitu. Vi imate vise i bolje trgovine igrama. Nadam se da ce u Splitskog Algoritma 28.3 doci igra i da ce kostati 450 kn a ne da moram u lokalnih lihvara kupovati 10 dana kasnije za 500-550 kn...

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: Everybodys Golf
« Reply #31 on: March 03, 2008, 21:38:56 »
Igram na SD-u. Mozda je u tome problem ??? Nevjerujem nisam dosada imao problema.


Skinuo sam i ja demo i slika mi je ocajna na obicnom CRT TV-u(pad frame rate-a je ocit).....treba to probati na LCD-u...

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Everybodys Golf
« Reply #32 on: March 18, 2008, 11:54:56 »
That brings us to the online stuff. Clap Hanz has put together a very satisfying online component to the game, where you can play with up to eight players in a single game, or up to 50 players in a tournament. When you hop online, you'll be taken into a 3D lobby (of which there are different themes) where you can walk around with your custom avatar and chat it up with other players. You have a pretty decent selection of things to customize your avatar with, like different hairstyles, clothing options, accessories (like backpacks or glasses) and more. You'll unlock quite a bit of these things as you play through the single-player game, which is cool.


When you're in the main lobby, which, like the tournaments, support up to 50 players, you can walk around and talk with others before hopping into a particular game lobby that someone (or you) has set up. Unfortunately, voice support is not in the game, be it in the lobby or while on the course, which is certainly unfortunate. You can use a USB keyboard or the in-game keypad to type, or you can use the quick messaging system for basic stuff, but your options here aren't all that great.

Once you're in an actual game, you'll find that everyone plays at the same time. Other players don't actually interfere with your play, and you can actually toggle them on or off at will by clicking one of the analog sticks, but it's pretty awesome to watch other players play at their own pace next to you without feeling rushed. There's a time limit for each hole, of course, but the only waiting you'll do is at the end of each hole while the others finish their play. This design eliminates the need to either watch every player take their turn or play on your own without actually seeing the other players. It's a great in-between that works really well.



Sve u svemu, poslužiti će kao dobar odmor između utrkivanja ili napucavanja

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Everybodys Golf
« Reply #33 on: March 22, 2008, 11:16:12 »
Sinoć smo Amar i ja isprobali EG Online i moramo priznati da nam se je jako svidjelo. Istina, nema voice support-a, ali se sasvim uredno može komunicirati putem poruka, naročito ukoliko imate tipkovnicu. Igra još nije u prodaji a već ima solidan broj ljudi u bilo koje doba dana za odigrati koju partiju. Najvažnije od svega, vidjeli smo gomilu amerikanaca u igri, bar su tako stavili u svoj nick.

Svaka rupa je vremenski ograničena ovisno o PAR-u, igraju svi istovremeno pa ih možete vidjeti kao "ghost-ove" i likove i njihove loptice (opcija se može i isključiti), a nakon što ubacite lopticu u rupu dok čekate da runda završi možete pregeldavati detaljnu statistiku.

Igre se kreiraju iz velikih lobby-a za koje kreirate svoj mali avatar s kojim šetate po njima. Sve skupa izgleda kao nekakav crtić, ali je vrlo zabavno i simpatično. Naravno, tu možete komunicirati s ostalim avatarima.

Isprobali smo samo pojedinačne mečeve, ali trebati će se prebaciti na turnire na kojima može sudjelovati i po 50 igrača... to bi moglo biti vrlo zanimljivo

Sad slijedi mukotrpno igranje single player moda da bi se otključali novi likovi, štapovi, loptice i ostale đinđe...

U svakom slučaju, ionako odlična igra s ovim je postala još bolja, a teško da trenutno kad je u pitanju PS3 možete bolje investirati 445 kn.


Vidimo se online ;)


Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: Everybodys Golf
« Reply #34 on: March 23, 2008, 11:07:09 »
Super ;D Koji ste vi sretkovici uvik sve dobijete ranije! Onda reci da se neisplati imat gaming mag ;)

Imas li Stingeru mista na friends listi?

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Everybodys Golf
« Reply #35 on: March 23, 2008, 14:25:55 »
Kupio sam ga u trgovini


Imam

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: Everybodys Golf
« Reply #36 on: March 24, 2008, 01:14:57 »
Kojoj trgovini? Ali je vec dosao??   

Offline keljober

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 396
  • PSN ID: keljober
Re: Everybodys Golf
« Reply #37 on: March 24, 2008, 14:47:55 »
JE  ;D Zanimljivo ovaj tjedan ce vecina europljana uzeti everybody golf 5 i GT ; koliko citam na forumu dakle biti ce ljep mjesec za ps3 :D

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: Everybodys Golf
« Reply #38 on: March 24, 2008, 17:35:19 »
Ja stalno mislim da izlazi 28.3 >:( Onda sutra idem u kupovinu ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Everybodys Golf
« Reply #39 on: March 24, 2008, 19:28:14 »
Pa izlazi 28og--- druga je stvar što u nas neke stvari ranije dođu u prodaju. A svi misle kako smo zaostali ;D

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: Everybodys Golf
« Reply #40 on: March 26, 2008, 12:20:22 »
Evo upravo narucija u Sophosa kad ce doc?

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Everybodys Golf
« Reply #41 on: March 26, 2008, 12:29:31 »
Nisi ih pitao?

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: Everybodys Golf
« Reply #42 on: March 26, 2008, 15:57:33 »
Nisi ih pitao?

Nisan kad san tukac! Oni na telefonu me zbunija pita me kakvo je vrime u Splitu pari po govoru isto Splico bice mu jadnom dosadno pa je mislija samnom razgovarat a ja brze bolje spustija slusalicu! 

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Everybodys Golf
« Reply #43 on: March 26, 2008, 16:12:10 »
Doro si mu i ucinija, ostija, taj bi samo razgovara s judima znan ja! ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Everybodys Golf
« Reply #44 on: March 26, 2008, 16:38:32 »
Papak tovarski, znam ga ja... taj bi samo pričao ;D ;D

Mislim da šalju city expressom pa bi sutra trebao dobiti