Author Topic: Everybodys Golf  (Read 96988 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: Everybodys Golf
« Reply #45 on: March 26, 2008, 17:12:56 »
Tako brzo :o super ;D Zaboravija san te pitat jeli istina da igra instalira 5GB na hard?

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Everybodys Golf
« Reply #46 on: March 26, 2008, 17:28:53 »
Nešto se instalira, ali sam zaboravio koliko... u svakom slučaju učitavanja su jako brza

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: Everybodys Golf
« Reply #47 on: March 27, 2008, 11:54:52 »
Dosla igra jutros ;D Instalira se 4,5 GB nije mi bas drago >:( Budu li tako svi radili lose nam se pise!

Igra je odlicna ono sta sam ocekivao od E Golfa. Nisam jos probao online ali nije mi prisa pomalo...

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Everybodys Golf
« Reply #48 on: March 27, 2008, 12:33:50 »
Igraj što više solo da otvoriš likove, dobiješ štapove i loptice... i onaj loyalty level (ili kako se već zove) je jeako važan...

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: Everybodys Golf
« Reply #49 on: March 27, 2008, 15:22:35 »
Ipak sam otisa online da vidim sta se tu radi. Jebate satralo me! Kad ovi imaju bolje likove i palice a ja tek pocea igrat. Dobro kazes prvo single player osvojit bolje igrace i sve terene a onda online.
Prvi put kad san igra stavija normal za brzinu igre i zajeba se >:( Pre brzo triba stavit very slow. Kakav je gust igrat ovu igru nabrzinu ???

Sta se tice veze, lobbya i tih pizdarija nije lose dobro napravljeno. Nemam zamjerke.

Offline keljober

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 396
  • PSN ID: keljober
Re: Everybodys Golf
« Reply #50 on: March 27, 2008, 15:53:39 »
A jos bi nadodao ; da igra podfrzava slanje poruka iz igara!!!!! Nekuzim zasto neki ljudi forsiraju in-game ? jednostavno nek sony napravi standard da svaka igra mora imati in-game dopisivanje (R2 ; RSV 1 ; ); ili nesmije biti izdana i to je to ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Everybodys Golf
« Reply #51 on: March 27, 2008, 16:03:36 »
Podržava, ali samo ukoliko si u lobby-u. Ako si u meču onda ne možeš slati...

@zenka - prebrzo? dosaditi će ti sporo, vjeruj mi... mali savjet za uštedu vremena online, nakon udarca pritisni "skip"

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: Everybodys Golf
« Reply #52 on: March 27, 2008, 18:26:08 »
meni je prebrzo! kako cu pogodit u rupu kad mi onaj timer odbrojava??
ako hoces brzinu onda igraj NFS! vrag odnija prisu!

zavrsija san novice sad sam na beginner. Ima li i ovom Golfu onih wallpapera koje osvajas? 

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Everybodys Golf
« Reply #53 on: March 27, 2008, 18:38:48 »
Mislim da nema... dobijaju se štapovi i loptice, te karte za ranije otvaranje nekog lika ili terena, kostimi...

Ti wallpaperi se koliko sam primjetio sami otvaraju kako koji naleti tijekom učitavanja terena (bar mislim da je tako)

Što se brzine tiče, ne znam, ja sam primjetio da online najčešće prvi "zatvorim" rupu... nema se tu što gledati, kad uđeš u đire sve ide automatski... pogled na vjetar, da li je rupa ispod ili iznad tebe, nagib terena ispod lopte i oko rupe... kresneš loptu i stisneš X da prekineš animaciju...

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: Everybodys Golf
« Reply #54 on: March 27, 2008, 20:38:11 »
jebiga ti igras vec mjesecima a ja od danas... isto mi nije napeto igrat brzo,ustvari igram koliko mi triba pa ako ti zavrsis prije onda cekaj!
vidim ja da si ti profi golfer zaigrat cemo online kad se malo istreniram.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Everybodys Golf
« Reply #55 on: March 27, 2008, 21:51:31 »
jebiga ti igras vec mjesecima a ja od danas... isto mi nije napeto igrat brzo,ustvari igram koliko mi triba pa ako ti zavrsis prije onda cekaj!
vidim ja da si ti profi golfer zaigrat cemo online kad se malo istreniram.

Mjesecima? Godinama... godinama, moja Ines... evo još koji mjesec pa će biti 10 godina ;D

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: Everybodys Golf
« Reply #56 on: March 27, 2008, 23:28:29 »
mislija san na ovog "next gen" iako se slazem da se  iskustvo prenosi sa prijasnjih igara jer je to ista igra u biti. ja sam ga preskocio na PS2 jer me zaludio Tiger Woods a posto je Tiger (onaj virtualni) postao jos jedno EA smece prebacija san se na E Golf. 

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Everybodys Golf
« Reply #57 on: March 28, 2008, 00:42:06 »
Ovdje ti je sve isto, zvekni tri puta X uz držanje smjera felša i to je to... jedina novost u odnosu na stare nastavke igre su novi "advanced" udarci. Izgjedaju teško, ali se brzo može naučiti. Jedini problem ostaje odrešivanje snage udarca kad ti ne treba puna (100%) snaga...

Na Online-u sam primjetio da dosta ljudi igra na advanced i da igraju odlično...

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: Everybodys Golf
« Reply #58 on: March 28, 2008, 14:04:03 »
Ja sam isto na advanced. Jedino me jebe valjanje sa advanced kad moras odrediti jacinu. imas one stupnjeve i ja cekam npr do drugog stupnja ali glupan nece da stane sa zamahom! Onda udarac ispadne jaci nego sta sam mislija. Neznam jeli to do mene ili je takav sistem ???

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Everybodys Golf
« Reply #59 on: March 28, 2008, 15:56:05 »
Za valjanje na advanced kad stisneš da puni snagu na podu ti krene ona točkica, pa pomoću nje odredi snagu. Kod valjanja se pritišće samo početak i kraj, nema trećeg prisitka tipke