Author Topic: Everybodys Golf  (Read 96880 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: Everybodys Golf
« Reply #135 on: July 30, 2013, 18:08:10 »
Za dobit zvjezdicu svaki course ima posebni zadatak i drukčije je od verzje na Viti...
Možda netko i napravi popis, obično se nađu gujde na ps3trophies.org
Ja sam sve ispotrošijo na pajaca u lobbyju  :P
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: Everybodys Golf
« Reply #136 on: July 30, 2013, 18:17:08 »
Da za svaku stazu ima nes drugo,treba nac popis na netu....ja sam sad dogurao do kraja gold ranka bez ikakvih problema ali sad ovu pandoru ne mogu pobijedit vec cetvrti put i to na sam na easy sad stavio ali nejde nikak,ova staza legacy of golf me ubija u pojam...

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Everybodys Golf
« Reply #137 on: July 30, 2013, 18:46:48 »

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Everybodys Golf
« Reply #138 on: July 30, 2013, 21:18:17 »
Prvi mi je bio točan, javljam za ostalo

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Everybodys Golf
« Reply #139 on: July 30, 2013, 22:13:40 »
Do sada 1-1 , 2-2 i 2-3 radi... pa pretpostavljam da je i sa ostalima tako :)

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: Everybodys Golf
« Reply #140 on: July 30, 2013, 22:27:59 »
Super hvala....nis sutra ih idem ponavljat onda.mada mi se puno vise igra online....sad sam si otkljucao expert lika koji mi se svidja,sad ga nabrijem na max i cim dobim lv5 loptice i palice idem na online iskljucivo.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Everybodys Golf
« Reply #141 on: July 30, 2013, 22:30:20 »
Što se online tiče trebalo bi razvijate sve likove jer će dolaziti turniri na kojima će se igrati točno s određenim igračem pa ako ti nije razvijen brzo sjebeš online level. Ja se trudim sve ravnomjerno igrati, ponavljam već odigrane... jest da nije napeto, ali boostaš lik i skupljaš bodove pa se opet isplati


btw... ne mogu se zakleti, ali sam uvjeren da je većina terena stara, samo su redizajnirali okoliš, dodali vjetrenjače i druge detalje

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Everybodys Golf
« Reply #142 on: July 30, 2013, 22:54:45 »
Sad vidim da kad na jednom levelu skupiš sve krune onda se otvara dodatni VS meč

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: Everybodys Golf
« Reply #143 on: July 31, 2013, 04:11:51 »
Evo pokušao odigrati ovu igru.....  Ništa me nije tako izivciralo u zadnjih 10g kao ovih SAT vremena!  Ništa  ne kuzim,idu mi ma živce ove....  kurac i igra,sori đuro...jebiga tko mi je kriv...., šta se tu uopće igra...pucam ljevo ide desno ,pucam desno ide ljevo oču gore ide dolje i obratno..oči su mi krvave -...fuj,fuj bljakkk,-.fuuuj............
Ma kako sam se iznerviro.........odoh sad ljut spavati i .........sutra...
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline Ficho750

  • Karting Dominator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 937
  • psn id: FICHO750
Re: Everybodys Golf
« Reply #144 on: July 31, 2013, 11:30:48 »
Evo pokušao odigrati ovu igru.....  Ništa me nije tako izivciralo u zadnjih 10g kao ovih SAT vremena!  Ništa  ne kuzim,idu mi ma živce ove....  kurac i igra,sori đuro...jebiga tko mi je kriv...., šta se tu uopće igra...pucam ljevo ide desno ,pucam desno ide ljevo oču gore ide dolje i obratno..oči su mi krvave -...fuj,fuj bljakkk,-.fuuuj............
Ma kako sam se iznerviro.........odoh sad ljut spavati i .........sutra...

čitajući ovo gore mogu ti predložiti da okreneš kontroler i riješio si problem ;D ;D ;D
Bolje Passat u dvorištu nego Opelove ratkape u garaži

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Everybodys Golf
« Reply #145 on: July 31, 2013, 11:42:32 »
Ono, ajmo redom :)

Vjerojatno te jebe što ne možeš pogoditi "nulu" kad se onaj potenciometar vraća.

Dakle, kad svi već naciljao kuda bi htio gađati, stisneš X i tada kreće. Ponovo stiskaš X da odrediš snagu.



Ona zastavica na crti ti je mjerilo, ali je isto tako bitno da gledaš i druge brojke po ekranu, da li je rupa ispod ili poviše tebe (to piše gore na vrhu, - ili + pored broja), dole desno je nagib terena ispod same loptice, a gore desno je vjetar (koji uvijek ne piše, ali kad si na početnoj kameri na svom igraču pritiskom na dole on baca lišće pa možeš donekle odrediti smjer vjetra. Sa R2 mijenjaš kamere oko igrača pa se time prilagodiš smjeru vjetra kad bacaš lišće).

Nagib ispod loptice je također bitan. Npr. ako je nagib s desna na lijevo (dakle, lijevo je niže) onda će ti loptica kad je ispališ ići lijevo od onoga što si nanišanio. Dakle, potrebno je i to uračunati u udarac. Vjetar sam već spominjao, ovisno o njegovoj snazi, on će također utjecati na smjer loptice.



Pored nagiba ti piše i postotak. To je postotak od snage tvog udarca koji igra predviđa da će ti se ostvariti. Što točnije pogodiš to je postotak od ponuđenog veći. Što je podloga ravnija i čistija to je postotak veći, ako si u dubokoj travi ili pijesku, onda je logično manji. Dakle, to moraš uračunati u udarac

No, vratimo se na udarac. Dakle, prvi X, ona crta kreće. Drugi X si odredio snagu, crta se vraća. Jako je bitno pogoditi sredinu, nulu, nazovi je kako hoćeš. Bilo što van same nule će utjecati da loptica ide u drugom smjeru. Pored same sredine ima jedno malo polje tolerancije, a van toga je katastrofa.



To polje ti ovisi o sposobnostima tvog lika s kojim igraš, te koje štapove i lopticu od koristi. Kombiniranjem različitih štapova i loptica se to polje tolerancije može proširiti, ali onda gubiš na snazi udarca (što je nekad također jako važno). Na slici vidiš ovo Control i Impact. Što je veće to ćeš lakše kontrolirati i igra će više opraštati grešku. Ako promašiš pojavi se onaj zeko ili kornjača. Dakle, ne valja. Spinovi su vezani za ovo što sam opisao dole, za felševe. Kasnije u igri ćeš dignuti level svakom igraču te moći ćeš početi koristiti druge štapove i loptice pa onda naći što ti više odgovara. Uglavnom, trening je majka za sve pa tako i za ovo.

Postoji i onaj udarac di nakon drugog X kad si odredio snagu se pojavljuje onaj krug koji se smanjuje, naravno, treba pogoditi u centar, ako zvekneš prije ili kasnije, isto je kao i ovo što sam gore pisao.

Jebiga, to ti dolazi praksom.


Dalje, ono što ja jako puno koristim su smjerovi tijekom udarca kojima se određuje felš loptice. Ako želiš da se kotrlja što dalje, pri prvom X držiš smjer prema dole, a kad si drugim X-om odredio snagu onda držiš prema gore i gađaš sredinu kad stisneš X. Time postižeš da se loptica vrti prema naprijed te će kad udari u zemlju dobiti dodatno ubrzanje i otići još dalje. Kad želiš da se loptica što prije zaustavi nakon udarca u zemlju onda radiš obrnuto, prvi X gore, drugi dole.  Ova dva udarca određuju i visinu leta lopte, prvi će biti niži, drugi će biti viši. Ako želiš još niže ili više, onda cijelo vrijeme kroz oba X-a držiš isti smjer, prema naprijed za niže, prema sebi za više. Time izbjegavaš prepreke ili kad se izvlačiš iz duboka pijeska bolje je držati prema sebi, veća je šansa da će je lakše iskopati.

Ista stvar je i za smjerove lijevo ili desno. Dakle, želiš lijevi felš, da loptica ide od tebe prema lijevo pa onda zavrne unutra na desno, koristiš lijevi smjer na tipkama. Za veći felš prvo držiš desno, pa onda lijevo i još više će se zavrnuti.

A možeš koristiti i dijagonale, dakle, želiš nešto zaobići s lijeve strane, ali želiš i da se prije zaustavi, onda prvi X držiš gore desno, a drugi dole lijevo.

Možda zvuči komplicirano, ali brzo će ti sjesti.


Najveći problem je što ljudi jako često lupaju napamet bez da gledaju ove brojke po ekranu, dakle, vjetar, nagib terena ispod loptice, te da li je mjesto pada loptice ispod ili poviše mjesta udarca.

Drugi problem je što ljudima treba vremena da nauče gađati sredinu. Jebiga, bez nje nema uspjeha i vremenom ćeš se naviknuti.


Uglavnom, pitajte sve što vas zanima pa ćemo odgovoriti.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Everybodys Golf
« Reply #146 on: July 31, 2013, 11:44:27 »
čitajući ovo gore mogu ti predložiti da okreneš kontroler i riješio si problem ;D ;D ;D

Zar nema u opcijama da može te stvari namještati? ;D

Ali to je više za kameru, a ne za ono što njega jebe. Mislim da je njemu glavni problem gađati sredinu, a kad vidim u koju uru je pisao nije ni čudo što ništa nije mogao pogoditi :)


Uglavnom, ostavi se onlinea i peglaj karijeru, tu ćeš najlakše naučiti igrati i usput ćeš zaraditi bodova za kupovanje stvari koje trebaju

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: Everybodys Golf
« Reply #147 on: July 31, 2013, 12:15:36 »

Najveći problem je što ljudi jako često lupaju napamet bez da gledaju ove brojke po ekranu, dakle, vjetar, nagib terena ispod loptice, te da li je mjesto pada loptice ispod ili poviše mjesta udarca.

Drugi problem je što ljudima treba vremena da nauče gađati sredinu. Jebiga, bez nje nema uspjeha i vremenom ćeš se naviknuti.
Ima istine...


a kad vidim u koju uru je pisao nije ni čudo što ništa nije mogao pogoditi :)
Uglavnom, ostavi se onlinea i peglaj karijeru, tu ćeš najlakše naučiti igrati i usput ćeš zaraditi bodova za kupovanje stvari koje trebaju
...i tu ima istine ,ali nisam igrao online..

....hmm , ništa odoh na plažu u debeli hlad zbrojiti 2 i 2,pa večeras probati, to što si mi napisao ,samo kako me je naživciralo pa to nije normalno ,da je igra bila na CD-u ja mislim da bi završila preko ulice ,ili sam ostario i u kur.. strava ......
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Everybodys Golf
« Reply #148 on: July 31, 2013, 12:30:40 »
Do sada nisi igrao everybody's golf? Ni na jednoj konzoli?


Jebiga, ja ga igram preko 15 godina :)


glupo je što igra nema tutorial u sebi, to im je veliki fail  :-\

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: Everybodys Golf
« Reply #149 on: July 31, 2013, 12:40:28 »
Do sada nisi igrao everybody's golf? Ni na jednoj konzoli?


Jebiga, ja ga igram preko 15 godina :)


glupo je što igra nema tutorial u sebi, to im je veliki fail  :-\
...nikad,prvi jeb.... put sinoć upalio i reko......  Ok malo sam si sinoć popili i mislio kako da skinem onu malu u cvikama i zavučem ju u onaj prvi šumarak!
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!