Author Topic: Everybodys Golf  (Read 96875 times)

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: Everybodys Golf
« Reply #150 on: July 31, 2013, 13:31:01 »
Kizo samo polako i smireno,stinger ti je sve lijepo objasnio....sljedeci put odi na traning i sprobavaj sve ovo sto ti je napisao dok ti ne sjedne malo.Ako imalo volis golf u stvarnom svijetu onda ce ti se ovo svidjeti sigurno...jbg ja ovo isto igram od ps1 i jos uvijek mislim da nisam jako dobar dok vidim kako neki udaraju online.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Everybodys Golf
« Reply #151 on: July 31, 2013, 13:33:32 »
U svakom slučaju, prošla verzija igre, dakle ona koja je izašla baš za PS3 mi je bila puno bolja, ljepša i preciznija. Nije ni ovo loše kad se navikneš, ima nekih novih stvari koje su tamo falile, ali vizualni dio pomalo ubija preciznost.

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: Everybodys Golf
« Reply #152 on: July 31, 2013, 13:37:53 »
Neznam ja ne vidim neku razliku vizualno niti mi je to bitno....ovo sa slotovima mi je fora kaj su stavili. I da kad otkljucate platinum rank onda vam na svakom challenge pise sta trebate napraviti da bi dobili krunu.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Everybodys Golf
« Reply #153 on: July 31, 2013, 13:46:08 »
Ma prije je bila čistija grafika, dobro su se vidjeli nagibi na valjanju, bila je i jedna ravna crta kad bi gledao sa kamerom od iza rupe prema igraču pa bi se lakše nišanilo.

Koji slotovi, ne znam na što misliš?


Igrao sam onaj drugi VS meč protiv Pancha, valjda se tako zove onaj krupni lik

tamo ono sa lutrijom je totalna ludnica, jebote, jednom mi je uletilo da uopće ne vidim marker na zemlji di će pasti loptica, a drugi put mi je uletilo da ne vidiš liniju snage kad se ona vraća, ono za završi udarac. Pa ti igraj jebote

Uspio sam ga dobiti iz prve, ali samo sa -1 prednosti. Morati ću probati završiti sa -3, baš me kopka đubre ;D


btw... nakon koliko vremena ti da koristiti nove štapove i loptice koje si kupio? Još uvijek mogu samo sa standard štapovima igrati, ostalo mi ne da. Da li to ima veze sa levelom igrača ili?

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: Everybodys Golf
« Reply #154 on: July 31, 2013, 13:56:55 »
Da to je ta lutrija...fora je kad online igras jer pomaze slabijima a odmaze prvima a ovo sa palicama nemam pojma kak funkcionira.ja imam tek lv2 opremu i mogu je koristit na svakom liku.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Everybodys Golf
« Reply #155 on: July 31, 2013, 14:07:07 »
Riješio sam cijela prva dva reda i dalje mi ne dopušta da koristim nove štapove ???

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: Everybodys Golf
« Reply #156 on: July 31, 2013, 14:32:01 »
Kizo samo polako i smireno,stinger ti je sve lijepo objasnio....sljedeci put odi na traning i sprobavaj sve ovo sto ti je napisao dok ti ne sjedne malo.Ako imalo volis golf u stvarnom svijetu onda ce ti se ovo svidjeti sigurno...jbg ja ovo isto igram od ps1 i jos uvijek mislim da nisam jako dobar dok vidim kako neki udaraju online.
....ma hoću imenjače , morao sam to malo teatralno svoju nervozu podijeliti sa vama  :-\

.....jedino što moram ove dijaloge stišati za popizditi su mi...ćičučang..mung fung jung, jbt samo mi fali da još i godzila iskoći iza brda.... i pojede lopticu koju sam uz silnu želju i strpljenje umjesto prema rupi ,poslao preko tog brda.... :-X :'(
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Everybodys Golf
« Reply #157 on: July 31, 2013, 15:31:16 »
Samo treniraj i pročitaj sve ono što sam napisao. Sve gledaj po ekranu, mjeri, projeciraj u glavi i trudi se pravilno izvesti udarac (jer zakurac ti mjera ako ne pogodiš kako treba)

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: Everybodys Golf
« Reply #158 on: July 31, 2013, 18:44:44 »
Probajte igrat ovaj daily int tour pa da usporedjivamo rezultate,igra se svaki dan samo jedan tour od 9 rupa i dobiva se neki rank onda a mozete ga odigrat kad vam odgovara...mene bas nejde zasad.

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: Everybodys Golf
« Reply #159 on: July 31, 2013, 19:11:06 »
HA...! Najeb... li ste, savladao ja i godzilu i brda, namjestio nišane....hihihi....
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Everybodys Golf
« Reply #160 on: July 31, 2013, 20:18:53 »
Probajte igrat ovaj daily int tour pa da usporedjivamo rezultate,igra se svaki dan samo jedan tour od 9 rupa i dobiva se neki rank onda a mozete ga odigrat kad vam odgovara...mene bas nejde zasad.


To se igra solo ili igraš protiv nekoga?

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: Everybodys Golf
« Reply #161 on: July 31, 2013, 20:28:10 »
Probajte igrat ovaj daily int tour pa da usporedjivamo rezultate,igra se svaki dan samo jedan tour od 9 rupa i dobiva se neki rank onda a mozete ga odigrat kad vam odgovara...mene bas nejde zasad.


To se igra solo ili igraš protiv nekoga?
igras solo ali ti se score automatski ucitava na ljestvicu....ali ovdje nema podjela po divizijama g1,g2 itd....

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Everybodys Golf
« Reply #162 on: July 31, 2013, 20:35:01 »
A probati ću...

Da li su zadani lik i oprema ili je slobodan izbor?

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Everybodys Golf
« Reply #163 on: July 31, 2013, 21:15:11 »
Odigrao -1 na tom dnevnom... jebiga, nemam ni razvijenih likov ni opreme. Par boogeya, tri birdiea i ostalo parovi :(

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: Everybodys Golf
« Reply #164 on: July 31, 2013, 21:53:16 »
A cuj ja jucer -4 a dns na 0.....bit ce bolje valjda,uglavnom imas i friend ranking pa mozes vidjet kako stojim... :)