Author Topic: GT5 update 2.10 • Corvette C7 DLC + spekulacije o GT6 + zadnja tocka: razno..  (Read 76544 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
eto meni se smrzo

prvi ut kad sma upalio i stisnuo ok, se resetirao
sada 2. put je skinuo update instalirao i smrzo se na loadingu dok je sivi gt logo na ekranu
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
eto 3rd time lucky, radi sve normalno
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
vette je odlična
hsv napokon ima zvuk kako treba, nisam primjetio neke pomake u fizici guma
možda nešto malo jer vette je užasno lagana za driftat ali nezz jel to do fizike guma ili do samog auta
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
@Kimi - samo su PP odnose mijenjali, specovi su ostali isti

Da mjenjali su PP za neke aute , ali kako sam i to uredno pisao znaći da moram opet ispravljat.

OOooooo milu im mater

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Jesi možda gledao za online, ima li promjena sa amerima?

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Ne , samo sam malo gledao i uspoređivao performanse auta prije updatea i sada . Sama snaga(BHP) im je ostala ista , ali velikom broju auta je drastično smanjen broj PP-a. Sada , kako će se to manifestirati recimo u šafle dodjeli auta tek treba vidjeti

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Probat cemo...400-440 je prezanimljiva grupa koju su sjebali s tom gluposcu

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Probat cemo...400-440 je prezanimljiva grupa koju su sjebali s tom gluposcu

Evo ga, opet stavovi i ocjene koje nemaju veze sa nicim normalnim, sori ::)

Nije glupost niti je itko ista sjebao, ovaj updejt je apsolutno korak u pravom pravcu. Omogucio je napokon pravilno i ucinkovito izjednacavanje vrsta pogona u "cistom" PP razredu (prije nego se uplete Power Limiter i torque-curve) i napokon sveo u neke puno bolje okvire od prije razlike izmedju MR/RR/FR pogona. Ono sto je najvaznije - a sve je vise dokaza tome - je kako sada sama "upravljivost" kao kategorija (za koju ne znamo kako se racuna, ali ima veze sa distribucijom tezine i vjerovatno s nekim indexom ovjesa) ima puno veci utjecaj na PP, kojim su dosad "upravljali" uglavnom HP/KG odnos i torque-curve u jednom dijelu.

Nesto svakako mora nastradati u procesu (recimo masa setupa za one koji su kao mudrice prtljali po 550-750PP setupovima i Power Limiterima kako bi radili neuhvatljive besmislice za Open Lobby klase u onlineu), ali generralno novi sustav racunjanaja PP je puno bolji nego stari. Nije idealan - jer ne moze nikad biti idealan - ali je dobar korak naprijed u boljem "prikazivanju" potencijalno bliskih auta.

Ako je nesto i "nastradalo" tipa ta klasa 450 - jer su mozda neki auti iz nje ispali - usli su drugi koji ce sada biti - barem bi trebali biti - puno izjednaceniji. A koliko citam, upravo su muscle cars postali izjednaceniji. Ovo je svakako put u dobrom pravcu, u krivu si sa stavom 100%

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Mislim da je on mislio na prije, da je prije bilo sjebano, a da će se sad probat...
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Evo ga, opet stavovi i ocjene koje nemaju veze sa nicim normalnim, sori ::)


Moja opaska se odnosila samo na online utrkivanje u shuffle modu i to na američke aute iz 70ih koji zbog PP-a ulaze u spomenutu klasu (najčešće 400-440), ali onoga tko ih dobije stavljaju u nepravednu poziciju jer im je max speed ograničen na cca 170 km/h dok ostali idu 200+.

To je ono što trubim zadnjih godinu dana, al moja isprika ako si krivo shvatio moje grintanje.


A sad, što mogu biti izjednačeniji ne znam... ti auti tvornički imaju taj limit brzine i jednostavno nemaju šanse protiv ostalih čim ima više od 500 metara pravca. Al neka, nije mi problem biti 100% u krivu sa stavom


Iz istog razloga sam nekoliko puta twittao Kazimira da u Shuffle stavi određene izmjene poput smanjivanja razlike sa 20 na 10 PP-a između klasa, biranja vrste pogona i sl., dakle, jednako kao što ima u skroz desnom meniju kvačice za te stvari, tako da ima i ovamo.

Što bi falilo da se može izabrati, lupam napamet, klasa od 430-440 4WD. Ima dovoljno različitih auta, a opet različitih da nam učini utrkivanje zanimljivim. Ili ista klasa, ali RWD (bez sporih amera). Ili samo utrka Muscle Cars-a, bez ostalih...

Meni je Shuffle mode stvarno super mode kad se nađemo sa sličnim autima na okupu

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Da , Stinger je 100% mislio na to kako ti amerikanci prije jednostavno nisu spadali u tu PP klasu .

 Koliko sam onako nabrzinu pogledao , baš te amerikance su poprilično srezali u PP npr. Chevelle SS454 (status0/0/0) koji je prije imao 474 sada ima 414 PP , a on se dosta često pojavljivao u šaflu u kategoriji koju je Stinger naveo. Dakle on bi sada definitivno trebao ispasti iz tog i pasti u nižu klasu gdje bi čak mogao biti i konkurentan u utrci za razliku od onoga prije.

Slažem se da je korekcija PP-a sasvim OK , jedino što su to trebali napraviti i puno prije i što će mi to priuštit 5-6 dana dodatne zajebancije.A taman sam završio gotovo sve i mislio ti (Amare) poslati da baciš pogled.

Offline petrenjdin

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 373
izgleda da još uvijek nitko nema rješenje za smrzavanje :-[
psn id: petrenjdin

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Jesi probao učitati igru offline?

Offline petrenjdin

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 373
evo upravo sad, ne ide
psn id: petrenjdin

Offline Skvikki

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 494
  • PSN-ID: Skvikki
Meni je jučer izgledao kao da se smrznuo, ali sam čekao par minuta i nastavio je normalno.