Author Topic: PlayStation 4 • službeni topik  (Read 381710 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1980 on: February 05, 2017, 21:23:13 »
May, may... bit će da prodaja PRO-a ide slabo, ali se mora progurati ovako sa strane, bez da Sony to reklamira već ostavi "testerima" da to otkriju :)
nije to zele tako jednostavno, igre mogu imati bugove i mogu se krsiti. Mislim da to nema veze s prodajom.
PSN_ID: Dzidza1978

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1981 on: February 05, 2017, 23:36:02 »
May, may... bit će da prodaja PRO-a ide slabo, ali se mora progurati ovako sa strane, bez da Sony to reklamira već ostavi "testerima" da to otkriju :)
nije to zele tako jednostavno, igre mogu imati bugove i mogu se krsiti. Mislim da to nema veze s prodajom.

Tako je, a to je i odgovor na moje pitanje zakaj se ovo ne reklamira vise, 4.5 fw verzija je u beta testiranju, ima bugova i u samom updateu i u igrama koje to "koriste".

Mislim ovo je jebeno za sve starije igre, al vecina novijih ionako dodje s sluzbenih pro patchom pa boost mode nema smisla.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1982 on: February 05, 2017, 23:41:47 »
Nek dozvole veci takt proca na obicnim PS4 konzolama, kao na PSP, ako yield dozvoljava. Xbone kuca na 1.75 GHz bez problema a slimu su cak i GPU digli za 100 MHz. BTW ima tko Forzu 5 za uzajmit?

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1983 on: February 06, 2017, 15:51:00 »
Kupio sam novu konzolu.

I sad se hoću logirat na svoj profil, dobijem obavijest - password update, morate apdejtat password zbog sigurnosnih razloga, poslali smo vam link na vaš mail.

Problem je kaj ja taj link ne dobivam, prošlo je već 48h, probao sam na konzoli, aplikaciji na mobu, na kompu, ništa. Kontaktirao sony support - naravno ništa, dobio genericki odgovor da imaju previše upita i da će odgovorit nekad.

Ima ko kakvo rijesenje?

Offline lepiakadodo

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 412
  • PSN ID: Lepi_aka_dodo
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1984 on: February 06, 2017, 16:14:11 »
Stvarno nemam pojma.. zadnji put kad sam sjebo ps4 pa sam radio istu stvar ko i ti, doso link, paswd updatea i nikakvih problema nisam imao..
Možeš birat fakultet il cigla i cement, a i kad imaš fakultet čeka te cement opet, imamo kičme krive mišiće najveće, jer praznimo pive dok nosamo vreće...

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1985 on: February 06, 2017, 20:43:36 »
A da odeš na account.sonyentertainmentnetwork.com i tam promijeniš pass?
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1986 on: February 06, 2017, 20:52:23 »


Pokušao sam sve, prošlo već par dana, bez uspijeha..

Sad mi konzola stoji, nemogu se logirat na svoj profil, a sve igre koje imam su digitalne, znaci nemogu nista igrat  ::)

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1987 on: February 06, 2017, 20:53:10 »
A sad malo o boost modetu...
Nije baš sve samo tako jednostavno...
Ako je developer slijedio sistemske upute na konzoli, onda bi igra trebala raditi puno glatkije(!) i(li) s više detalja u istom framerateu...
Ako nije, uglavnom će se dogoditi da se igra skrši...
Ili bi se mogla događati čuda (u rijetkim izdanjima), puknuti poligoni, čudovišta umjesto likova i nadrealna arhitektura  ;D
Mene zanima kak će izgledat The Crew, budući da imam dojam da zadnji update nije bio za ps4pro... A ima i novih bugova  ;D
I zanima me Assetto Corsa za ps4pro...
Sve ostalo je višnja na torti  ;D
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1988 on: February 06, 2017, 20:54:39 »
Pokušao sam sve, prošlo već par dana, bez uspijeha..

Sad mi konzola stoji, nemogu se logirat na svoj profil, a sve igre koje imam su digitalne, znaci nemogu nista igrat  ::)
Onda služba za korisnike, gnjavit dok ne proradi, nema drugog lijeka...
Zanimljivo, meni na ps4pro nije tražilo promjenu passa... Jesi deaktivirao staru konzolu?
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1989 on: February 06, 2017, 22:20:05 »
Glupo pitanje, da li si gledao junk mail da slučajno tamo nije završio taj mail?

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1990 on: February 06, 2017, 22:22:57 »
A sad malo o boost modetu...
Nije baš sve samo tako jednostavno...
Ako je developer slijedio sistemske upute na konzoli, onda bi igra trebala raditi puno glatkije(!) i(li) s više detalja u istom framerateu...
Ako nije, uglavnom će se dogoditi da se igra skrši...
Ili bi se mogla događati čuda (u rijetkim izdanjima), puknuti poligoni, čudovišta umjesto likova i nadrealna arhitektura  ;D
Mene zanima kak će izgledat The Crew, budući da imam dojam da zadnji update nije bio za ps4pro... A ima i novih bugova  ;D
I zanima me Assetto Corsa za ps4pro...
Sve ostalo je višnja na torti  ;D


To će samo radit na GT Sportu jer je Kazi ovo postojeće preslabo 8)

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1991 on: February 07, 2017, 00:51:24 »
Glupo pitanje, da li si gledao junk mail da slučajno tamo nije završio taj mail?

hahah i naravno da je tamo završio, a i ja budala nisam pogledao  ::) A inače su mi od Sonya mailovi dolazili normalno, jebem ti gugl i njihove filtere za đank. Tnx stinger  ;D ;)

Stigao mi taj mail danas popodne, sad sam na mobu vidio, promjenio pass i logirao se.

Da sam to bar sve napravio prije nego kaj sam otišao u noćnu da stavim sve skidat preko noći  ::) Ah

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1992 on: February 07, 2017, 01:14:46 »
A sad malo o boost modetu...
Nije baš sve samo tako jednostavno...
Ako je developer slijedio sistemske upute na konzoli, onda bi igra trebala raditi puno glatkije(!) i(li) s više detalja u istom framerateu...
Ako nije, uglavnom će se dogoditi da se igra skrši...
Ili bi se mogla događati čuda (u rijetkim izdanjima), puknuti poligoni, čudovišta umjesto likova i nadrealna arhitektura  ;D
Mene zanima kak će izgledat The Crew, budući da imam dojam da zadnji update nije bio za ps4pro... A ima i novih bugova  ;D
I zanima me Assetto Corsa za ps4pro...
Sve ostalo je višnja na torti  ;D

AC ima poboljšanja, bolji framerate u stresnim situacijama, uglavnom glađe je sve ..

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1993 on: February 08, 2017, 21:54:10 »
! No longer available

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1994 on: February 15, 2017, 02:46:41 »
Nove slikice remake crash trilogije