Author Topic: PlayStation 4 • službeni topik  (Read 381199 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #900 on: November 30, 2013, 16:49:16 »
Kaos sta ljudi rade :o

Media Markt PS4 Ansturm ! Freier Verkauf ! Verrückte Leute !


PS4 release Media Markt Deutschland — at Media Markt Deutschland (full version on description)


Playstation 4 Verkaufsstart Saturn Dueren (Embedding disabled, limit reached)

Gaze jedni preko drugih

Ne kuzim, ako ga TOLIKO zele, zasto jednostavno nisu prednarucili..



meanwhile:



 ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #901 on: November 30, 2013, 17:11:36 »
Još nema brojki za Sony?

Offline Ledu505

  • Doktor Osobne Prakse
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 954
  • Direktor Svemira
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #902 on: November 30, 2013, 17:51:03 »
Di si kupio, u kojem ducanu/gradu/drzavi? ;D

Jeste poskidali sve free2play igre, Blacklight, Warframe, War thunder? Ako moze dojmovi za War Thunder bio bi zahvalan :)

Italija, Trst, GS, ali sam imao prednarudzbu jos od ljeta.

Nisam skinuo niti jednu jos, samo Res i Contrast. Ideja da sheram gameplay se rasplinula kada sam vidio da treba uploadati 100tinjak i vise MB. Nas internet FTW ;D I da, treba koristiti fejs za to.

Ove f2p su mi u planu sad narednih dana.
Ono sto je lako, ne radi svatko.

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #903 on: November 30, 2013, 20:31:25 »
    Evo napokon odigrao nekakvih sat vremena , ne znam od kuda početi .....

      Što se tiče samog rada konzole ,brzo se zagrije i poprilično je topla ( sa igrom na  CD-u ) mada ventilator brzo odradi svoj posao ( neznam u kojoj je brzini ,nije bučan) .... laser ima neki tupasti zvuk dok čita igru , jbg trzam se na svaku sitnicu (valjda mora tako ,) na trici mi nekako nježnije to zvuči  , a na četvorci je to nekako krače  oštrije i glasnije... mislim da je ovaj Killzon jedina igra koju ću imati u fizičkom obliku ,digitalka je budučnost...
      kontroler leži u ruci savršeno (barem meni koji imam poveću šapu) ,vrlo je precizan u svim radnjama ,također vibra puno ljepše i preciznije u nekoliko brzina radi..
     fora je ono svijetlo ispred ,dok trkeljate po meniu svijetli plavo ,kad traje igra mijenja boju ,dok sam živ svijetli zeleno kako me ovi rokaju mijenja se od žute prema crvenoj boji ,kad pocrveni full znači da sam krepo ko pi...
    jedan dio efekt zvuka iz igre prenosi se iz kontrolera ,koji mi izgleda super (osobna ocijena na račun jedne igre) čak  sama kvaliteta i glasnoća su mi stvarno dobri ...totalno novi svijet igranja
    o samoj igri mogu reći da je grafički fantazija u punom smislu ,na plazmi izgleda savršeno ,a kako tek na.... ;D , to je sve o igri (jer osobno nisam neki fan tog serijala)
    E da , u samome meniu opcija je bezbroj uredno složeno i pregledno ...
  Ono što Dule kaže neznam dali će itko od nas imati priliku sa onim šerom (internet nam je jednostavno preslab za to)
    zadovoljan sam ,jer ovo je tek početak next konzole .
   

<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #904 on: December 01, 2013, 09:36:19 »
Radi,Radi.... :o live strim, share.... kvaliteta slike baš i nije full HD ali je sasvim ok i gledljivo (puno bolja umanjena nego preko cijelog ekrana) ljudi ovo je ludnica...možeš ljudima buljit u igru koju igraju i pisat mu poruke, ono ako igra loše popljuješ ga ili pohvališ.Paralelno čitaš komentare drugih ljudi koji su mu pisali,ma totalna ludnica...
 
 
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #905 on: December 01, 2013, 09:55:23 »
Haha ovo sa kamerom je živi smijeh, skayp je pić... dim za ovo gledaš frenda nazdrvis s njim i igraš,
   Žele ovo je za noćno online druženje i ruzenje prava stvar ,digneš čašu nazdraviš i igraj druže, di ćeš bolje
Neznam dali to sad radi ok zato što je malo ljudi i kako će to radit kad nas bude više, ako ne bude štekalo bit će smijeha.....
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #906 on: December 01, 2013, 10:06:16 »
Na psn stranici vidim da se registrirano 55 konzola iz HR do sad,vijerojatno je veća brojka samo se još nisu pridružili zajednici.
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #907 on: December 02, 2013, 12:12:26 »
http://www.mcvuk.com/news/read/ps4-has-sold-over-250k-ps4s-in-the-uk/0125169

Quote
Over 250k PS4 consoles were sold in the UK in the machine’s first 48 hours on sale.


Quote
Xbox One sold in the region of 150k units in its first 48 hours on sale.



Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #908 on: December 02, 2013, 12:29:20 »
Hm, očekivao sam i veću razliku u UK...

Ima li ukupna prodaja za europu?

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #909 on: December 02, 2013, 13:03:27 »
Ogromna je to razlika, duplo vise, a Box je do sad bio vodeca platforma u UK za ovu generaciju.

Vjerovatno nisu imali konzola za prodati i da su htjeli, pricao mi je Dule situaciju iz Italije, a u Austriji je isto tako, kao i u Njemackoj.

Sony navodno moze proizvesti milijun komada mjesecno, a s tom matematikom je sada jasno da su imali upravo 3 milje za launch za svijet, 1.5 milja za US i 1.5 milje za ostatak svijeta ovaj vikend.

A sve novo sada tek dolazi i brojke ce rasti kako ce dolaziti novi valovi isporuke. Navodno je novi val za 15.12 zakazan, a i tada ce se moci kupovati samo ako imas preorder. Onda dolazi val za Bozic na 22.12. i onda tek nakon Nove godine ponovo.

Jbg, potraznja je prevelika.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #910 on: December 02, 2013, 13:11:09 »
Navodno će i u nas za 29.01. stići premalo konzola...

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #911 on: December 02, 2013, 13:13:14 »
Za svugdje ih je premalo, jednostavno nema sanse da zadovolje potraznju kroz iducih 6 mjeseci minimalno.

Sa milijun komada koje mogu preoizvesti mjesecno, to je vec rekord svoje vrste za tu vrstu uredjaja. Ali dok ne napune bar 10-15 milja na trziste, potraznja nece jenjavati. A to ne mogu proizvesti sve do kraja 2014. realno.

Ista situacija ukratko kao i sa PS2, ali mislim da su ljudi uglavnom zaboravili sto znaci cekati na hardver koji se jednostavno nigdje en moze kupiti s police.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #912 on: December 02, 2013, 13:59:01 »
Sreća pa je tu GT6 za PS3 8)

Offline Screamingeagle

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4530
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #913 on: December 02, 2013, 14:12:07 »
ali mislim da su ljudi uglavnom zaboravili sto znaci cekati na hardver koji se jednostavno nigdje en moze kupiti s police.


kako ne..... ;D
http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p2050601.m570.l1313.TR11.TRC1.A0.Xps4&_nkw=ps4&_sacat=0&_from=R40
jbt jučer sam gledao najskuplji je bio 600usd

nego pizdarije na stranu.....znači da u HR PS4 "s police" neče bit distupan još par mj. akone i više ?

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #914 on: December 02, 2013, 16:57:17 »
Ne znam kako je buraz u Dubaiu kupi konzolu bez problema?

Ušetao u trgovinu i uzeo, nije ni imao pojma da je tolika potražnja u svijetu.
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo