Author Topic: PlayStation 4 • službeni topik  (Read 381556 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #945 on: December 05, 2013, 11:16:59 »
Dule, mozes li provjeriti je li tocno da preko onog jacka na kontroleru rade headsetovi s mobitela?

Odnosno, da one slusalice koje dolaze danas sa svim smartphoneovima (koje imaju i mikrofon i zvucnike) rade kao headset?

Offline Ledu505

  • Doktor Osobne Prakse
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 954
  • Direktor Svemira
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #946 on: December 05, 2013, 11:33:03 »
Dule, mozes li provjeriti je li tocno da preko onog jacka na kontroleru rade headsetovi s mobitela?

Odnosno, da one slusalice koje dolaze danas sa svim smartphoneovima (koje imaju i mikrofon i zvucnike) rade kao headset?

Mogu kad dodem kuci, ali i bez testa cu reci 99% DA. Mislim da je Zoky bas jucer bio na takvima.
Ovo sve je vezano samo uz voice chat, eventualne kombinacije kako i gdje se sve moze dobiti in game zvuk jos nisam isprobao.
Ono sto je lako, ne radi svatko.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #947 on: December 05, 2013, 12:02:07 »
Mogu kad dodem kuci, ali i bez testa cu reci 99% DA. Mislim da je Zoky bas jucer bio na takvima.
Ovo sve je vezano samo uz voice chat, eventualne kombinacije kako i gdje se sve moze dobiti in game zvuk jos nisam isprobao.

Za voice chat me i zanima.

Najbolja vijest, znaci stereo chat - zakon.

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #948 on: December 05, 2013, 12:09:20 »
Dule, mozes li provjeriti je li tocno da preko onog jacka na kontroleru rade headsetovi s mobitela?

Odnosno, da one slusalice koje dolaze danas sa svim smartphoneovima (koje imaju i mikrofon i zvucnike) rade kao headset?
Da ja sam koristio jucer takve,dobio ih sa samsung galaxy i mogu ti reci da se fino cuje....jedino mi nije jasno zasto nam je kizo bio dosta tisi nego dosad i nismo ga uspjeli pojacat da se bolje cuje,duleta sam perfektno i glasno cuo kao i oni mene.

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #949 on: December 05, 2013, 12:35:18 »
  Mislim da sam otkrio problem, jbg već je bilo kasno otišli ste . Nije mi dao vrag mira , Zoky također mislim da sam našao i tvoj problem ,kad budeš online javi se ,pa ćemo testirati.
Ovo je stvarno zakon ,zvuk ako ništa drugo radi savršeno...
  To kako sam čaćkao namjestio sam zvuk da sam pao sa kreveta kako se čuje :o ,Na ps3 nije bio takav, mislim da tek sad koristim maximum slušalice onako kako treba...
  Činilo mi se da je na ps3 bilo lakše namjestiti i uparit ,jer na ps4 je to malo drukčije posloženo zbog kontrolera jer i on ima  nekoliko opcija pojačavanja i stišavanja pa posebno za audio ...idt..  Uglavnom sve je spojeno kao na ps3 ,stim da je razlika što u samom startu namjestiš Dolbidigital ili DTS i nema vise vračanja u stereo ili neki drugi mod  8) sve radi u DDigital : meni ,igra, chet,...strava 8)  Tu opciju sam preskočio pa me zato nisu čuli glasnije...
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  


Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #952 on: December 05, 2013, 13:44:38 »
Neznam sta bi vi,malo manje sam ja svojeg platio ali bez kamere.....ovo je super ponuda trenutno.

Offline cold

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 742
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #953 on: December 05, 2013, 14:22:21 »
kako zaraditi  ;D

http://www.ekupi.hr/SONY-PS4-500GB-konzola-EXTRA-DUALSHOCK-kontroler-CAMERA-KILLZONE-SHADOW-FALL-361014.aspx


 :D

Jucer sam to vidio, al je jucer cijena bila 5199kn :)


Pa kaj se moze kupiti u hr?!
I kak to cijena pada, a kak ti ne mogu nastancati koliko se trazi ::)

Offline nrgpower

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 787
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #954 on: December 05, 2013, 14:50:43 »
Da je bf4 i da imam karticu kojom mogu placat na rate uzea bi ;D

Offline GTS_Klocna

  • MOMAK
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 897
psn-id: GTS-Klocna

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #956 on: December 05, 2013, 15:51:53 »
Zasad se ispostavilo da je vecina tih oglasa scam i da prodaju cigle i drva umjesto konzola tak da budite jako oprezni i trazite primopredaju iskljucivo.

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #957 on: December 06, 2013, 19:10:07 »
Upravo me nazvao frend i kaže imam ps4 za prodati , isti paket kao moj ,2 jojstika,kamera i kilzone ..pita dali hoce neko od tvojih na forumu ? Cijena 4500 kn. Rekoh neznam .....pa eto ako netko ima viška kn i nemoze docekati hr prodaju ,tu je jos nekih pola sata.
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #958 on: December 06, 2013, 19:18:13 »
Pristojna cijena s obzirom na sve...

Offline marac_gt

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 762
  • PSN ID: marac_gt
    • Garazna vrata
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #959 on: December 09, 2013, 19:57:13 »
dobio potvrdu s cijenama i mogućim kombinacijama na mail za preorder PS4, evo cijena kompleta kod nas  ;)