Author Topic: PlayStation 4 • službeni topik  (Read 376502 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1065 on: February 08, 2014, 17:19:52 »
Citam malo po rebbot forumu sto se tice vracenih konzola s greskom , pa to je strasno sto rade jedan serijski broj je promjenio troje ljudi s istog foruma , sad ekipa u dogovoru ce ih prijaviti nadleznim tjelima, mislim da cu ipak konzolu naruciti od slovenaca , jer ovo sto rade je katastrofa.

Čekaj, netko je kupio konzolu, imala je grešku, vratio je i dobio drugu, a ovu prvu je opet netko drugi dobio i na kraju i treći?!


O kakvoj se grešci radilo?

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1066 on: February 08, 2014, 17:34:00 »
Citam malo po rebbot forumu sto se tice vracenih konzola s greskom , pa to je strasno sto rade jedan serijski broj je promjenio troje ljudi s istog foruma , sad ekipa u dogovoru ce ih prijaviti nadleznim tjelima, mislim da cu ipak konzolu naruciti od slovenaca , jer ovo sto rade je katastrofa.

Čekaj, netko je kupio konzolu, imala je grešku, vratio je i dobio drugu, a ovu prvu je opet netko drugi dobio i na kraju i treći?!


O kakvoj se grešci radilo?
da, cuje se vent prejako, i ostale sitnice..
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1067 on: February 08, 2014, 18:15:58 »
Hm... čuje se vent prejako. To me je uvijek fasciniralo. Jesu oni to usporedili par konzola jednu kraj druge pa da znaju da je to prejako ili je samo njima prejako?

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1068 on: February 08, 2014, 18:23:55 »
Hm... čuje se vent prejako. To me je uvijek fasciniralo. Jesu oni to usporedili par konzola jednu kraj druge pa da znaju da je to prejako ili je samo njima prejako?
ako nekima sad dobro radi znaci da je do konzole
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1070 on: February 08, 2014, 22:16:36 »
Mislim da ne kupujem do GT7, ili nekog novog COD-a.
Gt veteran superstar u penziji

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1071 on: February 09, 2014, 01:58:50 »
Ne kužim u potpunosti ovo gledanje kako neko igra, iako su najgledaniji playroom sa bilo kakvom ženskom prijenosi.

Jesu tu svi ljudi svijeta, kako tvoj prijenos postane najgledaniji, išao sam pregledati i ima cirka oko 30 prijenosa, nije valjda to sve?

Zar ih ne bi trebalo biti na stotine tisuća???
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1072 on: February 09, 2014, 11:38:58 »
Gaming otišao u kurac... imam jednog frenda koji je veliki zaljubljenik u to, bolje rečeno opsjednut svim time, i sve komentare uredno twitta i fejsa. Pravi Trophy whore, skupit platinu važnije od ičega u životu ;D

I ajde, sve to donekle mogu razumit, u biti ne mogu, al ajde. Ali sad ovo sa streamanjem i gledanjem nekoga kako igra. Mislim, koji kurac? Ako već imam vremena, zar ga nije bolje potrošit da sam igram, a ne da gledam nekog kako igra?!

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1073 on: February 09, 2014, 12:05:05 »
Meni je ovo sa strimanjem odlicno i stalno bi to radio da imam dobar net....recimo uzmes pivu i cigaru u ruke i gledas mene kak vozim,pokupis par korisnih stvari i naucis nesto a sve to vrijeme pricamo zajedno na party chatu. ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1074 on: February 09, 2014, 12:21:12 »
Meni je ovo sa strimanjem odlicno i stalno bi to radio da imam dobar net....recimo uzmes pivu i cigaru u ruke i gledas mene kak vozim,pokupis par korisnih stvari i naucis nesto a sve to vrijeme pricamo zajedno na party chatu. ;D

Ja sve to radim, ali usput i vozim iza tebe ;D  puno veći gušt nego da ne vozim ;)

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1075 on: February 09, 2014, 12:26:36 »
Imam jednu platinu od preko 2500 trofeja, i to zato što se dobije kad završiš The Walking Dead. Ono, volim dobiti neki trofejčić, kao neka mini nagrada za trud, ali ne trčim za njima. Da ne spominjem da mi svaka igra traje valjda dvostruko dulje od prosječnog prelaska, što zbog istraživanja što nesposobnosti. Gaming je za mene razbibriga i ventil za otpuštanje svakodnevnog stresa, ne pada mi na pamet pretvoriti to u neku obavezu ili natjecanje u idiotskim disciplinama.

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1076 on: February 10, 2014, 00:07:42 »
Meni su trofeji samo dodatni zadaci ako mi je igra zanimljiva... Volim one totalno blesave tipa "pređi crnoj mački preko ceste"... Recimo, u The Last of Us, onaj "Survive all Ellie's Jokes", ipak treba malo iskočit iz okvira "normalnog" igranja, a zgodan je dodatak... Recimo, krepo sam od smijeha na "Psychotic Prankster" u Fallout 3...
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1077 on: February 10, 2014, 01:09:06 »
Meni je ovo sa strimanjem odlicno i stalno bi to radio da imam dobar net....recimo uzmes pivu i cigaru u ruke i gledas mene kak vozim,pokupis par korisnih stvari i naucis nesto a sve to vrijeme pricamo zajedno na party chatu. ;D

Ja sve to radim, ali usput i vozim iza tebe ;D  puno veći gušt nego da ne vozim ;)

ahahah, dobro rečeno...  :)
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1078 on: February 10, 2014, 10:40:01 »
Meni su trofeji samo dodatni zadaci ako mi je igra zanimljiva... Volim one totalno blesave tipa "pređi crnoj mački preko ceste"... Recimo, u The Last of Us, onaj "Survive all Ellie's Jokes", ipak treba malo iskočit iz okvira "normalnog" igranja, a zgodan je dodatak... Recimo, krepo sam od smijeha na "Psychotic Prankster" u Fallout 3...
Pa da, ako su zanimljivi onda je to ok. Lov na platinu pod svaku cijenu mi je nezanimljiv, iako mogu shvatiti želju za nadmetanjem i dokazivanjem.

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1079 on: February 10, 2014, 13:33:07 »
Imam 12 pljatinast i svaki je bio za gušt... Koje ne voljem...
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.