Author Topic: PlayStation 4 • službeni topik  (Read 376529 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1200 on: March 25, 2014, 20:45:55 »
I ja sam PS3 upiknuo zbog GT5P, no teško da će to biti slučaj s PS4. Vjerojatno tek kad više ne budem imao što igrati, a s obzirom da igram prvog Onimushu, proći će još ohoho. Tamo negdje 2019-te, ovako odoka.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1201 on: March 25, 2014, 20:48:37 »
I ja sam PS3 upiknuo zbog GT5P, no teško da će to biti slučaj s PS4. Vjerojatno tek kad više ne budem imao što igrati, a s obzirom da igram prvog Onimushu, proći će još ohoho. Tamo negdje 2019-te, ovako odoka.

Mene najviše jebu najave ostalih igara... te WD, te novi Batman, novi Assassin (a ni IV još nisam odigrao jer ga kao čuvam za PS4).

Dodaj tome još par naslova koji će izroniti u međuvremenu... kuku i lele. Sreća pa nisam navučen na online pucnjave ko ostatak ekipe ;D

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1202 on: March 28, 2014, 00:39:38 »
http://reboot.hr/community/playstation-4-62/tutorijal-kako-gledati-bbc-i-player-bbc-sport-netflix-crackle-i-dr-na-ps4/

Naslov linka sve govori,treba vam smart tv ili ps4....bit cu presretan ak uspijem ovo postelat kako spada i ako 10Mbps bude dovoljno da to potegne bez stajanja.

Offline cold

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 742
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1203 on: March 30, 2014, 00:17:43 »
http://reboot.hr/community/playstation-4-62/tutorijal-kako-gledati-bbc-i-player-bbc-sport-netflix-crackle-i-dr-na-ps4/

Naslov linka sve govori,treba vam smart tv ili ps4....bit cu presretan ak uspijem ovo postelat kako spada i ako 10Mbps bude dovoljno da to potegne bez stajanja.


Evo ja setinge na PS3 slozio i radi (bbc iplayer, itv...) preko unblock-us.
Samo DNS se unese u network settinge. Zasad sam uzeo 7dana probno preko unblock-us.
Moras imat PS UK account i imas ponudjene TV services i instaliras playere za BBC, iTV...
Radi odlicno, spojeno prek homeboxa...


Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1204 on: March 30, 2014, 22:35:06 »
znači ovo je radilo niti jedan dan...gledao top gear na bbc playeru....izbacilo me van i jednostavno kad ulazim u player sa proxy serverom me izbaci sa psn....dal ima kakav ljek za to?

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1206 on: March 31, 2014, 14:13:30 »
Timater, 7 mil. u 4 mjesca

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1207 on: March 31, 2014, 15:44:40 »
Uzevsi u obzir da jedna ps4 konzola kosta 300$ (a kosta vise jel tako?) onda su zaradili 2 milijarde i 100 milijuna dolara. Majko mila....
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1208 on: March 31, 2014, 15:55:15 »
A, igre još nisu počele izlazit kako treba...
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Rockatansky

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 615
  • PSN ID: Rockatansky1978
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1209 on: March 31, 2014, 21:55:01 »
Uzevsi u obzir da jedna ps4 konzola kosta 300$ (a kosta vise jel tako?) onda su zaradili 2 milijarde i 100 milijuna dolara. Majko mila....

Prihoda su imali toliko recimo, ali mislim da zaradili još nisu ništa....tek se zagrijavaju.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1210 on: April 01, 2014, 20:07:09 »
Jesam ja možda negdje pročitao da im u ovoj generaciji ostaje oko 50 dolara po konzoli, dok su prije gubili u početku?
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1211 on: April 01, 2014, 22:21:54 »
Jesam ja možda negdje pročitao da im u ovoj generaciji ostaje oko 50 dolara po konzoli, dok su prije gubili u početku?

Hardverski im mozda ostane nesto, ali kad ubacis kontroler, kablove, kutiju, distribuciju, skladista, prijevoz, transport, regionalne PS urede, prodajna mjesta, prostor na policama - i MARKETING - nista ne ostaje, i dalje si na gubitku.

Nemam nikakve brojke, ali osobno mislim da oni na konzolama NIKAD ne zaradjuju realno, iako postoji ta neka "granica" navodne isplativosti.

Kada se ubacve svi stvari troskovi pogona koji se zove "platforma", jedini pravi plus nastaje iz zarade na igrama, odnosno onog dijela kostanja koji svi izdavaci placaju nositelju platforme. Tu je jedini stvarni plus, sve drugo je tu da se lova vrti, ali ne i uprihoduje.

Zato i jest kljucna borba grabez za rane adoptere, jer oni kupuju igre i govore svojim prijateljima sto da kupe i onda se prdaje platforma za koju se kupuju IGRE. Sama platforma je rupa bez dna koja sama po sebi nikad ne bi donosila novac.

Zato i jest Valve tako bogat, jer je sav novac namlatio na igrama, dok su platformu svi sami gradili kod sebe doma. I zato i same Steam Machine nece biti jeftin, vec ce svi biti jebeno skupi, jer Valve ce sada proizvodjacima hardvera naplacivati dodatnu licencu da bude Steam gore, jer znaju da to ljudi zele, a opet ce samo prakricno zaradjivati na igrama.

Rentijerstvo je to jedno veliko, droga i sotonina posla jbg

Offline dr_Primus

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 186
  • PSN: dr_Primus
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1212 on: April 02, 2014, 16:06:18 »
Nego... Jel ima gdje u zg za kupiti onaj bundle ps4, kontroleri, kamera i killzone? Gdje god pitam nemaju?
Vozi miško

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1213 on: April 02, 2014, 16:07:10 »
Nego... Jel ima gdje u zg za kupiti onaj bundle ps4, kontroleri, kamera i killzone? Gdje god pitam nemaju?

MIslim da tog bundlea vise nece biti igdje, ali ne mogu tvrditi.. a ima li uopce PS4 za kupiti? Vidio sam plakate po Tisak Mediji, ali ima li stvarnih konzola?

Offline dr_Primus

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 186
  • PSN: dr_Primus
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #1214 on: April 02, 2014, 16:24:30 »
Koliko vidim ima na nekim mjestima čistih konzola
Vozi miško