Author Topic: PlayStation 4 • službeni topik  (Read 376506 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 sluzbeno predstavljanje • 20/2/13
« Reply #15 on: February 01, 2013, 14:49:15 »
Kao sto su uveli "dodatni" poseban treci account za Vitu, ali koji radi sam na Viti, tako mozda uvedu i poseban PS4 account.

Ali generalno mislim da ce malo poostriti taj sav "content management" jer su dosad bili vrlo popustljivi u odnosu na sve ostale. Sto ce to znaciti za "drugu" aktivaciju, ostaje za vidjeti.

Pa da... zato mislim da ću uzeti PS Plus preko svog acc-a pri sljedećem popustu...




Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: PlayStation 4 sluzbeno predstavljanje • 20/2/13
« Reply #16 on: February 01, 2013, 15:11:16 »
Od 4k mislim da nece biti nista osim filmova, a4500ojra dati za 4k tv ?
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 sluzbeno predstavljanje • 20/2/13
« Reply #17 on: February 01, 2013, 15:14:57 »
.....ne vjerujem da će biti zauzet ,jer i do sad je bilo 2 acc. na viti , 2 acc, na ps3, po tome i 2 na ps 4 !

....i sve se bojim i miriše mi ,da će izlazak biti i prije nego se nadamo ove godine u Jap. i US !
.... neslužbeno se spominje novi konrtoler sa Lcd zaslonom  :o ,kojekakvi senzori movinga na njemu  ::) ,itd...
--- sve u svemu nemogu dočekati 20-ti , kao prije 20-ak godina kad sam kupovao prvi automobil joj joj ,kako je to bilo ludilo ,imao sam osječaj da mogu skočiti do mjeseca i napiti se na njemu !!! ;D

Meni više miriše da će biti globalni izlazak... nema se tu više što čekati, prije je to moglo funkcionirati, no uz današnji internet i sveopće online igranje nema smisla od čekanja...

Kontroler sa ekranom? Sumnjam i iskreno se nadam da ne.

Čemu? Samo se radi skuplja stvar koja se lako može razbiti... dakle, nešto što nije baš za mlađu populaciju. Senzori pokreta? Sixaxis baš i nije zaživio... imaju Move, pa neka se njega i drže.

Vjerojatnija je opcija da će i Vita moći služiti kao kontroler, ali mislim da će glavni kontroler ostati nešto slično DualShock-u 3 samo što će biti redizajniran odn. gljiva i D-pad bi trebali zamjeniti mjesto. Ne bi me ni začudilo da naprave nekakvih promjena sa L i R tipkama, pa da dobijemo kontroler sličan xbox-ovom

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: PlayStation 4 sluzbeno predstavljanje • 20/2/13
« Reply #18 on: February 01, 2013, 16:21:05 »
A joj pa kud baš iz vedra neba. Neka, volim hype i ovakve stvari.

Iako, ne vjerujem da ću ga kupit po izlasku. Neće se imati para, puno je to za uštedjeti, a i uvijek mi je bolje uzeti konzolu kasnije, po mogućnosti kad izađe slim verzija i kad je briga hoće li mi se nešto pokvariti puno manja nego kad se uzima na izlazak. Jedino ako GT6 dođe odmah uz konzolu ili ubrzo, e to je već onda druga priča.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Skvikki

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 494
  • PSN-ID: Skvikki
Re: PlayStation 4 sluzbeno predstavljanje • 20/2/13
« Reply #19 on: February 01, 2013, 16:55:43 »
Mislim da će PS4 biti jeftiniji nego što je PS3 bio na startu. Svjetska ekonomska situacija je loša, ekonomska situacija u Sonyu je loša, a vjeruje se da je lova uložena za R&D puno manja nego što je bila za PS3.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: PlayStation 4 sluzbeno predstavljanje • 20/2/13
« Reply #20 on: February 01, 2013, 16:58:47 »
GT6 smo vidjeli kao onu izmjenu oblaka tj onu lokaciju, to me je odmah zaintrigiralo!
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 sluzbeno predstavljanje • 20/2/13
« Reply #21 on: February 01, 2013, 18:31:12 »
Mislim da će PS4 biti jeftiniji nego što je PS3 bio na startu. Svjetska ekonomska situacija je loša, ekonomska situacija u Sonyu je loša, a vjeruje se da je lova uložena za R&D puno manja nego što je bila za PS3.

Mislim da će biti skuplji od Wii U... sumnjam da će biti ispod 500€, ali mi se i to čini malo za novu spravu

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: PlayStation 4 sluzbeno predstavljanje • 20/2/13
« Reply #22 on: February 01, 2013, 18:37:30 »
Mislim da će PS4 biti jeftiniji nego što je PS3 bio na startu. Svjetska ekonomska situacija je loša, ekonomska situacija u Sonyu je loša, a vjeruje se da je lova uložena za R&D puno manja nego što je bila za PS3.

Mislim da će biti skuplji od Wii U... sumnjam da će biti ispod 500€, ali mi se i to čini malo za novu spravu

Nije da nešto previše znam o svemu ovome, al očekujem negdje 4000-5000kn cijenu... Teško i nikako da će biti jeftinije od toga.
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: PlayStation 4 sluzbeno predstavljanje • 20/2/13
« Reply #23 on: February 01, 2013, 18:51:36 »
Cijena ce biti popularna reko je kaz hirai prije mjesec dana, mislim oko 3600-700 kn, ps3 je bio skupo popularan zbog blu reja ,samo je ta komponenta bila 200 dolara a proizvodna cijena 808 dolara
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: PlayStation 4 sluzbeno predstavljanje • 20/2/13
« Reply #24 on: February 01, 2013, 19:42:26 »
To što kaže neki Kaz , Li-Mun ili Žu-man-ce za naše trgovce ne znaći apsolutno ništa.

S druge strane , jedan prosječan Hrvat za cjelokupan iznos svoje mjesečne plače (ako je uopče i dobije) može kupiti 6 do maksimalno 8 PS3 igara , dok jedan Amerikanac ili Njemac 50 pa možda i više.

Tako da je taj izraz "popularna cijena" za nas poprilično relativan .

Sumnjam da će PS4 u moju utičnicu prije kraja 2015 , ako i tada.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 sluzbeno predstavljanje • 20/2/13
« Reply #25 on: February 01, 2013, 20:19:01 »
U nas je novi zastupnik Sony PlayStation programa, Sancta Domenica, ionako visoku cijenu PS3 od 500gb + igre sa 2599 kn od ove godine dignuo na 2699 kn. Pretpostavljam da se pokušavaju riješiti 12gb modela koji imaju blesavo visoku cijenu, ali naravno, nitko normalan to neće kupiti...

Očekivati da će PS4 biti za 3600-3700 kn? Nema šanse... doduše, ne znam da li će nam ulazak u EU što olakšati, ako ništa da bar odemo do susjeda u kupovinu...

Offline Troma

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 3871
  • PSN-ID: martin_troma
Re: PlayStation 4 sluzbeno predstavljanje • 20/2/13
« Reply #26 on: February 01, 2013, 20:41:36 »
Ja isto kao i Toni planiram novi volan s novim GT-om, ali sta nije da bi GT najranije trebao 2015?
Finally, in one sentence, what did Formula One mean to you Mark?
Tricky... It was precision. It was the pinnacle.

Offline cold

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 742
Re: PlayStation 4 sluzbeno predstavljanje • 20/2/13
« Reply #27 on: February 02, 2013, 10:41:37 »
Mislim da će PS4 biti jeftiniji nego što je PS3 bio na startu. Svjetska ekonomska situacija je loša, ekonomska situacija u Sonyu je loša, a vjeruje se da je lova uložena za R&D puno manja nego što je bila za PS3.

Mislim da će biti skuplji od Wii U... sumnjam da će biti ispod 500€, ali mi se i to čini malo za novu spravu

PS3 je bio skup i zbog BR playera. Imam dojam da ova konzola nece otici cijenom u nebo, neznam el bi trebao imati kakav HW dodatak koji nije jos toliko popularan?! I nekako mi se cini da bi mogao odpocetka u 'slim' izdanju biti sa simbolicnom memorijom jer se popularizira jos vise online, cloud tehnologije....

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: PlayStation 4 sluzbeno predstavljanje • 20/2/13
« Reply #28 on: February 02, 2013, 17:31:56 »
Microsoft će održati svoj event u ožujku.  8)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: PlayStation 4 sluzbeno predstavljanje • 20/2/13
« Reply #29 on: February 02, 2013, 20:45:21 »
Znači u europu tek nagodinu?!

Ima tu onda još više od godine do izlaska, nek GT6 izadje pola godine poslje ili više, na kraju bi se sve to moglo oduljit na duge 2 godine... GT6 kraj 2014 ili početak 2015.

STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo