Author Topic: PlayStation 4 • službeni topik  (Read 381221 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Screamingeagle

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4530
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #450 on: June 14, 2013, 17:04:30 »
kakvi če na kraju bit paketi, dvije veličine HDD-a i s stim jedan kontroler ili če bit još nešto...

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #451 on: June 14, 2013, 17:32:10 »
To je ono što mene muči, PS4 definitivno uzimam to mi je na prvom mjestu i ne upitno, ali volio bi i da vozim GT6, majku mu i Kazi zar nije mogao godinu ranije doći taj GT6, sad mi je napravio zajeb.

Nadam se nekom čudu i GT6 na godinu za PS4.  ;D
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #452 on: June 14, 2013, 17:41:54 »
To je ono što mene muči, PS4 definitivno uzimam to mi je na prvom mjestu i ne upitno, ali volio bi i da vozim GT6, majku mu i Kazi zar nije mogao godinu ranije doći taj GT6, sad mi je napravio zajeb.

Nadam se nekom čudu i GT6 na godinu za PS4.  ;D

Kako ćeš ti Perice ponovno kupiti ps3, odnosno sadašnji nećeš prodati, kad vidiš nas da uživamo u GT6, sa svim novim blagodatima :-)
PSN_ID: Dzidza1978

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #453 on: June 14, 2013, 17:46:15 »
kakvi če na kraju bit paketi, dvije veličine HDD-a i s stim jedan kontroler ili če bit još nešto...

Različiti HDD-ovi se nisu spominjali. Sada ide 500gb HDD, jedan kontroler, headset slušalica (koja se spaja u kontroler) i HDMI kabel

Mogu nagađati, ali mislim da će to biti slično kao i PS3, prvo je bio jedan model, onaj od 60gb, a onda je nekih 11 mjeseci (odn. 6 mjeseci u EU) kasnije došao novi model sa dvije veličine HDD-a, te su počeli dolaziti različiti Bundle-ovi u prodaju.


To je ono što mene muči, PS4 definitivno uzimam to mi je na prvom mjestu i ne upitno, ali volio bi i da vozim GT6, majku mu i Kazi zar nije mogao godinu ranije doći taj GT6, sad mi je napravio zajeb.

Nadam se nekom čudu i GT6 na godinu za PS4.  ;D

Nije ti Kazo napravio zajeb već si sam kriv. Svi smo ti ovdje govorili da ne radiš gluposti, ali nisi htio slušati... i sad ćeš opet morati ponovo uzimati konzolu i volan.

Da, da... nadaj se ti čudima. To je kad je GT u pitanju sigurno ko dobar dan, naročito izlazak igre ;D

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #454 on: June 14, 2013, 17:58:47 »
Pero, kupi volan koji ćeš koristiti na PS4, nemoj prodati PS3 dok ne dođe GT6 na PS4. Onda kupiš PS4 i uživaš dok ti Ivana objašnjava kako si neodgovorno đubre koje misli samo na igre a ne na obitelj. Pitaj iskusnjare. B-)
Nema na čemu.

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #455 on: June 14, 2013, 18:19:33 »
Ja bum otvoril utočište za neshvaćene muškarce

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #456 on: June 14, 2013, 20:51:37 »
Ma ne, konzola ode, a dok vi budete vozili GT ja ću imati šta igrati na PS4, a možda na ljeto(sljedeće) to napravim, kad dodje koji DLC i tako, uglavnom što se tiče odluke prodaje volana i konzole to i dalje stojim.

Bit će barem Prologue, pa PS3 je imao GT HD, nije vrag da na PS4 GT neće prismrdit ni u kakvom obliku naredne 2-3 godine.  :)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #457 on: June 14, 2013, 21:49:03 »
nema prologuea Perice  :P. Dosadit ce ti druge igre, a gt7 jos nece izaci
PSN_ID: Dzidza1978

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #458 on: June 15, 2013, 00:35:29 »
Sljedeća akademija samo na PS4.  8)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #459 on: June 15, 2013, 00:55:46 »
Sljedeća akademija samo na PS4.  8)
to te moze drzati cca. tjedan dana
PSN_ID: Dzidza1978

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #460 on: June 15, 2013, 04:01:03 »
Evo, da i to stavimo ad-acta, PS4 igre ce se KOMPLETNE SAME OD SEBE INSTALIRATI U CIJELOSTI NA KONZOLU TJEKOM IGRANJA.

Quote
The PS4 has a system called PlayGo that caches all reads of the disc to the hard drive. If no reads are being done, PlayGo will gradually copy the entire game based off of developer defined priority.

Quote
...so, what we do as the game accesses the Blu-ray disc, is we take any data that was accessed and we put it on the hard drive. And if then if there is idle time, we go ahead and copy the remaining data to the hard drive. And what that means is after an hour or two, the game is on the hard drive, and you have access, you have dramatically quicker loading… And you have the ability to do some truly high-speed streaming.

Quote
We also have final confirmation on the optical drive utilised - a 6x CAV Blu-ray unit. CAV stands for Constant Angular Velocity, meaning that the disc spins at the same rate no matter where the reading head is. This means that data contained on the outer edge of the disc is read in much faster than that contained on the inner portion. This was much more of a big deal for current-gen games (which mostly run from disc) as opposed to next-gen where hard drive install is mandatory. In order to make the experience as friction-free as possible, games will load the absolute minimum and then "stealth install" the remainder onto the hard drive in the background as you play.

Uz navedeno, bas kao i na PS3 ili Xbox360, disk ce trebati biti u konzoli kako bi se igra mogla pokrenuti (disk ce sluziti za verifikcaiju instalirane igre).

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #461 on: June 15, 2013, 08:56:25 »
to je izvrsno rjesenje, moj sdd ce doci do izrazaja u potpunosti :-)
PSN_ID: Dzidza1978

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #462 on: June 15, 2013, 11:40:58 »
Veri, veri najs... hvala drugovi Japanci

Offline Milicevic87

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 180
  • PSN-id: Milicevic87
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #463 on: June 15, 2013, 20:08:04 »
A tamo je ako se ne varam garancija na dvije godine, a ne jednu kao kod nas
Nije, zivim u austriji pa znam. Prvi ps3 fat 60gb koji sam kupio 2008. po 600€ u mediamarkt je imao godinu dana garanciju. Ps3 slim kupljen 2011. u gamestopu po 300€ isto samo jednu godinu. Mozda se moze kupit duza garancija, to zapravo neznam. Ja sam od svog tv-a produzio garanciju od 2 na 5 godina, tako da sam platio 70€ vise. Ovako sam s tv-om miran do 2015. Nadam se da ce ta opcija postojati i kod ps4.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #464 on: June 19, 2013, 11:29:25 »
PS4 User Interface Trailer