Author Topic: PlayStation 4 • službeni topik  (Read 376785 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #570 on: September 10, 2013, 21:59:33 »
Ovi japanci imaju para........ ps4,vite.....ha......kad bumo svi mi to imali :-\

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #571 on: September 11, 2013, 00:07:59 »
U prosjeku žive lošije od nas, kad sve sagledaš.

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #572 on: September 11, 2013, 09:15:10 »
Hm,hm.......po ovom nebi rekel...... imaju ps4 i vitu i u svako doba dana su na tome..... njima je bolje ;D

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #573 on: September 11, 2013, 09:36:49 »
Slazem se sa Ikralom. I mi sve to mozemo imati, uz mediteransko-balkanski nacin zivota. Nema tih jena koji to mogu platit.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #574 on: September 11, 2013, 09:38:27 »
Rade kao mravi, drmaju ih potresi, poplave, radijacija, žive u sobicama od par kvadrata...to sam mislio.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #575 on: September 11, 2013, 09:54:13 »
Što bi Edo majka rekao, kod njih nema kafica cigara, kod njih se sve vrti oko para...

STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #576 on: September 11, 2013, 10:32:46 »
Što bi Edo majka rekao, kod njih nema kafica cigara, kod njih se sve vrti oko para...
Baš me zanima jel se oni nekad nađu na i ničim izazvani opale janje na ražanj i popiju par gajbi onako, ničim izazvani.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #577 on: September 11, 2013, 13:03:26 »
Jok... oni tunu zavrte na ražnju ;D

Offline Ledu505

  • Doktor Osobne Prakse
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 954
  • Direktor Svemira
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #578 on: September 11, 2013, 13:04:51 »
Ipak se nece kampirati ispred određenog ducana u jednoj stranoj zemlji ;D Plan je doci popodne oko 6 i preuzeti konzolu buduci da bi trebala biti osigurana.

E sad ako se naleti u kaos popodnevni (starci odveli djecu po konzole poslije posla i sl.), nema se plan B ;D
Ono sto je lako, ne radi svatko.

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #579 on: September 11, 2013, 13:29:02 »
Ipak se nece kampirati ispred određenog ducana u jednoj stranoj zemlji ;D Plan je doci popodne oko 6 i preuzeti konzolu buduci da bi trebala biti osigurana.

E sad ako se naleti u kaos popodnevni (starci odveli djecu po konzole poslije posla i sl.), nema se plan B ;D
..plan B je dekica......,a ja sam iz dana u dan sve luđi i luđi,bi pa ne bi,hoću pa neću, sam sebe drkam....realno netreba mi prvi dan a opet zašto ne ,to je i onako jedini hobi koji imam i jedini pravi poklon za božić koji bi htio pod bor sebi staviti... ;D
 Tako da Ledu ti za svaki slučaj ponesu dvije dekice.... ;D

Znam šta većina mislite, a šta cu kad si nemogu pomoći, takav sam i jbg...
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #580 on: September 11, 2013, 13:40:58 »
Pa ono, da imam novaca, možda bih i bio u dilemi, ali opet, jedine dvije igre koje mu u startu zanimaju mogu i kasnije odigrati. U isto vrijeme će na trojci biti hrpetina igara koje me zanimaju i kad sve to igrati. Ili da pojednostavnim, sve i da kupim PS4 na day one, kad bih ga stigao igrati pored GT6 i GTA V koje imam samo na trojci.

Tebi je u biti glavna dilema vezana za pucanje, dakle cod i bf. Mislim da je bolje pitanje koliko će ljudi s kojima pucaš prijeći odmah na PS4? :)



Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #581 on: September 11, 2013, 14:11:29 »
Da imam PS4 doma uz GT6, to bi bio kaos. GTA mi nije nikakav prioritet, možda jednog dana kad dođe na PS4 odigram, ali GT6 je zaslužio temeljito odigravanje, da PS3 ne ostane upamćen po onakvom GT5. A čeka se i predsjendik nadzornog odbora i njezin pristanak (još nije svjesna da će sama predložiti da kupimo PS4). Uglavnom nema žurbe, još smo mladi (kaj) i stignemo se igrati.

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #582 on: September 11, 2013, 14:18:41 »
Ipak se nece kampirati ispred određenog ducana u jednoj stranoj zemlji ;D Plan je doci popodne oko 6 i preuzeti konzolu buduci da bi trebala biti osigurana.

E sad ako se naleti u kaos popodnevni (starci odveli djecu po konzole poslije posla i sl.), nema se plan B ;D
..plan B je dekica......,a ja sam iz dana u dan sve luđi i luđi,bi pa ne bi,hoću pa neću, sam sebe drkam....realno netreba mi prvi dan a opet zašto ne ,to je i onako jedini hobi koji imam i jedini pravi poklon za božić koji bi htio pod bor sebi staviti... ;D
 Tako da Ledu ti za svaki slučaj ponesu dvije dekice.... ;D

Znam šta većina mislite, a šta cu kad si nemogu pomoći, takav sam i jbg...

U potpunosti te razumin :-). Hobi je hobi. Da nemam odraditi 4 svadbe u mjesec dana, kupio bih i ja PS4, pa neka samo doma svijetli, dok se igra gta V i GT6.
PSN_ID: Dzidza1978

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #583 on: September 11, 2013, 16:05:47 »
...čeka se i predsjendik nadzornog odbora i njezin pristanak (još nije svjesna da će sama predložiti da kupimo PS4).

;D
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #584 on: September 11, 2013, 16:06:30 »
Tebi je u biti glavna dilema vezana za pucanje, dakle cod i bf. Mislim da je bolje pitanje koliko će ljudi s kojima pucaš prijeći odmah na PS4? :)
... ma to i je problem , kad su i oni neodlučni  ::)  prvo svi prde da uzimaju odmah ,onda drugi dan njih pola viče da će još malo razmisliti ,onda će od jednom svi razmisliti, pa će ipak uzeti pa će opet razmisliti i u nedogled .....u kur...

kupio bih i ja PS4, pa neka samo doma svijetli, dok se igra gta V i GT6.
...pa jel nije.... ;)   Nije ni meni da imam drvo u dvorištu sa kojeg berem , ali izdržao bih taj poklon....

A čeka se i predsjendik nadzornog odbora i njezin pristanak (još nije svjesna da će sama predložiti da kupimo PS4).
..da se mog predsjednika pita ili očekuje blagoslov ,ja bi se do sad igrao sa drvenim kockicama i glinenim golubovima,e tako da znaš! ;)

<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!