Author Topic: PlayStation 4 • službeni topik  (Read 381833 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #585 on: September 11, 2013, 16:21:23 »
Kad su sve konzole najavili, otišao sam ženi i upilao je o njima. Nakon 10 min me pitala da li ću opet kupiti dvije, na što sam ja odgovorio "Ne, samo ću jednu PS4", a ona je potvrdno dala odobrenje, jer ipak su dvije previše  ;D
PSN_ID: Dzidza1978

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #586 on: September 11, 2013, 16:31:47 »
... ma to i je problem , kad su i oni neodlučni  ::)  prvo svi prde da uzimaju odmah ,onda drugi dan njih pola viče da će još malo razmisliti ,onda će od jednom svi razmisliti, pa će ipak uzeti pa će opet razmisliti i u nedogled .....u kur...

Predbilježi se tamo u toj stranoj zemlji ako možeš... do izlaska ima još preko 2 mjeseca. Do tada će ti se bar nešto iskristalizirati tko će uzeti, tko ne, pa ćeš tada odlučit

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #587 on: September 11, 2013, 21:17:21 »
A sta reci.. Ja bi kupio prvi dan zbog DriveCluba i Killzonea, pogotovo ako cemo ih dobiti za recenziju - ali tu je moja pozicija zbog toga nesto drugacija.

Svakako bih radije igrao COD na novoj, nego na staroj, jbg - a mislim da ce kako-tako dosta ljudi preci na PS4 u nekom casu i svi cemo se ipak na kraju naci u istoj sobi.

Istina je da na samom pocetku nece biti previse igara, ali isto mi je bilo sa svim novim konzolama koje sam kupovao u zadnjih 15 godina. Uvijek bi dosao kuci sa 2 igre i onda bi te dvije igrao iduce mjesece dok ne dodju neke trece.

Meni osobno u ovom genu ima jos hrpa toga, prvo GT6, prije njega Formula, a znam da cu i COD igrati prije na ovom genu i onda se (nadam se) prebaciti na PS4.

Ono sto mene doista ODUSEVLJAVA je ova nova VitaTV i to je nesto toliko genijalno da mi Vita uopce vise ne treba kao platforma i hvala Sonyju da mi je ustedio ozbiljan novac - jer sam namjeravao kuptii Vitu 90% zbog Remote Playa. Ovako cu samo kupiti taj VitaTV, dodatni DS4 i dobiti cu i media-centar i Remote Play za PS4 na telki u spavacoj i to ce biti rjesenje svih muka. A da ne spominjem sve besplatne Vita igre koje cu imati sa PS+, a jos kad dodje Gaikai i PS3 igre. Najbolja stvar koju je Sony napravio realno od PSX konzole.

Super nas vrijeme ceka i nadam se da cemo godinu dana od danas svi vec vise-manje biti na nextgenu na ovaj ili ovaj nacin.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #588 on: September 11, 2013, 21:36:01 »
Ti bi se se Amare onda trebao dočepati onog Killzone bundlea. Za 100€ više dobiješ dodatni DS4, igru koju ionako želiš i kameru

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #589 on: September 11, 2013, 21:47:51 »
Da, ali ne znam hoce li biti u HR prodaji.

Sacekat treba studeni i onda planirati, ovo je sve razanj bez zekonje.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #590 on: September 11, 2013, 22:08:44 »
Nisam ni mislio za kupnju kod nas... imaš znanih ljudi vani ;D

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #591 on: September 11, 2013, 22:25:06 »
Ma ne, ako cu kupovati, kupovati cu sve tu, zbog garancije i servisa i jos svasta nesto. Ali stoji sve sto si rekao ;)

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #592 on: September 12, 2013, 01:26:18 »
Ja neznam kaj je s Sonijem, al u zadnje vrijeme rade sve prave stvari :D

Pametno bi im bilo da naprave bundle PS4 + VitaTV i pametno ga izreklamiraju, to bi se masno prodavalo..

Offline Ledu505

  • Doktor Osobne Prakse
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 954
  • Direktor Svemira
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #593 on: September 12, 2013, 11:39:22 »
Bas malo gledam taj VitaTV, imam Vitu pa mi ne treba, ali ne bih volio da bude tako brzo dostupan u ducanu. Bolje da ga nema ;D
Ono sto je lako, ne radi svatko.

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #594 on: September 12, 2013, 13:31:15 »
Savrseno kak svi pricaju o predjsednicima uprave. Bar nisam sam. Isto nakon malo nagovaranj je pristala.  ;D
I definitivno uzimam ps4 i sve kaj nudi. Sve jednostano izgleda odlicno.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #595 on: September 12, 2013, 13:50:27 »
Moja zasad još prijeti razvodom ako to kupim.  Bit će slađa pobjeda što je veći otpor. Jel ima neki dobar odvjetnik ovdje? :-)

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #596 on: September 12, 2013, 14:11:31 »
Mogu preporučit. ponudi ti njoj nešto za uzvrat. Nešto kaj je tebi užasno glupo, ali to je nešto kaj je ona oduvijek htjela. Bez brige samo odi, uzmi i priključi, a s posljedicama se suoči ko i svi mi. Budi faca. Nije niš loše u tome da padneš tu i tam na koljena i kažeš da buš učinil sve i svašta.  ;D

Offline kiseli6

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1124
  • PSN ID : kiseli6
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #597 on: September 12, 2013, 15:31:38 »
Ja već vidim da bude kao i za sve do sada. Dofuram doma dan-dva tihe mise ( taman da se u miru upoznam sa prednostima (: ) i onda sve po starom. Nema živciranja sa nagovaranjem i objašnjavanjem da nisam djete i prosječnom dobi igrača PlayStationa...
ONU ISTU NAŠU KOŠULJU PRIPREMI
NA TAVAN JE STAVI ZA MENE JE SPREMI
BIT ĆE ONA OPET I SINU PO MJERI
KAO ŠTO JE BILA MOM DJEDU I MENI

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #598 on: September 12, 2013, 15:51:19 »
Ja već vidim da bude kao i za sve do sada. Dofuram doma dan-dva tihe mise ( taman da se u miru upoznam sa prednostima (: ) i onda sve po starom. Nema živciranja sa nagovaranjem i objašnjavanjem da nisam djete i prosječnom dobi igrača PlayStationa...

Toćno to. Ako kupiš ps3/4 odma misle da to samo dica uzimaju, koji je to vrag?
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline Zoky

  • Too Fast For You
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1202
  • PSN ID: ZokyCRO
    • G4G
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #599 on: September 12, 2013, 16:11:07 »
A jbt vi stvarno imate problema sa zenama?!! ;D

Sva sreca da ja nemam tih problema.... :)

Nego, malo sam razmislio o kupnji, pa necu imat garanciju, servis i te pizdarije ak kupim vani....mislim ocu ali bogami necu u austriju vozit ak mi se pokvari?!! Mada sam ja jos relativno blizu ali opet.... ::)