Author Topic: PlayStation 4 • službeni topik  (Read 381101 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #765 on: November 15, 2013, 11:53:33 »
Sluzbeni launch trailer objavljen prije par sati, obrati paznju na 2:25 ;)

A TLOU DLC dolazi early '14, bio bi idealan timing za launch na cetvorci..

A vidjeti ćemo... ne vidim razloga da se PS3 DLC pojavljuje na PS4 release videu osim da će isti biti igriv na novoj konzoli. Mada, ta igra toliko dobro izgleda na PS3 da ne vidim zašto bih uzimao cijelu igru za PS4

kažu ovi iz Sonya da je odaziv problema .4% i da je to nešto što su očekivali na lansiranju novog proizvoda....mada sam ga ja kupil,uključil i da se zamrzne ili ugasi sam od sebe i ja bi podivljal....ali valjda je to normalno....nemam pojma.....nek netko od naših kirurga kaže da li je to uobičajeno pošto znaju mnogo o tim stvarima....samo se nadam da neće bit nekih većih problema u budućnosti, bilo bi žalosno imat nadmoćnu konzolu s kojom se javljaju samo problemi

Uvijek je bilo kvarova i bit će... nije to ništa strašno. Ne radi, odneseš u trgovinu i tražiš novi. Jebiga, tko će napravit da svaki radi.

Isto tako, vjerojatno neki imaju problema zbog interneta.


Ona dva morona sa baseball palicom... a što reći osim da isto treba napraviti i njima

Offline turok

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 993
  • PSN ID t_urok99
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #766 on: November 15, 2013, 11:55:36 »
Onak čisto ljudski me ova američka sranja nukaju da uzmem PS4 prije nego sam planirao.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #767 on: November 15, 2013, 12:01:19 »
Onak čisto ljudski me ova američka sranja nukaju da uzmem PS4 prije nego sam planirao.

Mene nimalo... i dalje nema ni jedne igre radi koje bih to uzeo odmah. OK, Assassin's Creed 4 je nešto što me zanima, ali ne toliko da odmah uzmem konzolu. Za godinu dana će biti pravo vrijeme, do tada će neki naslovi već pojeftiniti, pojaviti će se i nešto zanimljivih naslova.

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #768 on: November 15, 2013, 12:11:03 »
koliko citam vecina ptoblema je s hdmi ulazom u plejku.
Edit:
Problem je rijesen od strane kotaku i sonya , problem je bio ulaz hdmi u plejci di je gornja limica otisla prema dolje i nije se mogo ustekati fo kraja i samo vratili gore i rijesen problem
btw evo jedan kod za ps3 themu
FGNM-REN2-MH4F
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #769 on: November 15, 2013, 13:54:06 »


Nice :)

Offline Ledu505

  • Doktor Osobne Prakse
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 954
  • Direktor Svemira
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #770 on: November 15, 2013, 14:02:08 »
i dalje nema ni jedne igre radi koje bih to uzeo odmah.

Da se nadovezem na ono od neki dan. Ima "zanimljivih" igara, ali da, nema must buy igre. Meni se KZ cinio kao TO, ali sad vidim da nije. I dalje ostajem pri ideji njega i BF, ali.......da.
Ono sto je lako, ne radi svatko.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #771 on: November 15, 2013, 14:36:19 »
A gle, razmisli... da li ti stvarno to treba day one ili se ipak isplati pričekati pa nakon nekog vremena uzeti kakav povoljniji bundle...


Generalno, kasniji izlazak u HR i nije toliko loša stvar. U mjesec ipo dana će se moći vidjeti kako funkcioniraju stvari ;)

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #772 on: November 15, 2013, 20:47:24 »
Zanimao bi me Division, Infamous, Driveclub i ništa više, premalo da nabavljam konzolu prije kraja 2014. Da se nema što igrati na PS3/X360 ok, ali ima se, ima...

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #773 on: November 16, 2013, 11:07:36 »
Jel' ovo za popizdit?

http://direct.asda.com/PlayStation-Vita---Sports-Racing-Mega-Pack/003726780,default,pd.html


3G/Wi-Fi konzola, 16GB Vita memory card along with an exclusive voucher for 8 game downloads from the Sony PSN Store for your Vita:

1. Gran Turismo
2. Wipeout Pulse
3. Modnation Racers
4. Everybody's Golf
5. Motorstorm RC
6. Top Darts
7. Tabletop Tanks
8. Table Golf

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #775 on: November 16, 2013, 19:36:55 »
Užas

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #776 on: November 16, 2013, 19:53:21 »
Ja bih samo FULL bijelog, ne ove s crnim :P
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #777 on: November 17, 2013, 12:59:47 »
Prodano vise od 1mil konzola day1 u US >

http://www.prnewswire.com/news-releases/playstation4-sales-surpass-1-million-units-in-north-america-in-24-hours-232248401.html

EDIT:



Srusen je rekord koji je drzao PS2 u Japanu, kad je izasao day1 je prodano 980000 konzola..

I jos nesto, PS4 je u prva 24h prodao vise od mil, WiiU je u vise od godinu dana prodao 1.39mil :o (govorim o sj. americi)

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #778 on: November 17, 2013, 13:09:20 »
Ima li što o kvarovima, problemima?

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: PlayStation 4 • službeni topik
« Reply #779 on: November 17, 2013, 13:19:50 »
Ima li što o kvarovima, problemima?


Budem malo istrazio, al cuj, šipali su prek milion konzola, MORA ih par stotina bit neispravno, nista iznenadjujuce..

Quote
Sony has reached out to us to clarify the number of units that could be subject to failure. According to a representative, the .04 percent number we were provided is incorrect by a magnitude of ten. The correct anticipated percentage of units that will suffer from problems is .4 percent. Based on a projection of five million units sold by end of fiscal year (March 31, 2014), that accounts for approximately 20,000 units with hardware problems.


EDIT:

Kad se uzme u kontekst pazi ovo, prodano je mil konzola, da ih je samo 1% sjebano to vec imas 10000 sjebanih konzola. U danasnje vrijeme 3-5% je normalno i prihvatljivo za elektronicke uredjaje, znaci teoretski imamo 30-50k plejki koju su sjebane i naravno da ce se nac hrpa ljudi po forumima i slicno koji ce srat.

Veli Sony da 0.4% konzola sjebano na launchu. To je odlicno. X360 je na pocetku svoje karijere bio na 55% hardware failure, kasnije se do spustilo na 23%, PS3 je na 10%, Wii na 3% hardware failure..

I kao PSN problemi, pa kako nece jebemu, preko milijun ljudi se spojilo na servere/download firmware/update/igre u gotovo isto vrijeme, jos je sve dobro i proslo ;D

EDIT2:



Prodaja u prvom mjesecu launcha u US:

ps3 = 196,580
360 = 325,902
ps2 = 391,245
wii = 476,140
ds = 479,695
psp = 620,000
gc = 647,466
ps4 > 1mil

X360 je trebalo 39 dana da dodje do mil konzola, PS3 50 dana, Wii 42 dana za 1.25mil..

PS4 ce ove godine izaci u 40+ zemalja, tako da ce ovih 5mil koje Sony predvidja do kraja fiskalne godine (31.03.2014) bit sigurno prodano puno ranije, predvidjam toliko primjeraka do kraja 2013.. Nema sanse da ga Xbone prati u prodanim konzolama, nema sanse..