Author Topic: (PS3 X360) GTA IV  (Read 148318 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline keljober

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 396
  • PSN ID: keljober
Re: GTA IV
« Reply #165 on: May 02, 2008, 19:47:35 »
sacekajte malo ovo je tek prvi GTA na next-gen konzolama nemoze se odmah postici raznovrsnost u igri, meni je i bolje sto se nemoze sve i svasta raditi jer je to bilo nerealno, ovo mi je puno bolje, a i svaki GTA ima drugaciju atm,osferu, ova rulla ;D

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: GTA IV
« Reply #166 on: May 02, 2008, 20:25:22 »
sacekajte malo ovo je tek prvi GTA na next-gen konzolama nemoze se odmah postici raznovrsnost u igri, meni je i bolje sto se nemoze sve i svasta raditi jer je to bilo nerealno, ovo mi je puno bolje, a i svaki GTA ima drugaciju atm,osferu, ova rulla ;D

Kakve to veze ima sta je prvi na next gen konzolama? Jeli bi to trebala bit isprika?? I sta je to nerealno u covjeku koji vozi biciklu i skace sa padobranom ??? Igra je takva kakva je, dobra ali nije revolucionarna. Nemoze se fizika i bolje animacije smatrat revolucijom jer to dolazi prirodno sa novom gen. Normalno da je na jacem hardwareu bolja fizika, grafika, animacije nisam nista drugo ni ocekivao. Izbacivanje stvari iz gameplaya koje nikomu nisu smetale nije ono sta sam zelio i tom smislu sam razocaran.

Koliko ja vidim ova igra je samo nesto da smiri fanove dok pravi nex gen GTA dođe i naravno da se Take two napune đepovi. Slijedeci nastavak mora biti PS3 ex. Nemoze inferiorniji hardwer diktirat uvjete. Neka se jebe M$ i njegov 360 prednost se mora dati PS3.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: GTA IV
« Reply #167 on: May 02, 2008, 21:12:10 »
pa moze se jebat microsoftoc x360, al kad imaju para, onda se niko nece jebat. svi to rade radi novca. i kontam da nije ovo da se samo smire fanovi. ulozilo se oko 100 milijuna dolara, glavni programeri su radili dulje nego inace, bilo je upleteno ako se dobro sjecam 1000 ljudi itd, tolko se ulozilo, pa mislim da to nije samo nesto da bi se smirilo fanove. ne bi se tolko mucili bezveze. bah... to ak su izbacili padobran i sta ti ja znam, bicikl... pa dobro, jbg sta ces...
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline exser1

  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 31
  • PSN-ID:exser1
Re: GTA IV
« Reply #168 on: May 02, 2008, 21:34:00 »
jadan ti nemožeš ronit :'( :'( :'(

lol koliko ti godina imas 5?

Neradi se samo o ronjenju nego o masu stvari poput bicikle, padobrana, teretane, RPG elemenata, nemos vozit vlak, nema klađenja, nema kupovanja posjeda, nema jet packa, auti nemaju otvor za gorivo i nemozes ih unistiti jednom pogotkom sta si mogao u SA.

Cini se da jedino sta mozes raditi u igri su misije i ubijanje ljudi i murije.

Nemoze se reci da igra nevalja. Ja je igram vec oko 15 sati i nemogu se zasititi. Fizika je odlicna i pucanje je zabavnije ali bojim se da me samo to nece drzati dugo vremena...

GTAIV je kako izgleda rushed da bi Take two napunio dzepove. GTA5 mora bit ex na PS3 jer je 360 DVD9 premalen. GTA5 mora imati sve sta su imali GTASA i GTAIV skupa i jos novih elemenata.
Ma potpuno se slažem s tobom,ali meni je igra i bez toga što si naveo ful zabavna i mislim da je ovo što sad ima u njoj i +online sasvim dovoljno za tonu zabave i neprospavanih noći.Btw sorry što sam te malo provocirao ali to s ronjenjem mi je bilo smješno. ;D ;D
TAKE THE MONEY AND RUN !!!!

Offline ducatony

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 356
  • PSN - ducatony
Re: GTA IV
« Reply #169 on: May 02, 2008, 22:36:58 »
1.Neradi se samo o ronjenju nego o masu stvari poput bicikle, padobrana, teretane, RPG elemenata, nemos vozit vlak, nema klađenja, nema kupovanja posjeda, nema jet packa, auti nemaju otvor za gorivo i nemozes ih unistiti jednom pogotkom sta si mogao u SA.

2.GTAIV je kako izgleda rushed da bi Take two napunio dzepove. GTA5 mora bit ex na PS3 jer je 360 DVD9 premalen. GTA5 mora imati sve sta su imali GTASA i GTAIV skupa i jos novih elemenata.

1. Apsolutno se slažem. Nakon 16 sati igre i dalje mi se igra, ali zbog nedostatka svega ovoga, kad pređem igru, jedino što će me koliko toliko tjerat da je igram je online mode. Nema hidden packagea i bonusa koji oni donose. Nedostatak posjeda i tvrtki za proizvodnju love je jako veliki minus. Mislim da sam dovoljno dugo igrao da mogu reći da ipak nisam zadovoljan. Ne mogu reći da sam razočaran, ali nisam zadovoljan. Gameplay noviteta po meni nema. U redu, fizika auta je drugačija pa je teže povlačit ručnu, ali svejedno. I onda ne samo da nisu ništa novoga dodali, nego su i oduzeli. Oke, internet i mobitel, ali, nije to to. Mijenjam to dvoje za misiju kad staviš nitro u aute i promijeniš im izgled u SA... Ili kad roniš oko Hoover Dam-a. Ma daj...

2. Nije rushed, ali je tako ispao... Zašto? Zaista ne znam.

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: GTA IV
« Reply #170 on: May 03, 2008, 00:48:50 »
ok su popravili upravljanje auta ali su totalno zasrali motore ono šta treba je biti največa rednost motora je agilnost i brzina mjenjanja smjera ovdje izostaje što po meni veliki minus i niko se isto voli naginjat u zavojima dok trči ;D ;D al dobro igrat ču ja još to puno puno
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: GTA IV
« Reply #171 on: May 03, 2008, 00:54:14 »
GTASA se vezao za pocetak 90" pa nije ni moglo bit mobitela, GPSa i interneta ;)

To nemogu shvatit da je bila 100 mil dolara produkcija i da nisu mogli igru jos ispolirat ??? To nije dobro da se toliki novci trose a da se nedobije max. Ocito je da proizvodnja za obe platforme u isto vrijeme guta previse resursa a rezultat nije zadovoljavajuc. 
Rockstar ce se morati posteno potruditi da pridobije moje povjerenje i $ ubuduce. Sad su imali srecu sta su tempirali izlazak kada se nema sta odigrati inace ;D

Online je za sada u banani. Dobija masu invitea danas i nikako se spojit. Neman ja volje bavit se stim sranjima. Ako se nemogu spojit ka covjek i igrat bez veceg laga onda hasta la vista baby. 

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: GTA IV
« Reply #172 on: May 03, 2008, 01:08:45 »
Jeste li primjetili kako se volan na motoru uopce ne okrece ??? Usput da kazem motori u GTAIV su pusiona! Upravljaju se nikako, zvuk im je katastrofa i tesko ih je uopce naci na ulici sta i nije toliko lose s obzirom koliko sakaju ;D

A da pravo kazem nisam bas ni zadovoljan autima. Normalna voznja je znastvena fantastika. Ja samo jurim okolo i rusim sve pred sobom jer skretanje je lose napravljeno a auto se naginje previse. Meni je to sve slampavo. Ajde ima voznja i kojih svjetnih trenutaka i zna bit super zabavno kad vatas nekoga ali pitanje je dokad >:(

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GTA IV
« Reply #173 on: May 03, 2008, 01:52:27 »
S motorima kad se naučite ne voziti prebrzo biti ćete jako brzi ;D

Kod automobila je po meni sve poprilično realno, one stare američke kante su kao i u stvarnosti nevozljive za bilo koju soluciju osim ravno. Kod novijih obično nešto što nalikuje na njemačku prizvodnju je jako upravljivo. Onaj što sliči na 911 (onaj s kojim se vozi prva utrka) je do sada najbolji.

Za dejtove i izlaske s frendovima uglavnom koristim taxi...

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: GTA IV
« Reply #174 on: May 03, 2008, 12:07:35 »
Ajde ti trkaci europski nisu losi ali su prebrzi pa opet zavrsin u nekom stupu ili se zabijen u drugo auto. Zelio bi se vozikat gradom u nekom normalnom autu a da se ne prevrne kad dođem u zavoj sa 50 na sat >:(

Taxi je spor za popizdit cak i kad mu kazes da ubrza. Stalno zapinje u guzvi triba mu po ure da zbroji 101 u glavi :-\ Ali zanimljivo je promatrat grad dok se vozikas u njemu i jos uz dobru mjuzu ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GTA IV
« Reply #175 on: May 03, 2008, 13:03:35 »
Ja vozim s trigerima, kad mi se lagano vozi pritisnem samo malo "pedalu" gasa i ide bez problema. Svaki auto je brz onoliko koliko ga ti pustiš da bude brz... znači, problem je u tebi, a ne u autima.

U taxi-u možeš preskočiti vožnju i odmah doći na željenu lokaciju  (uz malo skuplju tarifu). Ovo koristim kad dobijem poziv od frendova, a nalazim se previše daleko da bi stigao na vrijeme...

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: GTA IV
« Reply #176 on: May 03, 2008, 14:28:42 »
da meni je full gušt vozikat se taxiem i slušat glazbu, to mi je prejebeno, i da auti se previše naginju ali kad se voziš brzo mislim da su dosta popravili stvari jer nemožeš više sa 300 potezat ručnu i ubost raskrižje i sve lijepo prodriftat i sviđa mi se što se svi SUV voze ko govna što je isto ko i u realnosti
naj auto mi je turismo onaj šta liči na F430 :D šta drugo očekivat od mene ;D
ali vožnju motora su zasrali i to je činjenica, neznam koliko vas u stvarnosti vozi motor/skuter ali se definitivno mogu puno brže mjenjat smjerovi i još neke stvari
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: GTA IV
« Reply #177 on: May 03, 2008, 14:31:06 »
Da za sve san ja kriv jadan :(

lol  tako je skroz san zaboravija da mozes preskociti voznju u taxiju :o! Koliko puta sam propustija sastanak jer sam vozija sam i razbija auto i sebe :D

Jebate kako san popizdija igrajuci biljar sa Romanom jucer. Dobija me 4 puta zaredom a ja tvrdoglav kakav jesam necu da odustanem dok ga nedobijem pa makar igrali do sutra. I nekako ga povuci potegni (jos me gljive na joystiku zajebavaju) dobijem jedva jedvice u 5 partiji. To mi je prvi i zadnji put da igran biljar u ovoj igri...

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: GTA IV
« Reply #178 on: May 03, 2008, 17:27:01 »
ja sam igrao biljar jedno 10 puta od toga 2 dobijene, darts oko 5 puta od toga 0 dobivenih uvjek mi ostane cca. 5points i onda neznam di moram gađat nikad nevalja, bowling 5 puta 2 dobijene užasno sam loš u tim igrama jebemu..
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GTA IV
« Reply #179 on: May 03, 2008, 19:43:15 »
U biljaru je udarac manje više dobro namješten, trebalo bi samo udariti ukoliko se neka druga kugla ne nalazi na putu... inače, nije problem ništaniti, imaju dvije kamere. U pikadu gađaš središnji krug koji nosi x3, a završiti treba gađajući x2 odn. vanjski krug. Bez problema završiš u dvije ruke. Kuglanje također nije problem, mada još nikako nisam uspio napraviti strike odn. srušiti sve čunjeve jednom kuglom (a za to se dobija ačivment na box-u)