Author Topic: (PS3 X360) GTA IV  (Read 148334 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: GTA IV
« Reply #225 on: May 07, 2008, 13:07:48 »
mislim da ide sigurno sa gta4 bundle jer sam vidio reklamu na mtv za 439.90 eurića
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GTA IV
« Reply #226 on: May 07, 2008, 13:19:23 »
Nije upitno da li ide već da li dolazi u HR

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: GTA IV
« Reply #227 on: May 07, 2008, 21:32:04 »
http://www.gamespot.com/xbox360/action/grandtheftauto4/news.html?sid=6190520

The Rockstar Games parent said today that Grand Theft Auto IV has sold through to consumers 6 million units globally in its first week, generating income of approximately $500 million. First-day sales for the game hit 3.6 million and tallied a staggering $310 million--nearly double Halo 3's $170 million day-one take and $10 million more than the sci-fi shooter's entire opening-week haul.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GTA IV
« Reply #228 on: May 08, 2008, 00:05:25 »



Neka ih sad kupi EA ;D

Offline Facaa

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 259
  • PSN - mlinka
    • Bohemian Garage
Re: GTA IV
« Reply #229 on: May 08, 2008, 03:07:18 »
Solidna količina para.
Nak.
Isuse.  :(

Offline ducatony

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 356
  • PSN - ducatony
Re: GTA IV
« Reply #230 on: May 08, 2008, 17:26:42 »
S poslom koji su napravili nisu zaslužili imati najprodavaniju igru svih vremena.

Offline keko0013

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 357
  • PSN-ID: keko0013
Re: GTA IV
« Reply #231 on: May 12, 2008, 22:56:37 »
Ima li kakvih novi vijesti u vezi PS3+GTA4 paketa?

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GTA IV
« Reply #232 on: May 13, 2008, 10:22:32 »
Navodno krajem ovog, početkom slijedećeg tjedna... još ništa precizno...

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: GTA IV
« Reply #233 on: May 13, 2008, 16:32:39 »
sad procitah recenziju (GP), pa sam dobio jos puniju sliku svega.
aaaaah.
izgleda da u igri ima puno feel it-stay zatecen-momenata, sto je divno.
ma kad si zamislim. zivot u virtualnom svijetu.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline keko0013

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 357
  • PSN-ID: keko0013
Re: GTA IV
« Reply #234 on: May 18, 2008, 23:02:54 »
Imali tko pametan savjet?

Imam prijatelja u Austriji i sad idem kod njega. Zanima me isplatili se vise tamo kupiti paket PS3+GTA4? ???

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GTA IV
« Reply #235 on: May 19, 2008, 10:53:47 »
Financijski se vjerojatno isplati, naročito ako uspiješ vratiti merver... jedino pitanje je što ako se konzola pokvari jer jamstvo kod nas za konzolu kupljenu vani ne vrijedi...

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: GTA IV
« Reply #236 on: May 25, 2008, 15:03:07 »
Razocarala me igra. Vec sedmicu dana je nisam ubacio u konzolu. Prodajem je vec 5,6 dana bezuspjesno.
Neka se nitko ne uvrijedi na moj "rant" . Ako uzivas u igri i ako ti se isplatila onda svaka cast. 

Kontrole su ocajne, okretanje lika i kamere jos dok drzis oruzje pokusavas brzo naciljat nekoga na drugoj strani je stvarno katrastrofalno rijeseno.

Prica je skart po mojem misljenju. Pa nije moguce da se netko uzivi u to klišeizirano smece??
IGN "Oscar winning story" moja guzica! 

Grafika je također zakazala i tu nema opravdanja. Ne ocekujem neku realisticnu grafiku ali neka je bar cista i jasna i bez pop upa.  I nedopustivo je da kad skupis par klupa u parku ili kad dođe par policijskih vozila da framerate padne ispod 20 fps.

Los zvuk? Tesko je uopce cut sta se govori na radiju u voznji (imam kucno kino) a cijeli je zvuk opcenito prigusen. DVD efekt? Vjerovatno... Također malo je pisama na radiju. DVD efekt? 100%. Nema custom soundtrack??

Online? Ja sam dosao do zakljucka da bez dedicated servera nema ni postenog online igranja. Nitko nema tako dobre veze da nam online iskustvo bude kao i single player. Moras smanjit broj pjesaka i vozila i opet trokaje! "This room no longer exists" i sl sranja necu ni komentirat... A od pustih modova da nema dobrog starog i nezamjenjivog CTF?

I na kraju fali masu dobrih stvari iz SA :'(



 

Offline ducatony

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 356
  • PSN - ducatony
Re: GTA IV
« Reply #237 on: May 26, 2008, 15:12:51 »
Razocarala me igra. Vec sedmicu dana je nisam ubacio u konzolu. Prodajem je vec 5,6 dana bezuspjesno.
Neka se nitko ne uvrijedi na moj "rant" . Ako uzivas u igri i ako ti se isplatila onda svaka cast. 

Kontrole su ocajne, okretanje lika i kamere jos dok drzis oruzje pokusavas brzo naciljat nekoga na drugoj strani je stvarno katrastrofalno rijeseno.

Prica je skart po mojem misljenju. Pa nije moguce da se netko uzivi u to klišeizirano smece??
IGN "Oscar winning story" moja guzica! 

Grafika je također zakazala i tu nema opravdanja. Ne ocekujem neku realisticnu grafiku ali neka je bar cista i jasna i bez pop upa.  I nedopustivo je da kad skupis par klupa u parku ili kad dođe par policijskih vozila da framerate padne ispod 20 fps.

Los zvuk? Tesko je uopce cut sta se govori na radiju u voznji (imam kucno kino) a cijeli je zvuk opcenito prigusen. DVD efekt? Vjerovatno... Također malo je pisama na radiju. DVD efekt? 100%. Nema custom soundtrack??

Online? Ja sam dosao do zakljucka da bez dedicated servera nema ni postenog online igranja. Nitko nema tako dobre veze da nam online iskustvo bude kao i single player. Moras smanjit broj pjesaka i vozila i opet trokaje! "This room no longer exists" i sl sranja necu ni komentirat... A od pustih modova da nema dobrog starog i nezamjenjivog CTF?

I na kraju fali masu dobrih stvari iz SA :'(


Sve ovo tvoje ću potvrditi izjavom da sam uspio prodat igru nekom nesretniku za 400 kn i sretan sam jer sam izgubio samo 100 kn.

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: GTA IV
« Reply #238 on: May 26, 2008, 16:16:00 »
pa ja uživam u igri i da ima svojih nedostataka ko i svaka igra, ali po meni je igra odlična i zaslužuje barem 19/20
al opet mislim da je glavni krivac za sve loše strane igre xbox tj. hd-dvd jer na njemu jednostavno nema dovoljno mjesta a nisu htjeli ili im je microsoft platio da igra bude jednaka na obje konzole
ma uglavnom meni je igra super i nije mi žao 500kn ok dobro je žao mi što ja igru moram platit 500 a neki glupi amer 60$=300kn al šta je tu je
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: GTA IV
« Reply #239 on: May 26, 2008, 16:53:16 »
covjece. prodajete igru okolo jer vam je tolko losa?
ne znam. ipak je to gta(4). sta tu sve nemos radit. svaki put si zamislim kak bi to bilo igrat.
al dobro. svako ima pravo na svoje misljenje.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi