Author Topic: (PS3 X360) GTA IV  (Read 148306 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline keljober

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 396
  • PSN ID: keljober
Re: GTA IV
« Reply #60 on: April 18, 2008, 17:37:56 »
Slazem se u potpunosti ; GTA IV nudi vise ; a PS3 stor je u kurcu nema demoa; videa ; samo bacaju stare stvari dabe sto podrzavaju HR kao trziste kad nedaju da kupujemo na storu normalno :'(

Offline Veronesku

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 280
  • PSN-ID: Veronesku
    • IssLand
Re: GTA IV
« Reply #61 on: April 18, 2008, 17:49:31 »
Slazem se u potpunosti ; GTA IV nudi vise ; a PS3 stor je u kurcu nema demoa; videa ; samo bacaju stare stvari dabe sto podrzavaju HR kao trziste kad nedaju da kupujemo na storu normalno :'(

Ne podržavaju HR, nemoguće je spojiti se na store preko HR akaunta.
IssLand.com

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: GTA IV
« Reply #62 on: April 18, 2008, 19:02:21 »
Zaboravih spomenuti da svi znanci koji imaju obe konzole kupuju X360 verziju...

Dobro posto ti radis u Game casopisu(ako se nevaram) onda mi posalji podatke koliko se GTAIV primjeraka prodalo za PS3 a koliko za 360. Ne cek to se vec sada moze izracunat. PS3 100% 360 0% posto 360 sluzbeno ne postoji u HR ;D

Ono za ingame komunikaciju stoji to je veliki + za 360 ali Sony je vec potvrdio dolazak ingame XMB u buducem updateu a Home sigurno dolazi ja pretpostavljam vec na E3-u.
 
Da je 360 u sjeni PS3 je gola cinjenica. PS3 se vec mjesecima prodaje vise worldwide od 360 a u Europi skoro godinu dana a nisu dosle ni najace igre. 360 se prodao manje u 2007 nego u 2006. To je znak odumiranja i tesko da ce to stati... 

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GTA IV
« Reply #63 on: April 18, 2008, 19:09:36 »
Od stabla ne vidi šumu...

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: GTA IV
« Reply #64 on: April 18, 2008, 19:45:19 »
Od stabla ne vidi šumu...

hehe vidjet cemo ko je pravu kad se bude radila inventura na kraju godine a PS3 potuce 360. Nema to veze sa fanboyizmom nego to je jednostavno tako ;D

Offline keljober

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 396
  • PSN ID: keljober
Re: GTA IV
« Reply #65 on: April 18, 2008, 19:49:17 »
Pa to sam i rekao ; jos jedna stvar STING_eru s kime ces igrati GTA online ? kad svi imaju ban??????? ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GTA IV
« Reply #66 on: April 18, 2008, 21:15:19 »
Nitko od ovih mojih znanaca nije banan, a friends lista broji gomilu ljudi iz ex yu, engleske, amerika, njemačke i pitaj boga odakle ih sve nema...

btw... online igranje me ne privlači toliko, singleplayer je primaran

Zenka... miješaš kruške i jabuke. X360 već ima svoje vlasnike, logično je da će imati slabiju prodaju od PS3 koja je s ovih nekoliko novih naslova krenula uzlaznim putem. To nema nikakve veze s odumiranjem. Ja X360 imam od prvog dana. Što bi trebao kupovati svake godine po jedan da se održi prodaja? ;D Ili će prestati proizvoditi igre za box?

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: GTA IV
« Reply #67 on: April 18, 2008, 21:20:23 »
Zenka... miješaš kruške i jabuke. X360 već ima svoje vlasnike, logično je da će imati slabiju prodaju od PS3 koja je s ovih nekoliko novih naslova krenula uzlaznim putem. To nema nikakve veze s odumiranjem. Ja X360 imam od prvog dana. Što bi trebao kupovati svake godine po jedan da se održi prodaja? ;D Ili će prestati proizvoditi igre za box?

Sam si rekao... Nece proci puno i Microsoft ce doci sa novim boxom a starog ce nabit nogon...

Offline keljober

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 396
  • PSN ID: keljober
Re: GTA IV
« Reply #68 on: April 18, 2008, 21:23:51 »
Lista exkluziva je ocajno pala jedino GEARSi 2 drze vodu ; ta me jedino privlaci da kupim konzolu ; mozda i forza 3 ali sumnjam da ce biti bolja od  GT5

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: GTA IV
« Reply #69 on: April 18, 2008, 22:00:41 »
uopce nije bitno kolko se kojih konzola prodaje. pogledaj kolko nintendo prodaje svojih konzola, primarno mislim na wii, te igre koje se prodaju u enormnim kolicinama, a meni su to sve, blago receno sranje. ljudi ne razmisljaju, gledaju reklame, nemaju pojma. bitno je da ce na x360 doc gta4 sa ogromnim dodatnim sadrzajem za single player, a posto je igra tehnicki indenticna s ps3 verzijom, nema razloga da je ne kupis za x360 ako imas navedenu konzolu. nije da je x360 neka underground stvar. to ima puno ljudi na svijetu i nema sanse da ce propast. pa ps2 jos nije propo (dobro to je drugo ;D). a, online u gta uopce nije vazan. bar po meni. odigras taj single player - pricu, a kasnije imas i dodatnih 40 sati slobodnog zabavnog igranja. online mi uopce nije zabavan. ne privlaci me... iako ce bit svega, svejedno...
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: GTA IV
« Reply #70 on: April 20, 2008, 23:03:32 »
http://weblogs.variety.com/the_cut_scene/2008/04/dan-housers-ver.html
ogroman interview sa dan houserom o svemu i svacemu vezanom uz rockstar i gta4.

kao sto sam si zamisljo, single player ce bit totalno drugciji od dosadasnjih gta-ova. narativno, drugcije i puno bolje. i sam dan houser kaze da gta4 (i njegove igre) trebaju stajat uz filmove, a ne druge igro. malo preseratorski, al dobro.
(ne nisam procito interview, samo neke crtice)
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline keljober

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 396
  • PSN ID: keljober
Re: GTA IV
« Reply #71 on: April 23, 2008, 14:59:15 »
Jos samo 6 dana ;D pripremite ispricnice ; jer ja sam svoju vec napravio za iduci tjedan  :D

Offline keljober

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 396
  • PSN ID: keljober
Re: GTA IV
« Reply #72 on: April 23, 2008, 16:00:46 »
Uspio sam medu prvim ljudima pogledati gameplay video koji je procurio na net ;D ;D
PRVO : x360 verzija (piratska ) je velika  6.25 GB
DRUGO: PS3 verzija je absolutno fantasticna u izvodenju kapljice kise padaju na pod odbijaju se ; sve je uglancano do sAVrsenstva
TRECE :Vidio sam intro od sam igre ; ako netko nezeli citati neka necvita daljnje recenice ili ti SPOILERE
CETVRTO: dakle niko je u brodu i dolazi u ameriku; ulazi u sobu i vidi nekih dvoje likova di se igraju s prostim stvarcicama; izlazi iz broda ; dolazi mu rodak koji luduje od srece !!!!! Otvara gepek i nazdravlja s nekim viskacem!!! zatim se od tetura do auta i daje niki da vozi!!!
E sad ide gameplay -- izvodenje same igre koliko sam uspio viditi u toj kratkoj 1min je savrseno bez ikakvi zastoja a i  izgleda 1000 puta bolje od SAN ANDREASA ; fizika auta je unaprijedena  , a zvuk je strasan ; malo je cudna kamera iza auto no pretpostavljam da je to zbog atmosfere !!! i tako lik otepe koju lampu i dolazi do rodakova stana....... ;D

Offline keljober

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 396
  • PSN ID: keljober
Re: GTA IV
« Reply #73 on: April 23, 2008, 16:03:04 »
SORRY na 3pl postu :) link nisam htio staviti jer se ROCKSTAR vec pobrinio za njih ; no naci ce se jos na youtubu jer je sve uspjelo doci do 2p2 ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GTA IV
« Reply #74 on: April 23, 2008, 16:30:21 »
Jos samo 6 dana

Netko će i prije ;D