Author Topic: (PS3 X360) GTA IV  (Read 148316 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GTA IV
« Reply #90 on: April 24, 2008, 16:49:34 »
Ja sam stvarno čuo u igri, meni ono zvuči poprilično srpski ;D

Upravljanje mi je malo mutavo, fizika je dosta drugačija... jest da sam igrao nakon 10te Žuje, ali svejedno ;D

Sutra ću biti pametniji pa dam koju informaciju više

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: GTA IV
« Reply #91 on: April 24, 2008, 21:37:17 »
o, pa imas ga? pa naravno stinger, daj neke informacije sto prije (to bolje).
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline keljober

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 396
  • PSN ID: keljober
Re: GTA IV
« Reply #92 on: April 24, 2008, 21:44:14 »
Da daj nam nekle infoe ali po mogucnosti da nisi pijan ; moze? ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GTA IV
« Reply #93 on: April 24, 2008, 23:03:12 »
Misliš da se mogu biti pijan od 10 piva?


Budem sutra napisao koje slovo ako stignem što odigrati večeras... nemam modani box pa sam ga posudio od frenda, ali ga trebam vratiti sutra...

Offline keljober

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 396
  • PSN ID: keljober
Re: GTA IV
« Reply #94 on: April 24, 2008, 23:12:09 »
Ovisi ;D Ako pijes Q-pack onda itekako 8)
Nemoj mu vratiti box ; nek dode sam po njega ; a zato vrijeme ti predi koju misiju vise ;)
Javi u prvome pogledu ono sto me najvise odusevilo kakvi su efekti vatre i explozija jer na slikama je izgledalo woooooowwwww ;D

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: GTA IV
« Reply #95 on: April 25, 2008, 14:05:54 »
Jos mu fali bradurina i bit ce pravi cetnik! Uf sta cu uzivati bacati ga sa zgrada ;D

Fizika vozila je smijesna nikakav napredak od prosle generacije. Igra sigurno nezasluzuje 20/20 to je IMHO rezervirano samo za MGS4 ;D

Offline keljober

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 396
  • PSN ID: keljober
Re: GTA IV
« Reply #96 on: April 25, 2008, 14:26:22 »
Nertazumijem kako mozes reci da neka igra nece dobiti 20 Jos k tome GTA a nisi ga uopce igrao nego si to zakljucio po 5min-utnom youtube videoprikazu ; ja cu se dati okladiti da ce dobiti 20! ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GTA IV
« Reply #97 on: April 25, 2008, 17:25:19 »
MOGUĆI SPOILER, nije prepričavanje radnje već onoga što je moguće raditi u igri...
















Uspio sam uhvatiti malo vremena te prijeći nekoliko misija i otići na par dejtova s divojkom.  Žemsko ko žemsko, ako uvijek dođeš u novoj garderobi dobijaš pohvale, jednako ako je odvedeš na zanimljivo mjesto (biljar, pikado, kuglanje i sve je igrivo i neloše izvedeno) i na kraju tko pita taj i dobije ;D

Tučnjave i pucanje sada je puno bolje izvedeno, ali i mrvicu teže nego prije (što je naravno jako dobro), ukratko izgleda mi ozbiljnije nego prije. Pri pucnjavi od velike koristi je tipka za korištenje zaklona, a tijekom tuče trebati će naučiti korisiti blok, slično kao u Fight Night).

Što se vožnje tiče tu sam još uvijek u nedoumici. Definitivno je drugačije, a sama fizika u potpunosti se razlikuje od vozila do vozila. Tako će one američke lađe biti skoro nevozljive, dok replike europskih sportskih automobila će biti prava stvar (npr. replika M3). Novi, moderni automobili će imati glasovnu navigaciju baš kao i pravi kad na mapi izaberete destinaciju. Tu sam se i dobro pokidao od smijeha kad sam prvi put čuo. Ono, vozim auto, piči mjuza s radija i odjednom čujem ding dong i ženski glas kako govori kud da skrenem ;D Većina parkiranih automobila je zaključana, što znači da će se morati prvo razbiti staklo, pa malo prčkati po žicama i tek onda krenuti. Novi imaju i alarm, a sve skupa zna jako često navući policiju na vrat.

Upravljanje Nikom dok je na nogama ponekad zna zapeti kad precizno treba pogoditi nekakva vrata ili ljestve no to je samo stvar navikavanja na rad s desnom gljivom koja je zadužena za kameru. Za trčanje je potrebno držati pritisnutu tipku, a za šprintanje istu se treba tapkati.

Pojedine misije već u startu nude izbor koji će pretpostavljam kasnije imati nekakvog utjecaja na tijek igre tako da pripazite što radite... Niska likova koji se pojavljuju u igri je kao i uvijek živopisna i mora se priznati da znaju biti jako smiješni, rastafarijanac je najjači do sada ;D


Eto toliko, nadam se da nisam ništa pokvario s ovih par redaka jer ništa nisam ni napisao...

Offline keljober

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 396
  • PSN ID: keljober
Re: GTA IV
« Reply #98 on: April 25, 2008, 17:34:40 »
Nisi ; super si rekao i opisao par sitnica! javi nam jos kakvih ima aouta tj. replika ja sam vidio nesto nalik na merdu ; jel ga ima? :D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GTA IV
« Reply #99 on: April 25, 2008, 18:07:57 »
Ma gomila, od stare Honde CRX koja se ponaša kao pravi prednjopogonaš pa do Mercedesa S klase i SL klase... jako puno automobila se može prepoznati. Osobni favorit je replika ovog M3, prava mrcina od auta.

Detalj koji sam zaboravio. Trigeri koji služe za gas i kočnicu reagiraju na količnu pritiska što će dobro doći za laganu vožnju u gužvi. Kočenje je jako zanimljivo. Zaletite se, pritisnete kočnicu, a kotači se zablokiraju i automobil nastavlja ravno. Naravno, i zaustavni put se drastično produžuje. Stoga, pametno sa kočnicom ;D

Offline ZeenaYa

  • GTS Full Member
  • Primarius
  • *
  • Posts: 115
Re: GTA IV
« Reply #100 on: April 25, 2008, 18:50:34 »
Da daj nam nekle infoe ali po mogucnosti da nisi pijan ; moze? ;D

Buarghahahahahahahahavagahahahahaha!

Offline keljober

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 396
  • PSN ID: keljober
Re: GTA IV
« Reply #101 on: April 25, 2008, 19:22:04 »
Fuckinnnng yeahhhhhhh ; si mozda priumjetio ili pretpostavljas li dali ce se kasnije moci nabrijavati auti ko u San Andreasu? to bi bilo savrsenoooooä ;D ;D 8)

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: GTA IV
« Reply #102 on: April 25, 2008, 21:23:45 »
nisam siguran, al mozda sam cito negdje da toga nece biti. ali nisam siguran, samo ko da mi nesto govori iza ugla. ako sam u krivu, steta ;D
cim sam vidio biljar u gta4, aaaa tako lijepo. u san andreasu sam volio izić iz kuce i otic u najblizi bar igrat biljar, onako pjeske, kao da ides van... volio to jako.
takodjer sam volio stvaljat glazbu, picit autocestom na motoru onom bajkerskom pravom i uzivat.
sjecam se kako sam to radio s coldplayom ;D
vaaaa, tio bi pitat puno stvari, al ne znam sta da pitam.

jel ima kupovine posjeda? kupovina odjece? ima li policijskih, vatrogasnih, taksi, pimp misija koa i prije? i tako malo...
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: GTA IV
« Reply #103 on: April 25, 2008, 21:54:47 »


niko dragi niko niko te ne zna pa ajde da te upoznamo malo bolje

kako mi se svidja montaza...
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Facaa

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 259
  • PSN - mlinka
    • Bohemian Garage
Re: GTA IV
« Reply #104 on: April 26, 2008, 02:13:50 »