Author Topic: (PS3 X360) GTA IV  (Read 148328 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: GTA IV
« Reply #150 on: April 30, 2008, 21:25:09 »
dobro u redu da, al mislim da ako se stvori ogroman hype kao sto se stvorio i oko gta4, mislim da onda covijek (bar vecina njih) dobije ono nesto da misli da je igra bolja nego sto zapravo je. da nije bilo tolko hype-a ili da je ovo sasvim nova igra, a ne gta(4), mislim da ne bi bile tolke ocjene.
sto ne znaci da igra nije super. samo kazem da to ipak malo povisi tu razinu pozitivnog razmisljanja o igri...

inace, da malo proslavim samoga sebe, evo link: http://www.worldsnooker.com/tournament_news(id19274)-86.htm
dakle, odlucio danas poslat mail worldsnookeru radi vise razloga, a ovaj divni poeticni i iskreni dio su stavili na crucible blog i tako sam ja ponosan i sretan zbog tog ;D
dakle, pod wednesday pogledajte i trazite moje ime i ime nase drage zemlje. takodjer cete primjetit i toncija koji je osvojio nagradu kao dvjestotisuciti registrirani clan worldsnookera.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Veronesku

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 280
  • PSN-ID: Veronesku
    • IssLand
Re: GTA IV
« Reply #151 on: May 01, 2008, 02:02:30 »
Ja tvrdim upravo suprotno. Iz iskustva znam(o) da hype uglavnom sroza ocjene igrama zbog prevelikih očekivanja/najavljivanja.

Igra koja "ispoštuje" taj hype je stvarno odlična igra.
IssLand.com

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GTA IV
« Reply #152 on: May 01, 2008, 02:30:04 »
Krasne riječi kolega Veroneze ;)

Offline keljober

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 396
  • PSN ID: keljober
Re: GTA IV
« Reply #153 on: May 01, 2008, 09:25:24 »
Igra zasluzuje te ocjene u potpunosti ; voda me fascinirala kao i online; sve je super ; nece me biti par dana... 8)

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: GTA IV
« Reply #154 on: May 01, 2008, 11:42:57 »
ok ok. ipak ste vi to probali i igrate. povlacim svoje rijeci :)
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: GTA IV
« Reply #155 on: May 01, 2008, 11:47:40 »
Igra zasluzuje te ocjene u potpunosti ; voda me fascinirala kao i online; sve je super ; nece me biti par dana... 8)

Voda ??? Mislis ono ulje sta okruzuje grad a u koje nemos ni zaronit? lol




Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: GTA IV
« Reply #156 on: May 01, 2008, 13:02:42 »
Nevjerovatno procjenjuje se da se GTAIV prodao 4,2 mil u prvom danu :o Sta ce bit za par mjeseci? Preko 10 to je sigurno...

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: GTA IV
« Reply #157 on: May 01, 2008, 19:24:49 »
http://www.gamespot.com/ps3/driving/granturismo5prologue/news.html?sid=6190235
jos brojki

"The record for units sold in the first week is currently held by GTA: San Andreas, with 677,000 copies. As GTAIV was released on a Tuesday and has already sold over 600,000, it may simply be a question of how much the record is broken by."

http://www.gamespot.com/xbox360/action/grandtheftauto4/news.html?sid=6190070
i jos ovo. brutalno.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline ducatony

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 356
  • PSN - ducatony
Re: GTA IV
« Reply #158 on: May 01, 2008, 21:49:38 »
Igra zasluzuje te ocjene u potpunosti ; voda me fascinirala kao i online; sve je super ; nece me biti par dana... 8)

Online koji ne radi...

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: GTA IV
« Reply #159 on: May 01, 2008, 21:57:43 »
sta ne valja s onlineom? i jel vam se rusila ili smrzavala igra?
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline exser1

  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 31
  • PSN-ID:exser1
Re: GTA IV
« Reply #160 on: May 02, 2008, 01:07:05 »
Igra zasluzuje te ocjene u potpunosti ; voda me fascinirala kao i online; sve je super ; nece me biti par dana... 8)

Voda ??? Mislis ono ulje sta okruzuje grad a u koje nemos ni zaronit? lol






A šta bi ti ronio molim te,školjke?Za to imaš aquaworld ili kako se već zove ta glupa igra,ovdje si kriminalac a ne ronioc.LOL Igra je zaslužila sve te ocjene i više.
TAKE THE MONEY AND RUN !!!!

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: GTA IV
« Reply #161 on: May 02, 2008, 11:46:57 »

A šta bi ti ronio molim te,školjke?Za to imaš aquaworld ili kako se već zove ta glupa igra,ovdje si kriminalac a ne ronioc.LOL Igra je zaslužila sve te ocjene i više.

Daj nemoj se pravit pametan molim te... Zasto nebi ronio?? Postoji li neki valjani razlog osim da nisam ronioc?
Nemos ronit jer to nisu isprogramirali lol Prestanite glumit odvjetnike ::)

Offline exser1

  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 31
  • PSN-ID:exser1
Re: GTA IV
« Reply #162 on: May 02, 2008, 16:49:23 »

A šta bi ti ronio molim te,školjke?Za to imaš aquaworld ili kako se već zove ta glupa igra,ovdje si kriminalac a ne ronioc.LOL Igra je zaslužila sve te ocjene i više.

Daj nemoj se pravit pametan molim te... Zasto nebi ronio?? Postoji li neki valjani razlog osim da nisam ronioc?
Nemos ronit jer to nisu isprogramirali lol Prestanite glumit odvjetnike ::)
jadan ti nemožeš ronit :'( :'( :'(
TAKE THE MONEY AND RUN !!!!

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: GTA IV
« Reply #163 on: May 02, 2008, 17:38:52 »
jadan ti nemožeš ronit :'( :'( :'(

lol koliko ti godina imas 5?

Neradi se samo o ronjenju nego o masu stvari poput bicikle, padobrana, teretane, RPG elemenata, nemos vozit vlak, nema klađenja, nema kupovanja posjeda, nema jet packa, auti nemaju otvor za gorivo i nemozes ih unistiti jednom pogotkom sta si mogao u SA.

Cini se da jedino sta mozes raditi u igri su misije i ubijanje ljudi i murije.

Nemoze se reci da igra nevalja. Ja je igram vec oko 15 sati i nemogu se zasititi. Fizika je odlicna i pucanje je zabavnije ali bojim se da me samo to nece drzati dugo vremena...

GTAIV je kako izgleda rushed da bi Take two napunio dzepove. GTA5 mora bit ex na PS3 jer je 360 DVD9 premalen. GTA5 mora imati sve sta su imali GTASA i GTAIV skupa i jos novih elemenata.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: GTA IV
« Reply #164 on: May 02, 2008, 17:48:47 »
s obzirom da im je ovo prvi pucanj na next gen di su morali sve novo radit, prilagodit cijelu igru nanovo, od novog gta se moze svasta ocekivat. valjda ce bit sve sto zelis. osim ako oni ne misle da to igri ne treba, da joj ne treba tih črčkarija... ko zna... a dotad, ja bi gadjo golubove! tj, bio bio gađač golubova!
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi