Author Topic: Destiny  (Read 68080 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline cold

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 742
Re: Destiny
« Reply #345 on: February 22, 2015, 16:56:41 »
Uredu sve to, svatko ima svoje veselje.
Ali nije dobro da se tako mlada osoba veže ili bilo tko drugi za digitalne likove.

Nikad nisam bio pobornik tih igara koje te tjeraju da nabijaš lvl i ostale pizdarije.

Ja sam recimo 2 mjeseca guštao u GT5, što se mene sad tiče, igru mogu brisat.

Sve ja razumijem kako to ide, ali ja to ne volim, za mene je to čak i malo opasno.

Ok, a taj isti GT5 da ti je 'netko' ili 'nesto' obrisao/lo unutar tih mjeseca-dva sigurno bi pizdio.
Sjetio bi se njegove uze I sire obitelji...

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: Destiny
« Reply #346 on: February 22, 2015, 17:06:28 »
Uopce ne znam kaj se tu vise komentiro. Poanta cijele price je da je neki jebivjetar od skoro 4 banke klincu pobrisal maltene igru. Prvo i osnovno treba ga poslat na rehabilitaciju koja sadrzi elektrosokove jer njegovo ponasanje nije normalno. Ako ti je jedino dostignuce u zivotu sjebat klinca onda treba sjebat i njega. A ovo kaj ljubusak pise nema jebenog smisla. Jedno je kad ti se hard sjebe pa izgubis sve podatke pa ko ga jebe. A drugo je kad ti netko namjerno pobrise nesto sto je tebi bitno,bilo da je to igra ili podaci vezani za posao i tome slicno. Kreni od toga da je tvom djetetu netko prckao po acc. Prvo bi podivljao sta se uopce spojio,a kamoli sto drugo. Frajera treba privest i s najdebljim imenikom ga razjebat. Kao nije dobro da se mlada osoba veze za digitalne likove,al zdravo je da lik od 40 godina uzima podatke klincima i brise likove. Uopce je zabrinjavajuce da netko u gamingu vreba.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Destiny
« Reply #347 on: February 22, 2015, 17:56:25 »
Nikog ja nebranim i briga me, samo sam htio reći da nevolim te igre gdje trebaš nabijati xp jer stvaraju ovisnost.

11 mu je godina, eto mu zabave da krene ispočetka.  ;D

STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Destiny
« Reply #348 on: February 23, 2015, 06:46:57 »
Moja kćerkica (10god) je duuugo igrala LBP2, skupljala stvari, gradila levele, čak smo kupili kostime, razne DLC i, nakon što nam je konzola izgubila mogućnost spajanja online, bila tužna cca pola sata. Fale joj frendovi sa PSN-a uz koje je naučila pričati emgleski, ali sveukupno je to dobro primila. Kupio sam joj smartphone i sad gleda neke Youtube kanale s igračkama. Čekam kraj školske godine da joj kažem da sam kupio PSVita i LBP, ipak je pohvalnica važnija. Inače, upisali smo i njemački i glazbenu školu (klavir), dijete rastura i ima sve petice. Na koga li je, majku joj i ženi.  :)

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: Destiny
« Reply #349 on: February 24, 2015, 00:31:33 »
A di su sub-accounti i roditeljska zaštita?
Tko mu je kriv kad roditelji nisu koristili sredstva  :P

Naravno da nije u redu lik koji je obrisao, ali kako očekivati od interneta da bude pošten?!?!?!
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Destiny
« Reply #350 on: February 24, 2015, 03:23:50 »
A di su sub-accounti i roditeljska zaštita?
Tko mu je kriv kad roditelji nisu koristili sredstva  :P

Naravno da nije u redu lik koji je obrisao, ali kako očekivati od interneta da bude pošten?!?!?!

E TO!!!
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline turok

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 993
  • PSN ID t_urok99

Offline turok

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 993
  • PSN ID t_urok99
Re: Destiny
« Reply #352 on: April 14, 2015, 12:07:18 »

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606

Offline cold

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 742
Re: Destiny
« Reply #354 on: September 15, 2015, 09:10:08 »
Kakav je ovo update 8GB ?!

EDIT: To ovo?
https://www.bungie.net/en/News/News?aid=13474