Author Topic: BATTLEFIELD 4  (Read 57196 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline marac_gt

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 762
  • PSN ID: marac_gt
    • Garazna vrata
Re: BATTLEFIELD 4
« Reply #15 on: March 27, 2013, 10:08:31 »
će to bit dostojan nasljednik bfbc2  ???
izgleda da oće  ;D

Offline marac_gt

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 762
  • PSN ID: marac_gt
    • Garazna vrata
Re: BATTLEFIELD 4
« Reply #16 on: March 27, 2013, 10:33:00 »
za PS3  ??? ??? ??? ::) ::) ::) ::)




Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: BATTLEFIELD 4
« Reply #17 on: March 27, 2013, 10:43:55 »
za PS3  ??? ??? ??? ::) ::) ::) ::)





Pa kad još nisu izašle nove konzole, kad se bude znao njihov datum onda će i staviti. Ovo uzimam samo za ps4, na trojci mi je dobar i BF3
PSN_ID: Dzidza1978

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: BATTLEFIELD 4
« Reply #18 on: March 27, 2013, 10:48:48 »
A pa naravno da će izaći za PS3 i X360... puno je miliona konzola vani da bi se to propustilo. Nitko od njih nije toliko blesav da ne uzme sve te novce. Uostalom, ovo bi trebalo izaći na jesen, a next gen konzole tek na zimu, zar ne?

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: BATTLEFIELD 4
« Reply #19 on: March 27, 2013, 11:47:39 »
Sve to izlazi u istom casu, nema sanse da ce biti velikih gapova. Ocito ce i PS4 i Box izaci u listopadu u US, odnosno mozda cak i nesto ranije - saznat cemo sve na E3 - ovisit ce upravo o ovim (i drugim) AAA multiplatformama koje ce biti cross-gen.

Za sad znamo 100% da ce to biti Battlefield 4, Assasin Creed 4, novi COD (to ne znamo jos, ali znamo) i Watch Dogs. Ako jos ispadne da ce i GTA5 biti cross-gen, nema sanse da ce to bilo Sony, bilo MS prepustiti i dan duze na trziste a da nemaju spremnu konzolu.

Svi datumi i izlasci ce se vrtiti oko toga - po meni, datum izlaska next-gen konzola bit ce odredjen upravo danom izlaska next-gen verzija bilo Battlefileda, CODa ili GTA (ako ce biti).

3rd Party AAA developeri drze sve konce u rukama.

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: BATTLEFIELD 4
« Reply #20 on: March 27, 2013, 12:43:33 »
Ja sam jednom davno, prije čak 2-3 godine napisao, da će ovaj put vrijeme izlaska novih konzola odredjivati pojedini naslovi.
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: BATTLEFIELD 4
« Reply #21 on: March 27, 2013, 12:56:11 »
Ovo su sigurno PC 1080p ultra postavke, hocu vidjet kako PS4 izgleda, nadam se slicno/isto.. Oni rumori da ce i next gen verzija ici 720p nadam se da su lazni, ako nisu bit ce zanimljivo vidjet ovo 720p/60fps vs Killzone 1080p/30fps. Kako god meni ovo izgleda odlicno, jos da su pokazali MP :D

za PS3  ??? ??? ??? ::) ::) ::) ::)


Nego šta, tu je keš za developere, pa di ces propustit 150+ miliona PS360 i jos koliko miliona PC, ocekujem PS3/X360/PC prodaju 10+ mil vs 2-3 mil next gen. Potvrdjeno da igra ne izlazi na WiiU, e moj Nintendo.

Za sad znamo 100% da ce to biti Battlefield 4, Assasin Creed 4, novi COD (to ne znamo jos, ali znamo) i Sleeping Dogs. Ako jos ispadne da ce i GTA5 biti cross-gen, nema sanse da ce to bilo Sony, bilo MS prepustiti i dan duze na trziste a da nemaju spremnu konzolu.


U vezi CODa, šuška se naveliko da ce se vrtit u novom Unreal Engine 4, to ce dat Frostbite 3 engine run for their money..

Da, potvrda novog engina za BF4 >

http://bf4central.com/2013/03/battlefield-4-engine-frostbite-3/

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: BATTLEFIELD 4
« Reply #22 on: March 27, 2013, 13:12:58 »
Jbt, pisem iz glave, ne Sleeping Dogs, vec ovi Ubosoftovi Watch Dogs. Psi na sve sttrane, jbmpsmtr ;) Odo ispravljat u tekstu.

Sto se CODa i UNreal Enginea tice, tu glasinu nisam vidio. Nemam pojma, ali meni se cini da je idTech za njih i dalje najbolja opcija.

Ono, ovaj zadnji idTech 5 koji korsiti Rage, samo nabildan na ULTRA i sa svim opcijama. Ako ga je ovaj gen mogao vrtiti na 60fps (okej, uz sporo ucitavanje tekstura i slicno - sto je podrucje koje upravoo 8GDDR rjesava bez treptaja), cini mi se da bi taj engine za njih bio najbolji. Naravno, pod uvjetom da ga id odluci ipak lincecirati, sto ce biti malo vjerovatno - ali nikad ne znas.

Rage je i dalje jedna od najljepsih vizualno igara ove generacije na konzolama, ne znam koja igra ima toliko predivne razlike u bojama, detaljne teksture i glatkocu izvodjenja.

Mozda onda Tech4, ali svakako ne Unreal 4 - to je za igru poput COD nepotrebno zderanje resursa za background footprint na entu.

Ali budemo vidjeli, svakako.

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: BATTLEFIELD 4
« Reply #23 on: March 27, 2013, 13:18:25 »
sve je to super i sve odlično izgleda. Znači sad treba jako stegnut remenje i svoje i ženino, tak da bi guštali na kraju godine  ;D ;D ;D 8)

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: BATTLEFIELD 4
« Reply #24 on: March 27, 2013, 13:30:06 »
Jbt, pisem iz glave, ne Sleeping Dogs, vec ovi Ubosoftovi Watch Dogs. Psi na sve sttrane, jbmpsmtr ;) Odo ispravljat u tekstu.

Sto se CODa i UNreal Enginea tice, tu glasinu nisam vidio. Nemam pojma, ali meni se cini da je idTech za njih i dalje najbolja opcija.

Ono, ovaj zadnji idTech 5 koji korsiti Rage, samo nabildan na ULTRA i sa svim opcijama. Ako ga je ovaj gen mogao vrtiti na 60fps (okej, uz sporo ucitavanje tekstura i slicno - sto je podrucje koje upravoo 8GDDR rjesava bez treptaja), cini mi se da bi taj engine za njih bio najbolji. Naravno, pod uvjetom da ga id odluci ipak lincecirati, sto ce biti malo vjerovatno - ali nikad ne znas.

Rage je i dalje jedna od najljepsih vizualno igara ove generacije na konzolama, ne znam koja igra ima toliko predivne razlike u bojama, detaljne teksture i glatkocu izvodjenja.

Mozda onda Tech4, ali svakako ne Unreal 4 - to je za igru poput COD nepotrebno zderanje resursa za background footprint na entu.

Ali budemo vidjeli, svakako.


Rumor, vjerovatno na kraju nista od toga > http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=475907

Pogledao jos jednom BF trailer, ona eksplozija na 09:15 isusatiprekrasno, zvukovi su isto odlicni..

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: BATTLEFIELD 4
« Reply #25 on: March 27, 2013, 13:44:27 »
Sve to izlazi u istom casu, nema sanse da ce biti velikih gapova. Ocito ce i PS4 i Box izaci u listopadu u US, odnosno mozda cak i nesto ranije - saznat cemo sve na E3 - ovisit ce upravo o ovim (i drugim) AAA multiplatformama koje ce biti cross-gen.

Za sad znamo 100% da ce to biti Battlefield 4, Assasin Creed 4, novi COD (to ne znamo jos, ali znamo) i Watch Dogs. Ako jos ispadne da ce i GTA5 biti cross-gen, nema sanse da ce to bilo Sony, bilo MS prepustiti i dan duze na trziste a da nemaju spremnu konzolu.

Svi datumi i izlasci ce se vrtiti oko toga - po meni, datum izlaska next-gen konzola bit ce odredjen upravo danom izlaska next-gen verzija bilo Battlefileda, CODa ili GTA (ako ce biti).

3rd Party AAA developeri drze sve konce u rukama.

Mda, ali ako konzole izađu samo za USA tržište onda je sve to jedna velika kita ::)


Inače, ja sumnjam da će tako rano izaći...

Offline 0pointEFManipulator

  • Stazist Vulgaris
  • *
  • Posts: 23
Re: BATTLEFIELD 4
« Reply #26 on: March 27, 2013, 16:06:50 »

Ono, ovaj zadnji idTech 5 koji korsiti Rage, samo nabildan na ULTRA i sa svim opcijama. Ako ga je ovaj gen mogao vrtiti na 60fps (okej, uz sporo ucitavanje tekstura i slicno - sto je podrucje koje upravoo 8GDDR rjesava bez treptaja), cini mi se da bi taj engine za njih bio najbolji. Naravno, pod uvjetom da ga id odluci ipak lincecirati, sto ce biti malo vjerovatno - ali nikad ne znas.
ostaje otvoreno pitanje kako će ga drugi developeri implementirati, ukoliko znamo da ga ni sami autori nisu iskoristili na baš najsretniji način.

Quote
Rage je i dalje jedna od najljepsih vizualno igara ove generacije na konzolama, ne znam koja igra ima toliko predivne razlike u bojama, detaljne teksture i glatkocu izvodjenja.
onda je to za konzole bilo s valjda skresanim opcijama, što li...igranje ragea na PCu na razumno visokim postavkama bilo je prije mučenje, nego užitak (čak i sa konfiguracijama čija je 'snaga' misaona imenica za current gen konzole).

Quote
Ali budemo vidjeli, svakako.
definitivno :)

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: BATTLEFIELD 4
« Reply #27 on: March 27, 2013, 16:14:53 »


Grafulja od soma eura, bas lijepo :D

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: BATTLEFIELD 4
« Reply #28 on: March 27, 2013, 16:19:47 »
ostaje otvoreno pitanje kako će ga drugi developeri implementirati, ukoliko znamo da ga ni sami autori nisu iskoristili na baš najsretniji način.

Stvar radnje memorije. Citav taj engine je sjajan osim jednog detalja - kolicine busa potrebne za streaming textura. A sada su 4-8GB RAM kartice u nadolasku, PS4 vec ima 8GDDR5, box ce imati ili 4+4GDDR3 ili kako vec, to vise nece biti problem uopce.

Offline nrgpower

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 787
Re: BATTLEFIELD 4
« Reply #29 on: March 28, 2013, 18:32:26 »
Vidim da nece bit poput bc2 (nazalost) al svjedno izgleda super i kupujem odma za ps4