Author Topic: MotoGP  (Read 136641 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Rockatansky

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 615
  • PSN ID: Rockatansky1978
Re: MotoGP
« Reply #300 on: October 23, 2015, 01:36:26 »

Offline Rockatansky

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 615
  • PSN ID: Rockatansky1978
Re: MotoGP
« Reply #301 on: October 23, 2015, 02:18:54 »
Genijalno....genijalno, jedna od najboljih utrka koje sam gledao.  :)
Isključimo li 125 i 250 utrke...tu su ove stvari svakodnevne :D

Offline s2000

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 323
  • PSN ID: balkanyou
Re: MotoGP
« Reply #302 on: October 23, 2015, 12:44:32 »
Rossi na pres konferenciji izjavio da Marquez radi za Lorenza, i da mu u utrci nije bilo jasno šta se dešava ali nakon što je pogledao utrku da mu je sve bilo jasno i da se Marquez poigravao sa njim i Iannoneom. Kasnije za neke novine je rekao da je sve počelo od Argentine i da se od te utrke Marquez naljutio na njega i onda kasnije na Assenu se još više stanje zakuhtalo između njih ... Uglavnom zanimljivo  ;D

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: MotoGP
« Reply #303 on: October 25, 2015, 09:10:58 »
Naravno, zemo je zemo.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: MotoGP
« Reply #304 on: October 25, 2015, 09:23:32 »
Say hello to my knee.  :)

Offline Ficho750

  • Karting Dominator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 937
  • psn id: FICHO750
Re: MotoGP
« Reply #305 on: October 25, 2015, 09:27:48 »
ovo nije bilo namjerno ;D ;D ;D
Bolje Passat u dvorištu nego Opelove ratkape u garaži

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: MotoGP
« Reply #306 on: October 25, 2015, 09:33:38 »
Kao što ni mali nije namjerno štopao Rossija.

Offline cold

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 742
Re: MotoGP
« Reply #307 on: October 25, 2015, 10:02:31 »
Pogledao sam tih zadnjih par krugova (nisam znao za ovu izjavu Rossia) i cudan mi je bio odjednom pad brzine Lorenza u zadnjem krugu. Marquez ga je nekako prelako stigao...

Offline s2000

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 323
  • PSN ID: balkanyou
Re: MotoGP
« Reply #308 on: October 25, 2015, 12:17:28 »
Lorenzo ljut što Rossi nije dobio veću kaznu, kakvo je to govno od čovjeka evo i 3. naslov će dobit poklonjeno kao i prva dva.

Ben Spies izjavio da se Marquez poigravao sa Rossijem na prošloj utrci i za ovaj incident je rekao da Rossi nije kriv, isto je i Pedrosa prokomentirao ....

Kako je moguće da budeš brži od nekog na kvalama, warm up-u  a na utrci sporiji i ono što je najbitnije zašto voziti na nož i gurati nekog tko se bori za naslov!?

Mali je ispo baš smrad veliki, on i njegov pederkasti babo julia.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: MotoGP
« Reply #309 on: October 25, 2015, 12:55:24 »
Potpis na sve. Pedrosa je ljudina, šteta da nije uzeo naslov do sad.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: MotoGP
« Reply #310 on: October 25, 2015, 14:26:00 »
Mali je od Argentine ljut na Rossija, ali sam si je kriv za ono što se dogodilo. Ni ono u Assenu nije pomoglo, no opet je sam kriv. Od tada namjerno pomaže Lorenzu, odn. smeta Rossiju.

Evidentno je da je najbrži na gridu i onda umjesto da se boriš za prvo mjesto, ti se odlučiš za smetanje vozaču koji je na četvrtom mjestu. Iskreno, ne vjerujem da ga je Rossi namjerno htio srušiti, htio mu je samo poručiti da odjebe.

Rossi ima neke teoretske šanse da bude prvak, ali sasvim je jasno da se to neće dogoditi. Vjerujem da će dosta vozača na gridu pomoći Rossiju da se što prije probije sa zadnje pozicije naprijed, možda čak i Pedrosa malo pomogne, mada mislim da se on neće mješati previše, već će voziti na pobjedu.

Nagledao sam se svega svih ovih godina u raznim utrkivanjima, ali ovako nešto nikad nisam vidio. Jedno je kad se fajtaš sa direktnim konkurentom, no tad se utrkuješ. Ali da netko ide namjerno usporavati drugog vozača da ne bi osvojio titulu.... svašta jebote.

No, karma is a bitch i mali se je sjebao do kraja karijere jer će mu se masovno zviždati na svakoj stazi svijeta osim u španjolskoj.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: MotoGP
« Reply #311 on: October 27, 2015, 13:55:24 »
Stavite da vam google prevede. Inače, Loris nije ljubimac Rossija, tako da još više dobija na težini

http://www.gazzetta.it/Moto/26-10-2015/valentino-rossi-loris-reggiani-marquez-poveretto-130669657997.shtml

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: MotoGP
« Reply #312 on: October 27, 2015, 16:55:42 »
Znas sto bi show bio, i sto vidim kao realan scenarij. Da se svi ostali vozaci sve do 3. ili 4. Pozicije maknu i sklone sa puta Rossiju. To bi tako dobro bilo, da Rossi odmah ima Lorenza na piku.

Uf gusta...
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: MotoGP
« Reply #313 on: October 27, 2015, 17:04:53 »
Pa, već sam pisao o tome, ne vjerujem da će on imati toliko veliki problem doći do 4te pozicije, no svejedno će izgubiti jako puno vremena da bi se mogao uključiti u fajt, tim više što mali tuljan može opet propustit Đorđa. Tužno je što ovako završava jedna od boljih sezona i što umjesto utrkivanja moramo gledati nekakva propuštanja. Mislim da ni Rossi ne bi htio takvu titulu.


Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: MotoGP
« Reply #314 on: October 27, 2015, 17:27:31 »
Ne bi, ali bi ju prihvatio objerucke jer zna da ju zasluzuje.

Ako Jorge bude prvi, Rossi mora biti 3. ili?

Ugl nadam se da ce nam se ispuniti zelja za propustanjem. Vise kao iz nekog "protesta" prema Marcu i sucima.
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna