Author Topic: MotoGP  (Read 136700 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: MotoGP
« Reply #315 on: October 27, 2015, 17:49:53 »
Razlika je 7 bodova. Dakle, ukoliko je Đorđe prvi, Vale mora bit drugi, ukoliko je Đorđe drugi, Vale mora biti treći, ukoliko je Đorđe treći, Vale može biti i šesti.

Bodovi idu:   25    20    16    13    11    10     9   8   7     6   5   4   3  2  1

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: MotoGP
« Reply #316 on: October 27, 2015, 17:50:14 »
btw... nema predaje, ide se u Valenciju

Valentino RossiVerified account
‏@ValeYellow46
Grazie a tutti per il fantastico supporto,leggervi mi ha aiutato a superare amarezza e incazzatura.
Da oggi si lavora per Valencia.

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: MotoGP
« Reply #317 on: October 27, 2015, 17:52:06 »
Nek Pedrosa bude prvi, Iannone drugi... Ajmoooo hahaha
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: MotoGP
« Reply #318 on: October 27, 2015, 17:55:51 »
Neka Iannone baci Đorđa 8)

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: MotoGP
« Reply #319 on: October 27, 2015, 18:20:24 »
Neka Iannone baci Đorđa 8)

Ajde, moze. Prihvacam i tu soluciju... :D ;D :P
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline Screamingeagle

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4530
Re: MotoGP
« Reply #320 on: November 07, 2015, 22:46:31 »
Valentino vs Marquez la vendetta
https://www.youtube.com/watch?v=DZtR2u9TXGU

Offline Screamingeagle

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4530
Re: MotoGP
« Reply #321 on: November 07, 2015, 22:49:27 »

Hitler finds out Rossi to start from rear of grid next GP

https://www.youtube.com/watch?v=ph7BfQlBkk8

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: MotoGP
« Reply #322 on: November 08, 2015, 14:50:26 »
Gleda li netko?

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: MotoGP
« Reply #323 on: November 08, 2015, 16:03:20 »
Gledao od početka do kraja, strašno napeta utrka. Svaka čast Lorenzu kako je vozio, mali smrad je bio mali smrad, Dani je pokušavao zadnja 3-4 kruga ali nije uspio. Vale je svoje napravio, ali šta ćeš kad je ovisio o Hondama...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline GTS_Klocna

  • MOMAK
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 897
Re: MotoGP
« Reply #324 on: November 08, 2015, 18:49:54 »
Ma Marquez je bio agresivan jedino u zadnja dva-tri kruga, ali prema timskom kolegi. Frajer radi tampon zonu prema Lorenzu.

A gledatelji se ponašaju prema Rossiju kao da je on prvak....kralj!
psn-id: GTS-Klocna

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: MotoGP
« Reply #325 on: November 08, 2015, 18:57:04 »
Rossi je prvak za 90% motogp navijaca.

Sto se tice Marqueza, vidio sam jedan dobar komentar na fejsu.

"Mora da Lorenzo ima jebeno dobru guzicu kad mu je Marquez promatrao cijelu utrku."

Kapa dolje Pedrosi na fer voznji, steta sto nije prosao napad na Marca, tko zna sto bi bilo.
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline Rockatansky

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 615
  • PSN ID: Rockatansky1978
Re: MotoGP
« Reply #326 on: November 08, 2015, 23:16:48 »
Taman pogledao i slažem se s gornja tri komentara. Lorenzu svaka čast da odlično odvoženoj utrci, ali Marquez je opet pokazao kakav je.
Ljut, nokti izgriženi, a realno drugo nismo ni mogli očekivati :(

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: MotoGP
« Reply #327 on: November 09, 2015, 08:53:45 »
hebemti španolski lobiji, mada je i rossi malo zakuhao komentarima vezanim uz australiju i sepang iako se slažem sa njim možda da je drugačije formulirao bilo bi bolje za njega
al eto šta je tu je, rossi je prvak valjda u svačijim očima
nema se šta zamjeriti lorenzu odradio svoj posao vrhunski i treba mu čestitati na tome

marquez mi je skroz pao u očima, jedno je fajtati se sa rossijem al blokirati vlastitog momčadskog kolegu je neviđeno
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: MotoGP
« Reply #328 on: November 09, 2015, 17:10:09 »
nema se šta zamjeriti lorenzu odradio svoj posao vrhunski i treba mu čestitati na tome

Nema... osim sitnice kad je nakon utrke u Maleziji kmečao na sav glas kako je Rossiju kazna preniska, te da mu treba oduzeti bodove? I one sitnice kad je tražio da bude na saslušanju prilikom odlučivanja o Rossijevoj žalbi? Jebena pička.

Jedino je mali Pedrosa ispao fer i korektan.

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: MotoGP
« Reply #329 on: November 09, 2015, 18:51:02 »
Gle, Jorge je isto zasluzio naslpv, odlicno je vozio ali je imao te glupe padove.

Ali Rossi je puno vise zasluzio, konzistentan cijelu sezonu, svaku utrku zavrsio i to ne manje od petog mjesta cini mi se.

Marqueza ce sad cijeli motogp roster mrziti, bit ce mu zajebano u buducnosti i tu vidim sansu Pedrose da bude u prilici za naslov u 2016.

I jos jedan dobar komentar sto sam cuo. Gle, Rossi da je sad osvojio naslov, to bi mu bio 10. Znaci jedan vise koji bi Marquez onda morao stici u cilju da postane statisticki "najbolji". Ovako ima laksi posao, al se jebeno zajebao.

Toni, moguce da bi drukcija situacija bila da je Rossi na pressici drukcije pricao, ali on je pokusao na taj nacin upozoriti suce, ekipe, vozace, navijace i sve ostale na to. A ponajvise i samog Marqueza da pripazi sto ce raditi. A ovaj je pun bijesa jos od onog dvoboja u zadnjem zavoju i jos od onog sudara i pada.
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna