Author Topic: Gran Turismo 6 • nesluzbena chat tema  (Read 57871 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: Gran Turismo 6 • nesluzbena chat tema
« Reply #60 on: May 10, 2013, 15:23:36 »
.... to do jeseni i nije tako strašno za čekati , jer ionako preko ljeta su more ,koke, plaža...vrućina za popizditi ! ::)
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 6 • nesluzbena chat tema
« Reply #61 on: May 10, 2013, 15:31:07 »
Ne vidim koliko bi GT Academy imao utjecaj na prodaju GT6-ice, pogotovo jer GTA ide kao DLC. Kupiš igru i voziš jedno i drugo.

Nema veze s prodajom već da se istovremeno ne ispucavaju dvije exkluzive...

.... to do jeseni i nije tako strašno za čekati , jer ionako preko ljeta su more ,koke, plaža...vrućina za popizditi ! ::)

Da, da... baš bi nas to spriječilo... kao i ova dva ljeta do sada ;D

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: Gran Turismo 6 • nesluzbena chat tema
« Reply #62 on: May 10, 2013, 15:43:49 »
...mooooraš tii! Ja sam sebe lažem ,a ti mi to ubiješ! ;)
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Gran Turismo 6 • nesluzbena chat tema
« Reply #63 on: May 10, 2013, 16:41:12 »
GTA ce sluziti za promociju GT6, to je barem jednostavno. Ali ima jedna.. recimo "kvaka" oko svega toga, ali to se zasad ne smije reci.. cekajte 15. pa ce se sve otkriti.

Jos davno sam napisao da cemo svi biti zadovoljni, samo nemojte ocekivati nerealne stvari i nema zime. I ako cete mene slusati, nemojte ocekivati nista, jer tako se necete razocarati (zna se na koga se ovo najvise odnosi ;)) Overhajpanje samog sebe je najgora stvar jer na kraju kad ne bude tako onda krece frustracija.

Samo polako, dogadjaju se predivne stvari, novi GT je na vrlo bliskom horizontu, imat ce sve sto smo ikada trazili (i vise) i svi ce biti presretni.

Iz nase perspektive - onoga sto MI trazimo od igre - sve ce biti u najboljem redu. Naravno, bit ce opet nezadovoljnih, ali sami su si krivi. Ja osobno mislim da ce sve biti fantasticno, do izlaska cemo iamti sto raditi, ima tu i masa drugih igara u medjuvremenu, pa ljeto, pa more, pa onda opet drugih igara, pa 3 velika sajma za zagrijavanje (E3, GSC, TGS) i onda milina.

Samo polako i bez nervoze.



Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: Gran Turismo 6 • nesluzbena chat tema
« Reply #64 on: May 10, 2013, 16:56:04 »
A čuj sad njega ,more pa plaža,pa opet more, pa plaža.... lako tebi pisat(pričat) kad smiješ stoperke pokupiti di stigneš ! ;D
A mi koji smo za podrum vezani ,pa ja samo da vidim i jednu stoperku (a ne 3 odjednom), mogu se odmah odselit pod prvi most u kartonsku kutiju!
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline Skvikki

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 494
  • PSN-ID: Skvikki
Re: Gran Turismo 6 • nesluzbena chat tema
« Reply #65 on: May 10, 2013, 20:51:59 »
...I ako cete mene slusati, nemojte ocekivati nista, jer tako se necete razocarati...

...imat ce sve sto smo ikada trazili (i vise) i svi ce biti presretni...

A tko nas ono najviše ubija? ;D

Offline lepiakadodo

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 412
  • PSN ID: Lepi_aka_dodo
Re: Gran Turismo 6 • nesluzbena chat tema
« Reply #66 on: May 10, 2013, 23:25:17 »
A čuj sad njega ,more pa plaža,pa opet more, pa plaža.... lako tebi pisat(pričat) kad smiješ stoperke pokupiti di stigneš ! ;D
A mi koji smo za podrum vezani ,pa ja samo da vidim i jednu stoperku (a ne 3 odjednom), mogu se odmah odselit pod prvi most u kartonsku kutiju!

Za podrum vezani...?? Cuo sam svakakve izjave al ova je prejaka...
Hahahahahahaha.... Nemoj tako, sta ce zena rec?

Nego jesu li javili u koliko sati pocinje stream?
Možeš birat fakultet il cigla i cement, a i kad imaš fakultet čeka te cement opet, imamo kičme krive mišiće najveće, jer praznimo pive dok nosamo vreće...

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 6 • nesluzbena chat tema
« Reply #67 on: May 10, 2013, 23:34:25 »
Nope... teška omerta je u điru ;D

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: Gran Turismo 6 • nesluzbena chat tema
« Reply #68 on: May 11, 2013, 10:54:06 »
GTA ce sluziti za promociju GT6, to je barem jednostavno. Ali ima jedna.. recimo "kvaka" oko svega toga, ali to se zasad ne smije reci.. cekajte 15. pa ce se sve otkriti.

Jos davno sam napisao da cemo svi biti zadovoljni, samo nemojte ocekivati nerealne stvari i nema zime. I ako cete mene slusati, nemojte ocekivati nista, jer tako se necete razocarati (zna se na koga se ovo najvise odnosi ;)) Overhajpanje samog sebe je najgora stvar jer na kraju kad ne bude tako onda krece frustracija.

Samo polako, dogadjaju se predivne stvari, novi GT je na vrlo bliskom horizontu, imat ce sve sto smo ikada trazili (i vise) i svi ce biti presretni.

Iz nase perspektive - onoga sto MI trazimo od igre - sve ce biti u najboljem redu. Naravno, bit ce opet nezadovoljnih, ali sami su si krivi. Ja osobno mislim da ce sve biti fantasticno, do izlaska cemo iamti sto raditi, ima tu i masa drugih igara u medjuvremenu, pa ljeto, pa more, pa onda opet drugih igara, pa 3 velika sajma za zagrijavanje (E3, GSC, TGS) i onda milina.

Samo polako i bez nervoze.
Ova "kvaka" bi bogla biti u tome da će GTAcademy 2013. započeti na GT5 a završiti na GT6 , a Rvati opet neće moći u završnu fazu.

Mogli bi ispaliti i nekakav specijalac sezonac za ovu proslavu 15godišnjice , nešto slično David Coulthard I SLS.

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: Gran Turismo 6 • nesluzbena chat tema
« Reply #69 on: May 12, 2013, 12:51:39 »
Mi Rvati smo uvijek zakinuti, em u GTA, em na PSN-u, a plaćamo sve skuplje. :'( :'(

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: Gran Turismo 6 • nesluzbena chat tema
« Reply #70 on: May 13, 2013, 00:02:54 »
Ipak nista od live video streama u srijedu  :(

http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?p=8461609#post8461609

 :'(

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Gran Turismo 6 • nesluzbena chat tema
« Reply #71 on: May 13, 2013, 00:41:58 »
Jordan ce popratiti dogadaj pa ce redovito izvjestavati :)
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Gran Turismo 6 • nesluzbena chat tema
« Reply #72 on: May 13, 2013, 13:21:09 »
Tja... nekako i očekivano jer bi se "srušio internet" od navale


Al ono, twitter će biti sasvim ok za saznati bitno dok se čeka snimka

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: Gran Turismo 6 • nesluzbena chat tema
« Reply #74 on: May 14, 2013, 10:55:22 »
I ovaj Amar je stvarno zaista.

Stari moj , da si mi bliže naroljo bi te toliko da ne bi znao di ti je guzica a di glava . A onda bi zapuvali vjetrovi sa svih strana ; bura i jugo, lebić , tramontana,oštro i levanat ,pulenat i burin a i maestral. I tko zna koliko ptičica bi letalo oklolo i u kojim smjerovima.

Vjerovatno baš u vrijeme ovog eventa na Silverstonu krećem za Slavoniju , ali kad stignem prešaltavam se na Osječko a naći će se i kakav pristup internetu da pročitam novosti.