Author Topic: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema  (Read 222473 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #120 on: May 17, 2013, 01:05:38 »
Eto, fakat vise nista ne moze ostati skriveno za iznenadjenje  >:(

Bathurst se jos nije smio objaviti, i tko ga onda objavi - Sony sluzbeno sam.

Jebes takve tajne, sutis tri mjeseca jer ne smijes zucnut, a onda oni objave dva mjeseca ranije ::)

Bas me zanima sto je sljedece na redu da sami pokvare ono sto su rekli da se ne smije pricati.

BTW Prije tocno 16 mjesci, na danasnji dan - 16.1.2012., poslao sam ovaj video Kazi u Twitu i napisao mu da pogleda fantasticnu voznju koja po svemu odgovara filozofiji One Lap Magic Run utrka u Special Mission/Races iz Gran Turismo igara (GT4/GT5:P/GT5):




Nadam se da ce biti tribute ovom videu jednog dana u igri.

Hvala Kaz.  Ostaje jos Imola i miran sam.


Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #121 on: May 17, 2013, 01:23:56 »
Ma nema on regularne gume :D :)
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #122 on: May 17, 2013, 06:27:33 »
Lijepo. Do sad sam vrlo zadovoljan, a bit ću još zadovoljniji ako od ovih 7 novih lokacija barem 4 budu stvarne staze. Kao što gazda veli, Imola, onda Brands Hatch, ja bih i Donnington, a i Brno bi bio nice, very nice. Nije bitna kvantiteta, bitnije je da su staze dobre za utrkivanje, ne trebaju mi Madridi, Londoni i sl. Okej, Seattle je legenda, to može, a Red Rock Walley je nepreželjena kraljica staza iz GT2.
Nego, ovo što će dodavati svako malo staze putem DLC-a pozdravljam, to je vjerojatno kako bude napredovao rad na PS4 verziji igre tako će nas updateati stazama.
Najavljenom i viđenom fizikom sam jako sretan, jedino što bih volio da Kazo počne zakrivljavati rubove staza, podizati malo rubnike, a ne da bude sve flat. I nadam se da će biti stutteringa motora, realističnog mijenjanja brzina, a ne da šaltanje zvuči kao sviranje na sintesajzeru.  ;D

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #123 on: May 17, 2013, 10:03:40 »
realističnog mijenjanja brzina

nezz ako si vidio ali bilo je govora o tome, sada na h-šaltung treba paziti kad i kako se šalta jer vrlo lako dođe do "shift lock-a"
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #124 on: May 17, 2013, 11:11:11 »
Pročitah. Očekujem Akademiju da vidim kako to sve ide.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #125 on: May 17, 2013, 11:21:08 »
Ma nema on regularne gume :D :)

Uglavnom ima, Lotus Trophy utrke sirom svijeta koriste "street legal" gume, dakle uglavnom ono sto bi bila "S" kategorija.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #126 on: May 17, 2013, 11:22:18 »
Sao Paolo, Estoril, Paul Ricard :) čisto gamerska nostalgija
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #127 on: May 17, 2013, 11:27:13 »
Ma nema on regularne gume :D :)

Uglavnom ima, Lotus Trophy utrke sirom svijeta koriste "street legal" gume, dakle uglavnom ono sto bi bila "S" kategorija.

Ma bež, opet me ne skonta, nisam rekao da oni nemaju regularne gume nego samo on :)

Odnosno to je inače vozač za f1 momčad, na pravcu mu auto pušiona al u zavojima je po 20% brži od svih ostalih sudionika utrke. Ali baš svih... Možda su oni imali kišne gume ili intermedije ili ima 20 god.više iskustva, ali od svih njih.

U svakom slučaju, BRAVO 8)
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline Voss

  • Slightly Mad
  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 280
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #128 on: May 17, 2013, 11:45:02 »
Ma nema on regularne gume :D :)

Uglavnom ima, Lotus Trophy utrke sirom svijeta koriste "street legal" gume, dakle uglavnom ono sto bi bila "S" kategorija.

Ma bež, opet me ne skonta, nisam rekao da oni nemaju regularne gume nego samo on :)

Odnosno to je inače vozač za f1 momčad, na pravcu mu auto pušiona al u zavojima je po 20% brži od svih ostalih sudionika utrke. Ali baš svih... Možda su oni imali kišne gume ili intermedije ili ima 20 god.više iskustva, ali od svih njih.

U svakom slučaju, BRAVO 8)

Nije imao bolji auto ni bolje gume, cak je imao sporiji auto od nekih (on u Cup verziji a ne 190 s vise konja). Tip zna vozit, startao je na kraju i prolazio kraj sporijih amatera/pocetnika koji su se svi usrali u guzvi i koce 50 m prerano.

Clip je lud zbog nacina kako se gura i riskira, i kako zaobilazi ljude na totalno nenormalnim mjestima. S vanjske strane, na kocenju na ulazu u Skyline, mjenja putanju 3 puta kroz zavoje itd. Uglavnom vozi ko maniak ali uspio je sve to izvest bez ijedne greske i dodira, svaka cast! :)

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #129 on: May 17, 2013, 11:57:11 »
Dakle, Silverstone, Brands Hatch i Bathurst. A Midfield, Willow Springs i Seattle su već viđeni u prijašnjim teaserima


btw... ako me netko može sjetiti u kojem teaseru se mogao vidjeti Midfield, nikako da se sjetim


Willow je tu
Gran Turismo 5 - 2014 Corvette Stingray Trailer


A Seattle tu
Acura NSX Teaser 2013

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #130 on: May 17, 2013, 15:31:13 »
Evo još jedne za koju mi nikako nije jasno da je još uvijek nema, a pola staze im je praktički već u igri





Onboard lap Le Mans Bugatti circuit - F4 Simo Muhonen

Offline Skvikki

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 494
  • PSN-ID: Skvikki
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #131 on: May 17, 2013, 15:50:17 »
btw- Ostaje li 16 mjesta za on-line, vjerojatno?

Vjerojatno da, ali bilo lijepo kad bi podigli na npr. 24 inače će se subotama morati početi otvarati po dvije sobe. :)

FPS drop je bio primjetan na startovima kada nas je bilo po 16, barem je tako bilo na mojoj konzoli. S druge strane kada vidim koliko je lijepo napravljena 24h verzija Nurba u ovom novom seasonalu pitam se koliko još snage ima u PS3. Staza i osvjetljenje su stvarno prelijepi.

Offline Ledu505

  • Doktor Osobne Prakse
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 954
  • Direktor Svemira
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #132 on: May 17, 2013, 16:32:38 »
Pitanje je kako bi nas internet izdrzao 24. Frame i meni padne kad nas je toliko.

Da ce nas na pocetku biti 24 i vise, neupitno, ali valjda cemo se nekako snac :D
Ono sto je lako, ne radi svatko.

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #133 on: May 17, 2013, 20:44:33 »
Gran Turismo 6 announcement event


Gran Turismo 6 Demo Tutorial, Track and Car Selection - Nissan 370Z


Kad ce Jordanov interview? Jel nije najavljivan za danas?

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #134 on: May 17, 2013, 20:55:13 »
Pitanje je kako bi nas internet izdrzao 24. Frame i meni padne kad nas je toliko.

Da ce nas na pocetku biti 24 i vise, neupitno, ali valjda cemo se nekako snac :D



Za prvenstva vise nece biti nikakav problem slagati 2 ili 3 divizije zahvaljujucim (obecanim) alatima za kreiranje prvenstava... al mozda malo teze kad je u pitanju normalno druzenje vikendima.


No, mozda ni organizatori prvenstava uopce ne dobiju ono sto im ZAPRAVO treba. Ne bi bilo ni prvi ni zadnji put u gamingu kao takvom ::)

Ono sto treba je mogucnost da se ISKREIRA LOBY, kao i do sada, ali da se moze putem kvacica "odobriti" dozvoljene modele za dato prvenstvo - ZATIM za svaki model njegovi zasebni gabariti kao tezina/snaga/PP/dozvoljeni tuning dijelovi (da bi se razliciti modeli medjusobno sto bolje izjednacili...
- ONDA GT6 to sve pretvori u sifru (tipa "GFrt56Uiop-KLY67HG-8dtuYR-KILO") u kojoj su pohranjeni svi ti podaci - sto VEC ODAVNO postoji u rpg igrama radi importanja kompleksnih likova u buduce nastavke -
- Tu sifru organizator sebi lijepo pohrani za buducu upotrebu tj. prilikom otvaranja lobija postoji opcija "Default loby" ili " Custom loby taj i taj", pa kliknes na njega i opet iskreiras identican lobi ali AUTOMATSKI. (znaci da ne ostaje taj lobi cijelo doista aktivan, NARAVNO!)

E, tek sad dolazi poanta da tu sifru (od par kilobajta!!!!!) onda organizatori putem psn-a salju svim natjecateljima tako DA ONI MOGU SAMI BILO KADA kreirati TOCNO TAJ "Custom loby-tog prvenstva" i cak i kad su sami u njemu postaviti "sluzbeno kvalifikacijsko vrijeme" i odmah se vidjeti u sluzbenom " :) " poretku

TO JE ONO STO JE ORGANIZATORIMA POTREBNO - SVE OSTALO SU NEBITNE SITNICE. To doista znam jer uskoro ce godina da redovito vozim po PURE prvenstavima koja ni ne mogu biti ozbiljnija nego sto jesu - pa vidim da najgore usko grlo (kada ima vozaca za 2 lobija u istom prvenstvu) je to sto svakog natjecatelja moraju kvalificirati zasebno, danima prije utrke, da se razvrsta tko ce u koji lobi.
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.