Author Topic: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema  (Read 221271 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #450 on: June 15, 2013, 16:59:02 »
Šta nakon 8 godina nisu stigli sve napravit kako su zamislili?!  ;D

Aha, evo ga, počeo je... rasprodao kola i imanje, pa će nas sad još prcati kako igra nije gotova

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #451 on: June 15, 2013, 17:56:43 »
Sve što ne stignu ubaciti ide kroz update, meni je to ok. Plus još staza (jebeš aute) svaki mjesec-dva, što više treba do PS4?
Btw, pošto je GT6 prestigao project Cars, sad bih radije da potonji dođe na next gen.

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #452 on: June 15, 2013, 17:59:16 »
Aha, evo ga, počeo je... rasprodao kola i imanje,
... ;D ;D ;D ;D ,gol i boos! ;D
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #453 on: June 16, 2013, 12:40:10 »
!

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #454 on: June 16, 2013, 14:42:54 »
da naprave ajmo reć bazično kako bi trebalo bit da izađe igra kao cjelovita i da kroz updatove sve ispeglaju do kraja kako su si zamislili kroz još nekih maksimalno pola godine to bi bilo prihvatljivo samo da nema odgađanja. pogotovo jer će ps4 izać.

znači peglaju fiziku još malo, zvuk i još neke "sitnice".

samo da gt mode bude nekako na razini gt4 a ne ovog u gt5 koji mi je u stilu gt psp na kojem je to funkcioniralo al na velikoj konzoli to mi je bilo preloše.
od onog velikog ekrana gdje je sve nagurano do nemaštovitih evenata osim special onig i nekih kasnijih bez previše restrikcija.
je online je velika komponenta i tako to ali opet ja prvenstveno kod 90% igara gledam da mi je sp dobar, mp je bonus.
bljak.
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #455 on: June 18, 2013, 22:19:20 »
http://www.gtplanet.net/gran-turismo-6-tracks-dlc-monthly/


GT6 Producer Taku Imasaki Talks Evolution Of Gran Turismo Franchise - Gamerhubtv

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #456 on: June 18, 2013, 23:45:31 »
Nemojte nesto zeljeti, moglo bi vam se i ostvariti ;D

Evo, ovako ce to ici:

IGRACI ZA VRIJEME GT5: Polifoni, Kazooo, daj nam jos staza, zlatom bi ih placali, samo staza daj...
KAZO ZA VRIJEME GT5: Evo vam nekijeh staza, da malo isprobamo sta ste voljni kupovat..
IGRACI ZA VRIJEME GT5: Ali nije nam to dosta Kazo, daj jos staza, jos cemo 40 topica na GTPlanetu otvorit kako hocemo stazeeeeee
KAZO ZA VRIJEME GT5: Ajd, nek vam bude..

PROLAZI VRIJEME, RADI SE GT6 POTAJNO...

ACA LUKAS ORDONJEZ DA AG NITKO NIJE NISTA PITAO: Kad izadje GT6 imat ce toliko staza da ce vam glava otpast od ludila, ne zvo se ja Lukas Ordonjez
IGRACI ZA VRIJEME DOK SE RADI POTAJNO GT6, A ONI IGRAJU GT5: TOOOOOOOOOOO, Kazooooo, TOOOOOOOOO!!!

KAZO NA OBJAVI GT6: ..i pripremili smo velike kolicine DLC za GT6, uz nove staze koje ce doci uz igru..
IGRACI DOK TRAJE OBJAVA: TOOOOOOOOO, KAZOOOOO, TOOOOOOOOOOO!!!
IGRACI PAR DANA KASNIJE PO GTPLANETU: Koji kurac znace DLC staze, pa necu to valjda morat placat, Polifoni je govno, nedampare

PROLAZI VRIJEME, RADI SE GT6 JAVNO SAD...

TAKU IMASAKI:.. a staze ce ici redovno, svaki mjesec novi DLC
IGRACI VEC SAD NA GTPLANETU: Hocu kurac to kupovat! Neka si jebumater!

GT6 IZLAZI

KAZO: I evo, igra dolazi sa 95 staza uz sv izvedenice, novi Course Editor, novu GPS funkcionalnost, a imat ce i DLC sa stazama svaki mjesec
GPLANET: 5436743 novih topica "POLIPHONI SAKA KIFLU JER MORAMO DAVAT NOVCE ZA SADRZAJ.

I opet sve ispocetka.

Ah, te zelje...

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #457 on: June 19, 2013, 00:57:16 »
Kupio danas reboot(2 komada) i prvo okrenuo časopis naopako i pročito što nam je Amar ljepog napisao.  8)

Bilo bi ljepo jednog dana na PS4 pošto sad već treba uzeti plus pretplatu(bit će ih navodno više vrsta) uzet tu neku 'jaču' koja obećava svaki mjesec novi sadrzaj za GT.

Ono upališ konzolu, nova auta i staze instalirane. Kazo slobodno uzmi moj novac. :)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #458 on: June 19, 2013, 01:45:19 »

GPLANET: 5436743 novih topica "POLIPHONI SAKA KIFLU JER MORAMO DAVAT NOVCE ZA SADRZAJ.

I opet sve ispocetka.

Ah, te zelje...





Ma nije moguće da opet ne valja

Offline ivann

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 278
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #459 on: June 19, 2013, 01:57:21 »
Sta se kaze kupac je uvijek u pravu, meni je isto malo novih staza za gt6.. Jedino ostaje vidit sto ce biti sa tim GPS-om i course maker-om.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #460 on: June 19, 2013, 07:34:41 »
Uvijek će takvi kukati, to im je defaultno stanje. Treba što manje čitati takve gluposti, zamaramo se bez veze glupostima. Jebote, kakvih gluparija se da pročitati danas, blaženo je bilo neznanje dok nisam imao internet.
Navijam za neki season pass, ili što Pero veli, plus korisnicima besplatne staze i auti.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #461 on: June 19, 2013, 12:22:30 »
Uvijek će takvi kukati, to im je defaultno stanje. Treba što manje čitati takve gluposti, zamaramo se bez veze glupostima. Jebote, kakvih gluparija se da pročitati danas, blaženo je bilo neznanje dok nisam imao internet.
Navijam za neki season pass, ili što Pero veli, plus korisnicima besplatne staze i auti.

Season pass bi bio odličan najviše iz razloga što bi bio garancija da će stvarno ispuniti ovo obećanje sa stazama jednom mjesečno.

No, ja sam malo skeptičan po tome pitanju, vjerujem da će dolaziti staze kao dlc, ali sumnjam da će to biti jednom mjesečno. Nadajmo se da griješim...



Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #462 on: June 19, 2013, 12:26:28 »
No, ja sam malo skeptičan po tome pitanju, vjerujem da će dolaziti staze kao dlc, ali sumnjam da će to biti jednom mjesečno. Nadajmo se da griješim...

Ja imam taj isti osjećaj...  :-\
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #463 on: June 19, 2013, 13:01:53 »
kazu da DRM nuzno zlo , i da k tome ide u buducnosti , a sto se tice dlc-a , kupit ces igru za sitne novce i samo ce dlc-e stancati, a po meni besplatno igru i daj dlc nema problema
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #464 on: June 19, 2013, 13:15:02 »
Ne, ne... kupit ćeš igru za pune novce i još skidati dlc-ove svaki mjesec 8)