Author Topic: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema  (Read 221879 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #570 on: July 05, 2013, 17:24:43 »
"change oil" svim autima koje posjedujes jednim klikom.

NIKAD. To apsolutno narusava kompletnu filozofiju "ownership/maintenance" i to bi stvarno bilo besmisleno hodanje niz dlaku njurgerima.

Ako koristis auto, izvoli se brinuti o njemu. Nema nista "sve odjednom". Isto vrijedi i za chassis refresh i engine repair. Svaki za sebe. Samo neka ubrzaju ucitavanja za GT Auto (sto nadam se hoce) i fino, po redu.

Ako uvedu to sa automatskom promjenom ulja ili bilo cega iz "ownership/maintenance" , mogu komotno onda to sve izbaciti kao varijablu u cijelosti i postati voznja kao i svaka druga.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #571 on: July 05, 2013, 17:30:50 »
Kad su dozvoljeni Tuning dijelovi ALI SAMO U Default stanju - u kakvom su CIM ih ugradis... Dakle zabranjeno je DALJNE prckanje po tunig dijelovima.

npr. Stavi se 6-spead gearbox ili sportski ovjes ili aero na recimo bubu (ili sve to) ALI nitko ne smije dalje prckati po tim DODACIMA.

A bilo bi dobro i da bilo tko u loungeu moze kliknuti na bilo ciji auto i dobit uvid BAREM koji su sve dodatci na trenutnom autu.

(to je pojednostavljeni pristup od jednog kojeg sam spominjao prosle godine.)
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline Ledu505

  • Doktor Osobne Prakse
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 954
  • Direktor Svemira
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #572 on: July 05, 2013, 17:31:06 »
Samo neka ubrzaju ucitavanja za GT Auto (sto nadam se hoce) i fino, po redu.

Ideja "all at once" upravo i dolazi zbog sporosti ucitavanja. Nije problem kada se radi o par auta, ali neki veci broj stvara zamor. Brze ucitavanje bi rijesilo "problem".
Ono sto je lako, ne radi svatko.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #573 on: July 05, 2013, 17:33:42 »
Amare, super ideja... i uopće nije komplicirano, sve je jednostavno i jasno kao dan.


I ovo Ferdino je također ok, a dijelom se veže i na ono tvoje da host allow tuning ili kako se već zvalo. Dakle, voze se auti na kojima je ugrađen neki dio, ali je zabranjeno podešavanje istog. Primjer, uzmeš ovjes, ali ne možeš mijenjati ništa. Uzmeš sport getribu, ali ne možeš mijenjati omjere

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #574 on: July 05, 2013, 17:37:23 »
Samo neka ubrzaju ucitavanja za GT Auto (sto nadam se hoce) i fino, po redu.

Ideja "all at once" upravo i dolazi zbog sporosti ucitavanja. Nije problem kada se radi o par auta, ali neki veci broj stvara zamor. Brze ucitavanje bi rijesilo "problem".

Dovoljno brzo bi bilo da se nemora cijela animacija gledati, već da se moze ona isključiti.
PSN_ID: Dzidza1978

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #575 on: July 05, 2013, 17:41:44 »
Pa, rekli su da su puno ubrzali menije i sve to... ajmo se nadati da su i to nekako sredili odn. da bi moglo biti dostupno odmah iz garaže bez da se mora izlaziti van u glavni meni iz garaže pa onda šaltati na serivs. Već bi i to bio pomak :)

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #576 on: July 05, 2013, 21:45:22 »
I bilo bi super da se endurance seanse mogu sejvati u boksu jer onaj 24h neću nikad prolazit zato kaj plejka nebi delala 24 h već 124 h. To su trebali i u gt5 stavit.

Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #577 on: July 05, 2013, 21:54:19 »
I bilo bi super da se endurance seanse mogu sejvati u boksu jer onaj 24h neću nikad prolazit zato kaj plejka nebi delala 24 h već 124 h. To su trebali i u gt5 stavit.

pa to se može i u gt5, odeš u boks i sejvaš

ispod kojeg kamena ti živiš, nhf ;D
www.motori.hr

if in doubt, go flat out

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #578 on: July 05, 2013, 22:12:06 »
Da, to je došlo naknadno...
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #579 on: July 05, 2013, 23:21:06 »
jbg probal jedan put pa ništ, od tad odustal. Jbg isprike  ;D

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #580 on: July 06, 2013, 04:35:56 »
"change oil" svim autima koje posjedujes jednim klikom.
..ljenguzo!
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #581 on: July 06, 2013, 12:28:53 »
Ako je vozni model zanimljiv, staze lijepe i sve ostalo na nivou, a čini se da će biti, onda ćemo uživati u promjeni ulja, vizualnom i mehaničkom tuningu. Dakle, nećemo samo skuplajati aute kao u GT5, već bi se moglo dogoditi da svakom od njih uistinu i posvetimo pažnju, pa nam promjena ulja neće biti opterećenje. Nešto kao provesti dan u društvu svoje osamdesetdvogodišnje strine ili provesti dan u društvu dvadesetgodišnje susjede. Vremenski isto traje, ali sa strinom je puno ljepše, zna priče i to...  :P

Ja bih volio da standard auti u GT6 dobiju svi neku lo-res unutrašnjost, da ne vozim iz bunkera, a o ostalim željama sam toliko drobio da mi se ne da ponavljati. Idem pozvat susjedu na kavu, da vidim što će žena reći.

Offline lepiakadodo

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 412
  • PSN ID: Lepi_aka_dodo
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #582 on: July 06, 2013, 13:08:48 »
I bilo bi super da se endurance seanse mogu sejvati u boksu jer onaj 24h neću nikad prolazit zato kaj plejka nebi delala 24 h već 124 h. To su trebali i u gt5 stavit.

Hehehe, a vidiš ja sam takoodvozio le Mans i naš kaj mi se dogodilo?? Prođem kroz cilj prvi i igra se smrzne... Uf jebemti kaj sam ljut bio.

Inače, ono kaj je amar napisao, za boje, meni je stvarno nevjerojatno da u gt5 nemoš nakon kaj osvojiš boju istu koristit za farbanje auta više puta... Mislim stvarno!!
Al kako je amar napisao, osvojiš boju, i onda dodatno plačaš svaki put za njenu upotrebu. kaj je to tak teško napravit?

Ja bih volio da standard auti u GT6 dobiju svi neku lo-res unutrašnjost, da ne vozim iz bunkera, a o ostalim željama sam toliko drobio da mi se ne da ponavljati. Idem pozvat susjedu na kavu, da vidim što će žena reći.

Meni osobno to ne igra ulogu, jer uvijek vozim premium aute.

I naravno--- promjena ulja u boksu... halo PD? Kaz?
Možeš birat fakultet il cigla i cement, a i kad imaš fakultet čeka te cement opet, imamo kičme krive mišiće najveće, jer praznimo pive dok nosamo vreće...

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #583 on: July 10, 2013, 10:45:32 »
Evo, Sony je upravo objavio promotivni video sa Silverstonea - dio one njihove Greatness Awaits kampanje - i ovdje je ocito puno noviji kod igre nego na demou kojeg upravo igramo.



- staza ima novo osvjetljenje
- dodane su oznake oko staze i reklamni banneri
- sat u kabini mijenja vrijeme
- sjene su bolje (imaju vise kontrasta)

Ceka se kraj godine.

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #584 on: July 10, 2013, 11:05:29 »
^^Ako pogledaš onaj video koji je na gtplanetu postan, silverstone iz perspektive gta vozača, vidi se koliko je flat staza u gt6. Valjda će dodati malo više rupa i ostalih pizdarija, i da se to osjeti na volanu.
PSN_ID: Dzidza1978