Author Topic: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema  (Read 221275 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #600 on: July 10, 2013, 18:59:42 »
Eto ga i to... ;D ;D

A vidi ovu predivnu 3D granu što se nadvila nad stazu
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #601 on: July 10, 2013, 19:30:11 »
Kazo se izgleda ne šali :o. Ovo je super staza. Još ću se ja na kraju natrag prešaltati sa PC-a na GT  ;D

Ovo nema smisla ako nece biti opcih leaderbordova za sve aute na svim stazama.

A nakon ove objave sam 95% siguran da ce ih biti, pa makar samo za Arcade Mode i makar samo za Premium modele - ali to bi igru diglo do besvjesti u sve ono sto je izgubila jos od od Prologuea.

Vec u ovom Academy demou imamo razdvajanje na Worlwode rezulatte, Friends i Local. Sad kad bi samo dodali Country za opciju i da imaju svi auti i da onda ljudi mogu voziti da budu recimo ili sto bolji medju frendovima ili sto bolji pod svojom zastavom - samo na time bi se masa ljudi okrenula natrag na GT.

Iako nisam toliko TT tip - ni pod razno - stvarno bih volio da se vrate posteni Leaderbordovi i da bude takav filter, pogotovo ovo za "drzave" da ubace - jer mislim da bi velikom broju ljudi koje zanima TT to bila iznimno ogromna motivacija.

***

Naravno, kada bi se vratio Official Matchmaking sa dvotjednim ritmom promjena (kao u vrijeme Prologuea), zadanim PP i gumama i Professional utrkama tipa 10/15/20 krugova i bez mogucnosti quita (dedicated servers), to bi bio jednostavno raj na zemlji. Da to budu recimo Online Seasonal Races (kakve su ove za AI, da takve iste budu i za online) i da fino mozes doci doma, uplaiti igru i oplesti sat-dva kad tebi pase pod strogo zadanim kriterijima, a da se Open Lobby budalastine sa Racing Soft i 1-krug LeMansa na izguravanje ostave koga veseli.

Bas me zanimaju sve iduce najave, GT6 se opako priprema da postane cudo.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #602 on: July 10, 2013, 19:52:56 »
Eto ga i to... ;D ;D

A vidi ovu predivnu 3D granu što se nadvila nad stazu
Pih, 2D lišće. Tko je još vidio plosnato lišće? ;)
RL staze su to što trebamo, naravno uz sve stare iz serijala. Brands Hatch GP uz ovaj Goodwood i Mount Panorama bit će za početak dovoljni, kasnije očekujem Donnington, Mugello, Warkins Glen i Imolu.

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #603 on: July 10, 2013, 20:02:17 »
Eto ga i to... ;D ;D

A vidi ovu predivnu 3D granu što se nadvila nad stazu
Pih, 2D lišće. Tko je još vidio plosnato lišće? ;)
RL staze su to što trebamo, naravno uz sve stare iz serijala. Brands Hatch GP uz ovaj Goodwood i Mount Panorama bit će za početak dovoljni, kasnije očekujem Donnington, Mugello, Warkins Glen i Imolu.

I prvo lišće je 2D heheheh

Btw i ja bi Imolu tia prvu vidit. Prava staza sa puno mjesta za pretjecanje...
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #604 on: July 10, 2013, 20:05:20 »


Jel može značiti da ćemo možda vidit ove Lotuse u igri?
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #605 on: July 10, 2013, 20:28:24 »
Brands Hatch GP , Mount Panorama,  Donnington, Mugello, Watkins Glen i Imolu.


Kao da si pisao moju dream-listu za nulti red.

Onda prvi red Okayama, Sugo, Sepang, Phillip island, Road Atlanta, Road America, EuroSpeedway, Red Bull Ring i Surfers Paradise.

A onda sve ostalo debelo iza.

Jel može značiti da ćemo možda vidit ove Lotuse u igri?


Naravno da ne.

VIDEO RECORD HEIDFELD, brutala.


Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #606 on: July 10, 2013, 20:36:33 »
Jel može značiti da ćemo možda vidit ove Lotuse u igri?

Ne znam, ali se ne bih začudio da neki od auta koji se tamo predstave dođu i u igru... sve više i više kompanija predstavljaju tamo neke svoje modele ili koncepte tako da ništa nije nemoguće.

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #607 on: July 10, 2013, 21:44:28 »
Kazo se izgleda ne šali :o. Ovo je super staza. Još ću se ja na kraju natrag prešaltati sa PC-a na GT  ;D

Ovo nema smisla ako nece biti opcih leaderbordova za sve aute na svim stazama.

A nakon ove objave sam 95% siguran da ce ih biti, pa makar samo za Arcade Mode i makar samo za Premium modele - ali to bi igru diglo do besvjesti u sve ono sto je izgubila jos od od Prologuea.

Vec u ovom Academy demou imamo razdvajanje na Worlwode rezulatte, Friends i Local. Sad kad bi samo dodali Country za opciju i da imaju svi auti i da onda ljudi mogu voziti da budu recimo ili sto bolji medju frendovima ili sto bolji pod svojom zastavom - samo na time bi se masa ljudi okrenula natrag na GT.

Iako nisam toliko TT tip - ni pod razno - stvarno bih volio da se vrate posteni Leaderbordovi i da bude takav filter, pogotovo ovo za "drzave" da ubace - jer mislim da bi velikom broju ljudi koje zanima TT to bila iznimno ogromna motivacija.

***

Naravno, kada bi se vratio Official Matchmaking sa dvotjednim ritmom promjena (kao u vrijeme Prologuea), zadanim PP i gumama i Professional utrkama tipa 10/15/20 krugova i bez mogucnosti quita (dedicated servers), to bi bio jednostavno raj na zemlji. Da to budu recimo Online Seasonal Races (kakve su ove za AI, da takve iste budu i za online) i da fino mozes doci doma, uplaiti igru i oplesti sat-dva kad tebi pase pod strogo zadanim kriterijima, a da se Open Lobby budalastine sa Racing Soft i 1-krug LeMansa na izguravanje ostave koga veseli.

Bas me zanimaju sve iduce najave, GT6 se opako priprema da postane cudo.

E da, da se vrate leaderbordovi to bi bilo fakat odlično. Kao u prologu. Dovoljno bi bilo da stave samo premium automobile i zaključaju Setup.

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #608 on: July 11, 2013, 02:37:59 »
Volio bi vidit neki f1 iz razdoblja 99-05.
Osobno meni najljepsi i najbrutalniji auti.
A zvuk v10 motora mi je neusporedivo bolji od svih ostalih.
Gud wud izgleda odlično.
A liderbordovi bi bili fora, još recimo da ima neki unlimited pa da vidimo tko će najveću bedastocu izmislit s najviše pp-a i odrundat najbrže, pa stock i klase koje su definirane već sad u onlineu.
Za početa. Dosta.
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #609 on: July 11, 2013, 08:58:18 »
Neka vrsta leaderboardova mora biti, meni se osobno najviše sviđaju iz Shift 2, pregledno i učinkovito. I Forza 4 ima odlične tablice najbržih, a i Rivals nije loša opcija. Ako GT6 ne bude imao ništa od toga, bit će to veliki minus jer meni je time trial puno zgodniji za voziti nego online, mogu kad imam vremena.
Ovakva fizika (samo da ju ne pojednostave za full igru), leaderboard, grafika koja ne trza u full hd i dobre staze meni će predstavljati savršeni Gran Turismo.

Offline Toninho

  • Driftoman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 527
  • PSN_ID: Toninho_HR
    • Drift.hr
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #610 on: July 11, 2013, 10:45:47 »
Jes primjetio koliko manje ubiješ ljudi s ovim postavkama? 
;)


Puši! :)
To je samo zato jer sada žuljam začelje :)
A zna se po internwebu 'ko se zabija po Fuji-u... ;D
Ja sam za CS i ABS off  u-vi- jek!

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #611 on: July 11, 2013, 10:52:44 »
Ja sam za CS i ABS off  u-vi- jek!

Svi smo, ali cekaj dok se ponovo poveca broj sudionika vikendima (citaj: kad izadje GT6). Sada vozimo na metrosex postavkama jer je tako svima lakse za prilagodbu i nema nervoze za vece grupe sudionika.

Kada dodje GT6, formirat ce se interesni lobiji i bit ce utrka za sve tipove i zelje i pozdrave. ABS OFF, CS, damage i ostale "real" postavke su nesto sto ce ponovo postati realnost cim izadje GT6.

Dotad fino cijeni ljepotu razlicitosti i prilagodi se visem interesu  ;)

Offline Toninho

  • Driftoman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 527
  • PSN_ID: Toninho_HR
    • Drift.hr
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #612 on: July 11, 2013, 11:51:59 »
Dotad fino cijeni ljepotu razlicitosti i prilagodi se visem interesu  ;)

OMG...  ;D

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #613 on: July 11, 2013, 12:17:06 »
OMG...  ;D

To je bio i moj komentar ;D

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #614 on: July 11, 2013, 12:47:12 »
Ja sam za CS i ABS off  u-vi- jek!

Svi smo, ali cekaj dok se ponovo poveca broj sudionika vikendima (citaj: kad izadje GT6). Sada vozimo na metrosex postavkama jer je tako svima lakse za prilagodbu i nema nervoze za vece grupe sudionika.

Kada dodje GT6, formirat ce se interesni lobiji i bit ce utrka za sve tipove i zelje i pozdrave. ABS OFF, CS, damage i ostale "real" postavke su nesto sto ce ponovo postati realnost cim izadje GT6.

Dotad fino cijeni ljepotu razlicitosti i prilagodi se visem interesu  ;)
..SEKTA GTsektaši.......
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!