Author Topic: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema  (Read 222458 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Safety-_-Car

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1756
  • PSN ID: Safety-_-Car
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #210 on: May 25, 2013, 11:18:05 »
Gledam video i ne vidim neku razliku u odnosu na GT5 (možda malo realnije sjene u kokpitu). Zvuk guma i motora je isti. Jednoličan, ispodprosječan, opet za mene jako razočaravajući. Znam da će neki reći da je to običan auto, nije race car i sl., ali ako taj auto tako zvuči u živo, ne bi ga htio niti da košta 5000 eur.

Jedino čemu se nadam, i zbog toga jedva čekam GT6, je fizika. Ovdje na videu je teško vidjeti razliku. Ali they say da se približilo ka rFactor-u. Daj bog, jer ako nije nikakve staze ni novi premium automobili me ne mogu natjerati da vozim GT6 (osim subotom kod Stingera). I tako sam već na ovim novim stazama koje dolaze na GT6, odvozio poveći broj krugova i utrka.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #211 on: May 25, 2013, 11:31:02 »
Ono što se prvo vidi jest da u odnosu na GT5 nije isto doba dana kada se vozi. Prije je bilo dosta oblaka i nije se vidilo sunce, a ovo ovdje mi izgleda kao ili ranije ujutro ili kasnije popodne (mada prije da je jutro).

E sad, ili su samo promjenili doba dana, u što baš i ne vjerujem, ili su omogućili da se bira doba dana kad će se voziti i/li da se biraju čak i vremenski uvjeti i doba dana. Nekako mi se zadnja opcija čini najizglednijom, te da bi konačno mogli dobiti da se na svakoj stazi mogu birati vremenski uvjeti i doba dana. To bi bilo fenomenalno nešto jer ima staza na kojima, bar meni je to totalno bezveze i kvari gušt vožnje (Nurb F1 staza i Motegi npr)

Kako bilo, ovo je svakako drugačije nego što je bilo u petici.



Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #212 on: May 25, 2013, 11:52:36 »
Ono što se prvo vidi jest da u odnosu na GT5 nije isto doba dana kada se vozi. Prije je bilo dosta oblaka i nije se vidilo sunce, a ovo ovdje mi izgleda kao ili ranije ujutro ili kasnije popodne (mada prije da je jutro).

Sat u autu radi (bar se vrijeme na njemu mijenja) i kaže 14:00

Offline Ledu505

  • Doktor Osobne Prakse
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 954
  • Direktor Svemira
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #213 on: May 25, 2013, 12:11:02 »
Dobro si uocio sat. Ne bi imalo smisla da dode do npr. 22:00, a da je i dalje sunce.
Ono sto je lako, ne radi svatko.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #214 on: May 25, 2013, 12:26:39 »
Ono što se prvo vidi jest da u odnosu na GT5 nije isto doba dana kada se vozi. Prije je bilo dosta oblaka i nije se vidilo sunce, a ovo ovdje mi izgleda kao ili ranije ujutro ili kasnije popodne (mada prije da je jutro).


Sat u autu radi (bar se vrijeme na njemu mijenja) i kaže 14:00


Nema šanse da je u 14:00 sunce onako nisko


Što se sata tiče, u Forzi je to bilo super rješeno, pisalo je vrijeme koje ti je bilo namješteno na konzoli (nevezano za doba dana u igru ;D )

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #215 on: May 25, 2013, 12:45:49 »
Mada su mi onda sjene čudne za takvo doba dana , pa bih se složio sa Stingerom da je sudeći po njima ili ranije jutro ili kasnije popodne.
Ali ovo je tek demo pa ne bih previše kritizirao na taj račun.Staza mi svakako djeluje puno ljepše nego u GT5 (iako je drveće i dalje od kartona pa GT6 zbog toga neće igrati masu ljudi).Možda bude kvačica za 2D i 3D drvljeće  ;D

Bilo bi super kada bi Change Time i Change Weather postao standard za sve staze ali sumnjam u takvo nešto , možda na PS4.

Ako se dobro siječam u Prologu su se u meniju vrtjeli podaci o vremenskim uvjetima sa nekih trkališta.Bila bi fora kada bi u singleplayer modu doba dana i vremenski uvijeti na stazama donekle odgovarali onim stvarnim kada želite odvoziti neki event.Ali nešto moraju ostaviti i za next-gen.

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #216 on: May 25, 2013, 13:18:30 »
Kako moze biti isto ko gt5 ,ako se vidi da je staza dosta usminkanija tj bljesti asfalt i neke druge stvari to je samo apgrejd kako je trebalo biti u gt5
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #217 on: May 25, 2013, 13:21:21 »
Ovdje se baš vidi da je promjenjeno doba dana u odnosu na staru stazu. Tamo se nije vidjelo sunce, bilo je puno bijelih oblaka i pokoji crni. Sada ih ima manje, vidi se sunce koje je dosta nisko i baca skroz drugačije sjene na stazu.

Čisto sumnjam da su mjenjali doba dana iz čistog mira, uvjeren sam da će se ili moći birati doba dana (tipa jutro, podne, večer) ili da će čak staviti da se i vremenske prilike mjenjaju.

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #218 on: May 25, 2013, 13:31:36 »
Ono što meni malo bode oći u ovom videu je broj auta na stazi.

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #219 on: May 25, 2013, 13:35:58 »
ja bih da kazo uvede u tuningu i ugradnju nekih alpina,kenwooda i pioneeraca da mogu pojacat(na volanu) muziku tol'ko da motor nikako ne cujem. I malo vise dizelasa,oni se najbolje cuju.
Gt veteran superstar u penziji

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #220 on: May 25, 2013, 13:42:26 »
Ono što meni malo bode oći u ovom videu je broj auta na stazi.
tako je bilo i s gt5 zadnja videa po kisi di su kapljice vode izgledale fenomenalno , dok se povecanjem broja auta sve to snizilo pa se bojim i da gt6 ide u tom smjeru
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #221 on: May 25, 2013, 13:44:28 »
Moze i manje auta na stazi. Pod uvjetom da je AI vozaca na nivou.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #222 on: May 25, 2013, 13:46:10 »
Ne bih dramio oko toga... ovo je ipak nekakva beta ili što već

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #223 on: May 25, 2013, 13:57:27 »
Što se tiće Change Time-a i na ovom videu Silverstona čini mi se da je sunce dosta nisko (sijene auta su dosta duge) kao i na Autumn Ringu.Možda nije slučajnost.

Gran Turismo 6 Gameplay - KTM X-Bow R '12 - Silverstone GP Circuit

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #224 on: May 25, 2013, 14:03:51 »
1. ovaj vozi kao JA (bez veze)
2. nije namjestio sat u autu ,jer vani je ili prije podne ili poslje podne (glupan)
3.ovo je beta i snimano preko telke koja ima odbljesak (teško je ocijeniti sve detalje ),a opet se vidi da je dorađena i da će biti savršeno i oku ugodno.
4. zvuk me nebrine
5. ----
6.---
7.  jedva čekam ,da ju tutnem u svoj PS
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!