Author Topic: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema  (Read 222446 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #255 on: May 31, 2013, 17:31:48 »
Slatke dileme.  ;)

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #256 on: May 31, 2013, 22:20:34 »
Uh, napokon da me kašnjenje GT ne dira toliko, PS4 je skoro pa potvrdjen ove godine, ako ne i potvrdjen.  8)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #258 on: June 03, 2013, 13:11:50 »
http://www.gtplanet.net/gran-turismo-6-more-hands-on-driving-impressions/


Juce sam malo pegl'o silverston u supercars challenge,igr'o sa joystickom,staza mi i nije bas neka al' dajte nam nest novooooo.
Ko nije prob'o supercars nek proba,ludilo od fizike.Da je ukrizat GT i ovo bila bi to perfekcija !
Gt veteran superstar u penziji

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #259 on: June 03, 2013, 13:25:21 »
Pa nije da sam i ja nešto posebno lud za njom, englezi mi imaju 4-5 dražih staza od ove, ali prednost ove je što ima 3 izvedenice... no, neka daju bilo što, samo da je za utrkivanje

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #260 on: June 03, 2013, 13:32:12 »
U Supercars Challenge je "stari" Silverstone, onaj najpoznatiji.

U GT5 nas zasad ceka novi Silverstone, sa tri izvedenice. A hocemo li dobiti stari - ili jos koji stariji - to cemo jos vidjeti.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #261 on: June 03, 2013, 13:34:21 »
Bilo bi stvarno lijepo kad bi se stavio i stari Siverstone... to bi mogli i kao dlc stavljati, stare izvedenice staza. Uvijek mi se sviđalo onih par starih Fuji-ja naprimjer :)

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #262 on: June 03, 2013, 13:39:14 »
Oba stara Fujija su 5 puta bolja nego novi. I onaj 80's sa brzim sweeperima i pjeskom i oosebno 90's sa blatnom sikanom.

Ovaj novi je po meni apsolutno najbezvezniji.

Ali svakako bi bilo lijepo da napokon ubace Sugo i Okayamu, dvije najbolje japanske staze za ono sto mi vozimo - i jedna i druga su kao stvorene za sve klase auta koje vozimo i radije bi njih nego pola onih staza za kojima se obicno narice po listama zelja.


Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #263 on: June 03, 2013, 16:52:26 »
E,ali mugelo je zato mljac,nekako mi najbolje leze staze sa uzbrdo-nizbrdo ili se bolje vidi u 2D.
Jedva cekam da malo zasjednem i skvasim sic,nisam od top gear i coultarda brij'o stotinke.  :D
Gt veteran superstar u penziji

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #264 on: June 03, 2013, 17:02:56 »
Mugello apsolutno i uvijek, nadamo se da ce ici u paketu s prosirenom Ferrari licencom, barem kao DLC.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #265 on: June 03, 2013, 17:25:03 »
Mugello i Silverstone sam peglao na boxu, ali na kontroler tako da i nisu neki dojmovi.

Englezi imaju mrak staza, nadam se da su potegli još koju osim ovih najavljenih, Silverstone Brands Hatch.

Ova nova američka staza u Texasu bi također bila prejebena, a klasike poput Road America i Road Atlanta da ne spominjem, pa Watkins Glen...

A sad ćete se smijati, ali volio bih više Hungaroring nego bilo koju od navedenih ;D

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #266 on: June 03, 2013, 17:34:31 »
Pa Hungaroring je super jedna staza, em je znamo em je tehnička em je lijepa i pregledna. Što ne dignu malo te rubnike na Silverstoneu?

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #267 on: June 03, 2013, 17:36:25 »
Mugello apsolutno i uvijek, nadamo se da ce ici u paketu s prosirenom Ferrari licencom, barem kao DLC.

A što se talijana tiče, Imola svakako... da su nju stavili umjesto ove šugave Monze ne bi se skidali s te staze ;D

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4506
  • Man who wasn't there
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #268 on: June 03, 2013, 17:56:57 »
... šugave Monze ...
...i šugavog Londona i Madrida, odmah bih oba mijenjao za Road Americu.

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #269 on: June 03, 2013, 17:59:40 »
Ne zaboravimo Sebring ili npr. Virginia Raceway. A tu su još i Watkins Glen... Hockenheim, Bathurst, Silverstone, Brands Hatch... We want staze ;D ;D

Naravno. I Midfield, Apricot, Grindelwald, Red Rock Valley, stari Rim, mali Rim, Seattle, Seoul, Hong Kong, Tahiti Raceway, Citta di Aria, originalni Chamonix, Rome Night, El Capitan, Pariz Opera, Smokey Mountain, Tahiti Maze, Swiss Alps, Complex String, Motor Park, New York, Las Vegas Strip, Fuji '80s, Fuji '90s, SSR 11, Suzuka West, malu Tsukubu, Cape Ring unazad sve staze, Pariz Night... a moze i HSR verziju iz GT1 da ne bude dosadno onome tko radi staze.

Naravno, mora biti i Dubai, Istanbul, Brno, Zandwort, Surfers Paradise, Sugo, stari Nurb sa Sudschielfeom, obavezno stari LeMans, stari Spa i stari Monaco, mora biti i legendarna gradska staza iz Tripolija, beogradski Kalemegdan Grand Prix iz '39., Grobnik, Micevac, a bome i ona kaljuza iz Gajnica.

A kad vec rade, neka bude i Barbagallo, Eastern Creek, Queensland Grand Prix, Oran Park, Sandown Park, Gold Coast, Symmons Plains Raceway, Philip Island , Hidden Valley Raceway, Adelaide, Bahrain, Lausitzring EuroSpeedway, Norisring, Motopark Oschersleben, Mondello Park, Pukekohe Park Raceway, Donnington Park, Oulton Park, Bedford Autodrome, Snetterton, Castle Coombe, Nashville Super Speedway, Dover International Raceway i Gateway International Raceway.

A za dobru mjeru neka jos proizvedu kojih 20 novih imaginarnih staza, tek toliko da imaju sta raditi dok ne spavaju.

@amar
E vidiš, koliko si nabrajao a nisi spomenuo Zolder, Portimao, Hungaroring, Imolu, Shanghai, Interlagos...




 ;)
 ;D

I samo da ne zaboravimo Dogz, tu su i Pau, Mugello, Virginia Raceway, Valencia, Sepang, Misano, Mont Tremblant, Paul Ricard, Homestad, Estoril, a siguran sam da postoji bar jos jedna staza koja bi stvarno morala biti, jbg, ono za stvarno.

 ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.