Author Topic: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema  (Read 222430 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #510 on: June 26, 2013, 13:24:46 »
Nisam se zacudio nad tim, vec mi je samo zao sto ima na tisuce ljudi (ne govorim samo za Hrvatsku) koji nemaju mogucnosti kao neki koji zive u SAD-u, UK ili npr u Njemackoj. Da ne pricam koliko vecih i vaznijih drzava ima od Lijepe nase a koje jos nemaju GTAcademy natjecanja.

Nadam se da ce uvidjeti situaciju i procijeniti da interesa ima... ako ne kod nas, onda negdje drugdje. Ne bi bilo lose barem da naprave GTAcademy eastern europe, balcans ili nesto takvo, da se spoji ako vec ne moze individualno svaka zemlja imati. ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #511 on: June 26, 2013, 16:59:35 »
A ništa , ove godine u GT Academy opet budemo prvi u Europi , dogodine opet , i tako još pet-šest puta zaredom pa Nissan možda i razmisli da nas ubaci.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #512 on: June 26, 2013, 17:03:23 »
ma nema ti to veze, jednostavno mi Nissanu nismo zanimljivi, premalo tržište, zanemarivo mali broj auta se prodaje...

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #513 on: June 26, 2013, 19:13:10 »
Gran Turismo 6 | Amazon Pre-Order

Offline ZG2016RS

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1619
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #514 on: June 26, 2013, 19:20:02 »
ma nema ti to veze, jednostavno mi Nissanu nismo zanimljivi, premalo tržište, zanemarivo mali broj auta se prodaje...
Možda će razmisliti ipak da ponudi i potakne naš narod da kupuje njihove automobile!
FEDRO:Moram dodati da je ZG apsolutni kralj pretjecanja, instinkt i sposobnost kojom si on postavi idealnu situaciju je vanzemaljski :)
"Understeer" is when you hit the rival with the front of the car.
"Oversteer" is when you hit the rival with the rear of the car.
"Horsepower" is how fast you hit t

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #515 on: June 26, 2013, 19:36:22 »
Opće su mi glupe te regije. Nek sudjeluju svi i ak su neki s naših prostora među prvima onda ak žele nek o svom trošku idu na national finals u najbližu zemlju pa bi se to zvalo regional finals. A ruku na srce imamo brutalne vozače koji bi trebali biti tam.Glavno da ovi s bliskog istoka imaju svoj gt academy to je jako interesantna regija Nissanu. Ali ja mislim da njih jebe to....ako dozvole Hrvatima da voze onda bi u silverstone-u bile samo naše zastave. ;D ;D ;D

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #516 on: June 26, 2013, 19:57:14 »
Glavno da ovi s bliskog istoka imaju svoj gt academy to je jako interesantna regija Nissanu.

Pa je ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #517 on: June 26, 2013, 20:41:41 »
Gledajte, ne znam kako da to jednostavnije kazem :) Nevazni smo, nebitni smo, mali smo i najvaznije, siromasni smo. Jako smo siromasni.

Nissan HR mozda proda koji Juke ili stajaznam, onaj kakoseveczove kvaziterenac, ali neku ozbiljnu prodaju - osim Micre, koja se u odnosu na druge u klasi vjerovatno tek usputno prodaje - nikad necemo dozivjeti. Koliko se kod nas u zlatno doba do 2009. prodalo recimo 370Z? Ako kazem 20, sigurno sam previse rekao. A da GT-R ne spominjemo, distributer ga cak ni ne prodaje akosenevaram.

Nissan drzi sve konce u rukama, a mi smo siromasna prezaduzena zemlja sa 3,8 milijuna siromasnih prezaduzenih stanovnika od kojih ciljna skupina - mladi vozaci od 18 do 35 godina - nema ni za polovni Golf 2, kakav mrkli Nissan.

Nebitni smo. Ako IKADA udjemo u Academy, to ce biti cudo. Zato je jedini put da i ove godine i iduce i one iza toga budemo sto bolji, pa mozda netko i kaze "ajmo im se smilovati". Ali kazem, prije 2015. vjerovatno nema niti govora.


Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #518 on: June 26, 2013, 20:45:20 »
Zato je jedini put da i ove godine i iduce i one iza toga budemo sto bolji, pa mozda netko i kaze "ajmo im se smilovati". Ali kazem, prije 2015. vjerovatno nema niti govora.

Iz dispeta cu silovati volan ovo ljeto ;D

Inace, slazem se na ovo sto si napisao, tako i ja gledam (vidim) situaciju.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #519 on: June 26, 2013, 21:03:27 »
NEKA ZOKI I KENGAS ;D naprave ekstra accounte "GiveCroatiaChance" "CROforGTAcademy" "WillNeverStop" pa nek se zapadnjaci crvene koliko god godina hoće tj.kad im bude dosta crvenjenja-popustit ce
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline Voss

  • Slightly Mad
  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 280
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #520 on: June 26, 2013, 21:07:29 »
Gledajte, ne znam kako da to jednostavnije kazem :) Nevazni smo, nebitni smo, mali smo i najvaznije, siromasni smo. Jako smo siromasni.

Nissan HR mozda proda koji Juke ili stajaznam, onaj kakoseveczove kvaziterenac, ali neku ozbiljnu prodaju - osim Micre, koja se u odnosu na druge u klasi vjerovatno tek usputno prodaje - nikad necemo dozivjeti. Koliko se kod nas u zlatno doba do 2009. prodalo recimo 370Z? Ako kazem 20, sigurno sam previse rekao. A da GT-R ne spominjemo, distributer ga cak ni ne prodaje akosenevaram.

Nissan drzi sve konce u rukama, a mi smo siromasna prezaduzena zemlja sa 3,8 milijuna siromasnih prezaduzenih stanovnika od kojih ciljna skupina - mladi vozaci od 18 do 35 godina - nema ni za polovni Golf 2, kakav mrkli Nissan.

Nebitni smo. Ako IKADA udjemo u Academy, to ce biti cudo. Zato je jedini put da i ove godine i iduce i one iza toga budemo sto bolji, pa mozda netko i kaze "ajmo im se smilovati". Ali kazem, prije 2015. vjerovatno nema niti govora.

Sve sto kazes je istina, ali ipak mi se cini da bi Nissan mogao povecat tu akademiju na sve drzave u kojima prodavaju svoje aute. Koliko uopce njih to moze kostat da jos neke drzave ukljuce? Sitnica prema tome koliko vec ulazu.

Sto se tice GT-Ra, da, kod nas ga nemozes kupit jer Nissan nema kvalificiranog servisa koji bi mogao odrzavat te strojeve, i neda im se ulagat u to kad ih nece dovoljno prodat, ali svejedno ima barem 4-5 GT-Ra registriranih u ZG jer ih je ekipa uvezna iz Amerike i onda ostatak europe. Istina velika vecina hrvata nema para za bilo kakav auto, kamoli nesto poput GT-R, ali svejedno ima i kod nas ljudi koji su na tko zna koji nacin dosli do love i voze najnovije svijetske pile.

Offline kizo_uzi_1

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2390
  • oštar pas
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #521 on: June 26, 2013, 21:08:27 »
onaj kakoseveczove kvaziterenac,
;D kaškaji, kvaziterenac   ;D
<=  <=  brz kao vjetar ,  žestok  kao vulkan !    ID ; PSN nick;  lega_rovinj      wrROOOooom !!  

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #522 on: June 26, 2013, 21:28:35 »
Nissan u nas proda 50-60 auta mjesečno, i to uglavnom Micra, Note, Kaškaj i pokoji Juke.

370? Ako ih je prodano 3 od kad se pojavio to je ludilo. To ekipa ionako uglavnom uveze iz vani, nije to auto koji zanima šminkere u nas, za te novce će radije uzeti nešto drugo što će bolje izgledati ispred birtije.

Offline Mr.Steady

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1857
  • PSN iD: Jura69
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #523 on: June 26, 2013, 21:37:43 »
Trojka će puno bolje izgledat ispred birtije, nissan je za papke zato se kod nas ne prodaje :-P
 narod nema za golf 2 jer je ko i svaki drugi vau vau preskup bolesno :) znači stari opel, renol, pug, ford je realnija opcija :P

 gtr makar bio bolji i brži opet neće izgledat dobro ispred birtije kao npr 911.
Eh država od stereotipa :)
beep beep im a jeep!

GT5 Gamercards

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: GRAN TURISMO 6 • sluzbena tema
« Reply #524 on: June 26, 2013, 22:26:53 »
NEKA ZOKI I KENGAS ;D naprave ekstra accounte "GiveCroatiaChance" "CROforGTAcademy" "WillNeverStop" pa nek se zapadnjaci crvene koliko god godina hoće tj.kad im bude dosta crvenjenja-popustit ce

Jako dobar prijedlog. ;) I recimo na svakom eventu imamo 2 vozača u top 10, i oba da imaju takav naziv. Definitivno bi bio specifićan naćin ''moljakanja'' pa se možda baš i zamisle i pogledaju naše ostale vozače u top 100 itd.

"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna