Author Topic: XBOX ONE • službeni topik  (Read 110360 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #300 on: November 13, 2013, 15:46:10 »
Xbone će imati Maxteve? :o

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #301 on: November 13, 2013, 15:50:34 »
Ima li Novu TV ?  Ukinuli je u BiH.
Gt veteran superstar u penziji

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #302 on: November 13, 2013, 17:01:48 »
Xbone će biti predivna konzola za žene koje igraju video igre , šteta što je njih ipak jako mali broj.

Zamisli , igra igru i gleda Sulejmana , predivno.

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #303 on: November 13, 2013, 17:53:05 »
koja nepotrebna glupost....hrpa besmislenih stvari....ne kužim poantu surfanja webom i utrkivanja istovremeno ili bilo čega drugog....kolko nemaštovitih likova radi taj xbone to je strašno

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #304 on: November 18, 2013, 16:07:20 »
Dignut je embargo za reviewe, za sve osim Forze i Ryse (srijeda i cetvrtak). Budem stavio neke rece kasnije..

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #305 on: November 20, 2013, 12:41:35 »
Ryse Son of Rome: Launch Trailer


Xbox One REVIEW! Adam Sessler Reviews

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #306 on: November 20, 2013, 20:27:44 »
znači xbone je sam za telku

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #307 on: November 20, 2013, 21:49:15 »
znači xbone je sam za telku

Znas da ce gotovo sve funkcije koje ima xbox (tv, netflix, nfl/nba/mlb sport aplikacije) i sl imat ili vec ima i PS4? Jel i PS4 sam za telku?

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #308 on: November 21, 2013, 00:45:20 »
Nije samo za telkaca, mo's igrat forzu dok gledas telku.
Gt veteran superstar u penziji

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #309 on: November 21, 2013, 09:32:27 »
znači xbone je sam za telku

Znas da ce gotovo sve funkcije koje ima xbox (tv, netflix, nfl/nba/mlb sport aplikacije) i sl imat ili vec ima i PS4? Jel i PS4 sam za telku?
i PS3 je imao te aplikacije,koje nikad nisu podržane kod nas i mislim da neće bit niti sad....ali xbone će doć s dosta tih stvari već na njemu koje neće radit kod nas nikad. I ja mislim da se na PS 4 nemože spojit naš TV operater u smislu interakcije ko na xboxu, niti će se moć usred igre na na pol ekrana gledat telka,utakmica ili nešto slično (kao što knegas kaže). I općenito mislim da se na xboxu posvetilo više vremena kao prema multimedijskom centru nego prema konzoli koja bi trebala prvenstveno služit za igranje,a ne obrnuto....i stvar koja me najviše živcira je ta što će naši ljudi plačat xbox,a moći će igrat samo igre jer 90% funkcija koje su prikazane na prijašnjoj recenziiji neće bit podržane kod nas. Ista stvar je s aplikacijama na PS4. Kolko je PS3 kod nas na tržištu pa na PS store-u nemamo hrpu stvari koje imaju ostale zemlje.Onaj PS Home nikad nije zaživio kod nas.I nažalost mislim da niti PS4 neće u potpunosti bit podržan s aplikacijama kod nas,a neželim otvarat UK ili US acc zato kaj sam ga kupil u HR i plačamo punu cijenu i konzole i igara ko i svi drugi. A i neke aplikacije na PS3 koje si skinuo sa UK acc nisu radile zato jer naš server ne podržava..... ne znam to je moje neko mišljenje, a možda sam u krivu, pa će sve radit...

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #310 on: November 21, 2013, 12:09:41 »
Meni tako svjedeno. Jedino bitno je da dolaze igre i dlc-ovi kad i svuda. Muzika, filmovi, sve ostalo... totalno nebitno, to ionako sve preko kompa riješim

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #311 on: November 21, 2013, 13:25:08 »
znači xbone je sam za telku

Znas da ce gotovo sve funkcije koje ima xbox (tv, netflix, nfl/nba/mlb sport aplikacije) i sl imat ili vec ima i PS4? Jel i PS4 sam za telku?
i PS3 je imao te aplikacije,koje nikad nisu podržane kod nas i mislim da neće bit niti sad....ali xbone će doć s dosta tih stvari već na njemu koje neće radit kod nas nikad. I ja mislim da se na PS 4 nemože spojit naš TV operater u smislu interakcije ko na xboxu, niti će se moć usred igre na na pol ekrana gledat telka,utakmica ili nešto slično (kao što knegas kaže). I općenito mislim da se na xboxu posvetilo više vremena kao prema multimedijskom centru nego prema konzoli koja bi trebala prvenstveno služit za igranje,a ne obrnuto....i stvar koja me najviše živcira je ta što će naši ljudi plačat xbox,a moći će igrat samo igre jer 90% funkcija koje su prikazane na prijašnjoj recenziiji neće bit podržane kod nas. Ista stvar je s aplikacijama na PS4. Kolko je PS3 kod nas na tržištu pa na PS store-u nemamo hrpu stvari koje imaju ostale zemlje.Onaj PS Home nikad nije zaživio kod nas.I nažalost mislim da niti PS4 neće u potpunosti bit podržan s aplikacijama kod nas,a neželim otvarat UK ili US acc zato kaj sam ga kupil u HR i plačamo punu cijenu i konzole i igara ko i svi drugi. A i neke aplikacije na PS3 koje si skinuo sa UK acc nisu radile zato jer naš server ne podržava..... ne znam to je moje neko mišljenje, a možda sam u krivu, pa će sve radit...

U pravu si, vjerovatno vecina tih aplikacija nece radit..

Ne kuzim onda toliko pljuvanje po Xb kad i sam kazes da i PS3 i 4 imaju te glupost koje mi nemozemo koristit, al netko negdje moze i zakon su mu..

Razumio bi te da je M$ podbacio u igrama, al to apsolutno nije istina, pa pogle launch lineup, jace igre od 4 IMO

Mutimedija je tu, mi (ukljucujem i sebe) seremo po tome zato kaj to nama nema koristi, al nekome ima, milijuni ljudi ce imati spojenu telku prek Xa, neka im. Pa niko nece srat zato kaj ima previse opcija, one su tu, nemoras ih koristit, nisu oni nama nametnuli da ako nemas telku prek Xa neces je moc koristit (karikiram).

Isto i s PS4 i tom social integracijom, šeraj sve s konzole kaj radis na tviter, fejs, twitch, pa niko te ne tjera da to radis, al ako hoces-mozes..

I sigurno zbog Snap mogucnosti na xboxu neces ostati bez neke igre, one su i dalje najvaznije. Snap - igras igru/cekas matchmaking/loading sjetis se neceg, trebas provjerit/whatever nemoras se ustajat ic do kompa, il gasit igru kao do sad da bi pogledao na konzoli, pauziras igru, pozoves mali prozor, provjeris jel dosao top gir za skinut i vratis se u igru, sve u roku par sek, nekuzim kaj je lose u tom..

Nije M$ napravio slabiju konzolu zbog te multimedije, jednostavno je Sony napravio jacu. Objema su igre najvaznije, a s time smo najvise mi na dobitku.

I da ne ispadne da branim Microsoft ja sam Sony (i GT) fenboj, al drago mi je da nismo samo dobili X360 i PS3 fullHD. Napredak ;D

/predugacak post end/


Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #312 on: November 21, 2013, 13:44:04 »
Jedini stvarni problem je kako će se naš internet nosit sa nextgenom

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #313 on: November 21, 2013, 13:53:31 »
Jedini stvarni problem je kako će se naš internet nosit sa nextgenom

Ma tebi je jos dobro, ja sam na 6/0.5, uzasno lose parice u kuci, nema pomoci >:(

Uglavnom

Dignut je embargo za Ryse. Jako lose ocjene, u rangu Knacka >

Sazetak je - odlicna grafika, los gameplay, traje 5-6h..

Shacknews - 5/10
Eurogamer - 5/10
Polygon - 6/10
Joystiq - 2.5/5
Gamespot - 4/10
IGN - 6.8
Destructoid - 5/10
Videogamer.com - 6/10
EGNNow.com - 7.5/10
OXM.co.uk - 7/10
Kotaku - YES
Gamesradar - 3.5/5
GameInformer - 6/10
Rev3Games/Sessler - 2/5
MMGN - 6.5
Eurogamer.de: 7/10
Gameswelt - 7.5/10
Gamersglobal.de - 6.5/10
EveryEye.it - 7.5
Venturebeat: 86/100
Eurogamer.it: 7/10
Gametrailers - 7/10
Metro.co.uk - 3/10
CVG - 5/10
T3.com - 3/5

Samo sto je Knack obiteljska igra iz malog studija u Japanu, a Ryse AAA blockbuster naslov iz "velikog" Cryteka i M$ je sigurno ispljunuo brdo love za nj..


Offline toni_cro

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 5294
  • PSN-ID: toni_cro
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #314 on: November 21, 2013, 14:17:15 »
meni je komp spojen na telkač tako da samo prebacim sa hdmi1 na hdmi2 i eto sve šta mi treba je tu
naravno miš i tipkovnica su bežični pa mi je i to pod rukom kao i kontroler od konzole i daljinac od tv-a tako da sve mogu radit iz fotelja ili kreveta ako baš želim(odličan osjećaj surfati netom iz kreveta)
www.motori.hr

if in doubt, go flat out