Author Topic: XBOX ONE • službeni topik  (Read 110388 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: XBOX ONE • E3 press conference 10.06 u 22h
« Reply #165 on: June 05, 2013, 16:42:31 »
Da, to se od sinoc pise i sve je ocito 100% tocno. Tri neovisna izvora su to potvrdila.

Ceka ih potop na E3 ako je to istina, pogotovo ako je istina da su sad sve vise svjesni da ce morati odgoditi izlazak konzole.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: XBOX ONE • E3 press conference 10.06 u 22h
« Reply #166 on: June 05, 2013, 23:18:30 »
Amir0x je slozio listu za dici spomenik tugi i jadu nastalom u manje od 20 radnih dana.

Fakat za apsolutno ne vjerovati, a E3 jos nije ni poceo.


The worst most, mis-communicated reveal in game industry history other than maybe Saturn.
Once every 24 hour internet check just to be able to continue to play your games
A horrendous proprietary used game system that gives pubs and Microsoft a 10% of the profits, thus ensuring the deals one can get on Used games are reduced and having less options for every gamer
Complete inability to rent, lend or borrow games without paying a "fee", since every game must be installed.  And the fee is the price of a brand new game, which Phil Harrison tells us to "think of it like a new game", because he is an abominable retard.
Complete fucking tall tales and fabrications regarding the "Infinite Power of Cloud" which they did because...
...their system is a woefully underpowered trojan horse arbitrarily increased in price because of...
...a piece of shit dead-end gaming technology called "Kinect 2.0" which on top of being complete garbage for most genres, also is packed in with every system and...
...is also a horrendous invasion of privacy since it cannot be shut off without unplugging the system.
A console which is also, after all this time, having massive eSRAM yield issues because Microsoft is caught rushing the One to the market.
And they wasted their reveal talking about TV, TV, TV, TV, TV to do a function that nobody in their right mind would do if they had a DVR, to talk about sports and Kinect and have only two real games at their reveal.
And is now liberally peppering all their attacks with a unhealthy dose of aggressive arrogance.


I BTW Prije par sati Microsoft je objavio kako nakon E3 predstavljanja NECE odrzati inace redovnu otvorenu press-konferenciju za medije.

Ovo postaje suluda prica.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: XBOX ONE • E3 press conference 10.06 u 22h
« Reply #167 on: June 05, 2013, 23:25:12 »
I BTW Prije par sati Microsoft je objavio kako E3 predstavljanja NECE odrzati inace redovnu otvorenu press-konferenciju za medije.

Ovo postaje suluda prica


Htio si reći kako NAKON E3 predstavljanja neće biti konferencije za medije?


A što reći... povremeno pomislim da možda skrivaju nešto ultra jebeno da sve iznenade, ali previše se tu valja govana da bi to moglo biti tako. Da mi je žao, nije... nimalo. Ali mi je u istu ruku i svejedno. Sony je lud ako ovo ne iskoristi...

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: XBOX ONE • E3 press conference 10.06 u 22h
« Reply #168 on: June 05, 2013, 23:37:05 »
Da, ispravio sam gore, thanx. Svake godine je pravilo da nakon velikih keynoteova (predstavljanja) bude novinarski roundtable. MS je popodne objavio da ga nece biti ove godine.

A Sony nema sto iskoristiti, oni se za PS4 pripremaju od 2007-2008, ovo ih uopce ne zanima vjerujem, oni igraju svoju igru oko PS4 vec zadnje 3 godine naveliko i ovo im je - posve sam siguran - nevjerovatnije nego nama.

Sve ovo sto je danas isplivalo je totalni kaos - pod uvjetom da je istina - a do presice je samo 5 dana.

Ovo ce apsolutno biti najludji E3 svih vremena.

BTW SquareSoft je najavio svoju samostalnu presicu u isto vrijeme kada ce Nintendo drzati svoj NintendoDirect. To je 11.6. popodne po nasem vremenu.


Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: XBOX ONE • E3 press conference 10.06 u 22h
« Reply #169 on: June 05, 2013, 23:42:03 »
Samo da Sony ne usere s rabljenim igrama i sve će biti dobro. Za Sony i nas.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: XBOX ONE • E3 press conference 10.06 u 22h
« Reply #170 on: June 05, 2013, 23:42:36 »
Da, već sam prije čitao da Nintendo ni neće imati neku veliku promociju...

Sony je van ovih "normalnih" stvari koje imaju za predstaviti, po meni napravio najveću stvar potpisivanjem Blizzarda, time će dovući još brdo korisnika koje konzole možda toliko nisu ni zanimale.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: XBOX ONE • E3 press conference 10.06 u 22h
« Reply #171 on: June 05, 2013, 23:44:07 »
Samo da Sony ne usere s rabljenim igrama i sve će biti dobro. Za Sony i nas.

Pa valjda neće... neka ostave Online Pass za multi, kao i do sada, to je po meni ok. I da ne naplaćuju online igranje. I da osiguraju dovoljno servera za normalno online igranje i sve ove share pizdarije

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: XBOX ONE • E3 press conference 10.06 u 22h
« Reply #173 on: June 07, 2013, 13:23:52 »
Ovo je vec zanimljiva vijest, vidis, vidis..

Thanx za ovo Rasta.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: XBOX ONE • E3 press conference 10.06 u 22h
« Reply #174 on: June 07, 2013, 13:28:56 »
Vrlo zanimljivo... no, da li će to uključivati kakav volan?

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: XBOX ONE • E3 press conference 10.06 u 22h
« Reply #175 on: June 07, 2013, 13:42:21 »
A netko mora izraditi novi volan za Forzu 5. Mislim, nema smisla sve ako nece imati volan za tu igru a ocito je da niti jedan stari volan nece raditi.

Bit ce dobro ako ce Thrustmaster raditi volane, ali ono sto nikako nece biti dobro je da ce citava ta igra postati suludo preskupa nakon svih ovih investicija u protekle godine, pa jos novi XBOX, pa Gold, pa igra, pa novi volan.. nema sanse, nakon ovoga sto su danas objavili vezano za nacine kako ce se uopce odvijati citavo "vlasnistvo" nad igrama, za mene je novi Xbox nepostojeca konzola. Ja im za to ne dam niti kune.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: XBOX ONE • E3 press conference 10.06 u 22h
« Reply #176 on: June 07, 2013, 14:13:41 »
A netko mora izraditi novi volan za Forzu 5. Mislim, nema smisla sve ako nece imati volan za tu igru a ocito je da niti jedan stari volan nece raditi.

Bit ce dobro ako ce Thrustmaster raditi volane, ali ono sto nikako nece biti dobro je da ce citava ta igra postati suludo preskupa nakon svih ovih investicija u protekle godine, pa jos novi XBOX, pa Gold, pa igra, pa novi volan..

Lipu kajlu su uvalili Thomasu :)  al opet, mislim da će dosta ekipe zbog toga prijeći na plejku


nema sanse, nakon ovoga sto su danas objavili vezano za nacine kako ce se uopce odvijati citavo "vlasnistvo" nad igrama, za mene je novi Xbox nepostojeca konzola. Ja im za to ne dam niti kune.

Što su objavili danas, nisam baš u tijeku...

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: XBOX ONE • E3 press conference 10.06 u 22h
« Reply #177 on: June 07, 2013, 14:26:31 »
Danas su službeno objavili da kupac nije vlasnik ni fizičkog primjerka igre koji je kupio.
To ti je ko da pljuneš lovu za kupnju stana, al nikad mu nisi vlasnik i kad "pravom vlasniku" puhne, može te šutnut na cestu...
Ajmo bacit predviđanja što će prvo cracknut na xbonetu  :P
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: XBOX ONE • E3 press conference 10.06 u 22h
« Reply #178 on: June 07, 2013, 14:27:52 »
Kako nije vlasnik? Kupac će dobiti code koji će mu omogućiti da preko diska instalira igru na svoju konzoletinu. Ili ni ona neće biti u njegovom vlasništvu? ;D


Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: XBOX ONE • E3 press conference 10.06 u 22h
« Reply #179 on: June 07, 2013, 14:28:42 »
Što su objavili danas, nisam baš u tijeku...


Sebi su ga metnuli, Thomasu nisu, bar ce vise sada podavati za PS4/PC.

Ovo su objavili, stvarno ne znas koja tocka je gora i gluplja. CItaj izmedju redova naravno, ovo je napisano tako da ispadnu sve ruze i cvijece.

http://news.xbox.com/2013/06/main