Author Topic: XBOX ONE • službeni topik  (Read 111941 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #210 on: June 13, 2013, 00:46:38 »
Hahahahah, odlično ;D
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #211 on: June 13, 2013, 00:51:13 »
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline FEDROwhatISgood

  • The Organizator
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4133
  • Svi bi mi htjeli biti TOMIVAV :D
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #212 on: June 13, 2013, 01:51:34 »
Nisam mogao izdržati, a da ne napravim ovo ;D




Genije si, obozavam Soup-Nazi ;D
PSNid- PhaedrusSocrates:"EAT MY GRAINING!" 8)

Imamo samo jedno spasonosno rješenje..... odbiti isporuku Perkovića... objavit Nijemcima rat i odmah se predat.

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #213 on: June 13, 2013, 02:00:43 »
Ne da su se pokopali, nego su sami sebi otkinuli noge, glavu stavili na lomacu, napravili cijelu ceremoniju i karmine! A nitko od ljudi ne place ;D ;D Ovakvo nesto nisam nikad dozivio od kompanije ovog kalibra!
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline nrgpower

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 787
Re: XBOX ONE • E3 press conference 10.06 u 18.30h
« Reply #214 on: June 13, 2013, 03:49:49 »
Ja se smijem ;D  Nisi valjda mislio kupiti Xbone?

On nije koliko kuzim, ali mislim da je NRG u tom djiru.. maldost, ludost, jebomepas ;) Ali neka, ja i zelim da netko kupi, pa da idemo tamo gledat kako to izgleda... kad ne radi ;D ;D

A jebemu sta kad volim xbox jos od prve konzole a posli sam uzea premium 360 day one pa elite pa slim.
Dosta vrimena sam ima i ps3 uz xbox al sve igre koje su bile za obe konzole uzima bi za xbox zbog meni osobno boljeg kontrolera, odlicnog xbox live-a i chata


Nista dosad mi nije smetalo jer:
-sam i tako uvik spojen
-polovne igre sam rijetko kupova jer mozda kupim max 3 igre godisnje i to day one
-toliki naglasak na tv mi je bia glup i nepotreban al sam zna da ispod svega se nalazi odlicna konzola sa dedicated serverima na kojoj ce se moc igrat super igre

Al jbg ako ne buden moga igrat u hr onda mi je to dealbreaker

@stinger- odlicna slika  ;D ;D

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #215 on: June 13, 2013, 07:32:20 »
Nadam se da će im hakeri probiti zaštitu i naći način da se sve igre igraju bilo gdje i piratiziraju day one, pa nek raja igra besplatno, kad im ne daju pošteno. NRG, sve što si volio na X360 imat ćeš na PS4.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #216 on: June 13, 2013, 12:01:38 »
Ja se smijem ;D  Nisi valjda mislio kupiti Xbone?

On nije koliko kuzim, ali mislim da je NRG u tom djiru.. maldost, ludost, jebomepas ;) Ali neka, ja i zelim da netko kupi, pa da idemo tamo gledat kako to izgleda... kad ne radi ;D ;D

A jebemu sta kad volim xbox jos od prve konzole a posli sam uzea premium 360 day one pa elite pa slim.
Dosta vrimena sam ima i ps3 uz xbox al sve igre koje su bile za obe konzole uzima bi za xbox zbog meni osobno boljeg kontrolera, odlicnog xbox live-a i chata


Nista dosad mi nije smetalo jer:
-sam i tako uvik spojen
-polovne igre sam rijetko kupova jer mozda kupim max 3 igre godisnje i to day one
-toliki naglasak na tv mi je bia glup i nepotreban al sam zna da ispod svega se nalazi odlicna konzola sa dedicated serverima na kojoj ce se moc igrat super igre

Al jbg ako ne buden moga igrat u hr onda mi je to dealbreaker


A gle, ja sam imao onaj prvi Xbox, uzeo ga prvenstveno radi Top Spina i PGR-a. Odlična konzola.

Xbox 360 je kupnjen na prvi dan prodaje. 01.12.2005 smo Amar, Zrno, Đurović, Bero, moj frend i ja sjeli u dva auta i pravac Beč (ne Graz, nego jebeni Beč), kupili konzole i piči natrag. Sve skupa sam promjenio 3-4 konzole što zbog kvarova, što zbog banova. Godinama plaća Live, morao ukinuti kreditnu karticu na kraju jer se nisam mogao drugačije riješiti da mi prestanu naplaćivati live svaki mjesec, a nisam ih htio zvati na telefon u UK da prestanu)...

Ono, nemam ja ništa protiv ni boxa ni MS-a, ali ovo sada je idiotizam. Ne kažem da bih kupio Xbone i da je sve ok, ostario sam, igram samo određene stvari i plejka mi je tu dosta. Čak ću i PS4 kupiti tek kasnije jer mi voljeni GT dolazi na trojku. Ali ponavljam, ovo što oni rade je idiotizam i jebanje ljudi u zdrav mozak.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #217 on: June 13, 2013, 15:42:49 »

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #218 on: June 13, 2013, 16:06:37 »
;D ;D

Koje pljuvanje hahaha
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #219 on: June 13, 2013, 17:03:21 »
Nije pljuvanje, samo činjenica...... ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #220 on: June 13, 2013, 20:14:38 »
Al kako je moguće da u tolku rupu upadnu. Odakle su im padale te puste ideje? Pa da su na ćelu ljudi sa IQ-om manjim od 50, mislim da bi uspili nešto bolje smisliti.

Bez zajebancije. Svim tim glavešinama i šefovima treba sprašiti otkaz.
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #221 on: June 13, 2013, 20:18:06 »
Rizik se ponekad ne isplati. To je sve.

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #222 on: June 14, 2013, 10:47:15 »
Nije stvar u riziku, nego u korporativnom mentalitetu. To je ogromna mašinerija koja vrlo često gubi korak u poanti zbog čega određeni dijelovi firme postoje, ali zbog velikih količina novaca se često dogodi da se ti problemi jednostavno ne shvate, dok ne počnu proizvoditi nenormalne gubitke... Neću ni spominjat da radim u nečem sličnom, al puno manjeg razmjera, pa svašta vidim...
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #223 on: June 14, 2013, 11:31:35 »
Da. Možda bi ta politika još i prošla u nekom blažem obliku, da Sony nije namirisao krv i odlučio ići na sve ili ništa, odnosno ući u ultimativni rizik i svaki MS-ov potez pokriti suprotnom strategijom. PS4 je njihov Final Fantasy, biti ili ne biti. Da nisu u takvim problemima, penis bi mi dobili takvu konzolu za tu cijenu i pod tim uvjetima. Hvala MS-u što je spustio Sony na zemlju, vratit će im ovi uslugu. Dobitnici=>svi mi. :-D

Offline turok

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 993
  • PSN ID t_urok99
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #224 on: June 14, 2013, 12:36:35 »
Kolega Ikral je upravo stavio tocku na i.