Author Topic: XBOX ONE • službeni topik  (Read 111939 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #225 on: June 14, 2013, 13:25:30 »
Da. Možda bi ta politika još i prošla u nekom blažem obliku, da Sony nije namirisao krv i odlučio ići na sve ili ništa, odnosno ući u ultimativni rizik i svaki MS-ov potez pokriti suprotnom strategijom. PS4 je njihov Final Fantasy, biti ili ne biti. Da nisu u takvim problemima, penis bi mi dobili takvu konzolu za tu cijenu i pod tim uvjetima. Hvala MS-u što je spustio Sony na zemlju, vratit će im ovi uslugu. Dobitnici=>svi mi. :-D

Mislim da se je Sony za takvu politiku odlučio puno prije nego je MS objavio novosti vezane za Xbone... i to još prije nekih 5-6 godina. Nije bilo šanse da Sony ovaj put propusti priliku za "pobjedu". Nije bilo šanse da Sony ovaj put zakasni sa prodajom, a kamoli da ide raditi kojekakve monade kao ovi. Konzola za sve, konzola koja će biti povoljna i konzola prvenstveno za igranje...

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #226 on: June 14, 2013, 15:39:09 »
Da. Možda bi ta politika još i prošla u nekom blažem obliku, da Sony nije namirisao krv i odlučio ići na sve ili ništa, odnosno ući u ultimativni rizik i svaki MS-ov potez pokriti suprotnom strategijom. PS4 je njihov Final Fantasy, biti ili ne biti. Da nisu u takvim problemima, penis bi mi dobili takvu konzolu za tu cijenu i pod tim uvjetima. Hvala MS-u što je spustio Sony na zemlju, vratit će im ovi uslugu. Dobitnici=>svi mi. :-D
Možda bi ova teorija i držala vodu da nije Sony baš taj koji je napravio prvi korak iako su gotovo svi očekivali da će on biti od strane M$.

I bar za mene, sve ovo što je M$ objavio , najavio , prezentirao i isplanirao je kao da sami tjeraju vodu na Sony-ev mlin.I vjerovatno se ovi u Sony-u čude više nego mi sami .

Offline petrenjdin

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 373
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #227 on: June 14, 2013, 15:45:38 »
ma oni (m$) su davno izgubili bitku, još kad je blue ray bio vs hd ili kako se već zvao
ovo je sad konačni pad xbona
psn id: petrenjdin

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #228 on: June 14, 2013, 15:50:05 »
Ma neće oni propasti, ali će svakako biti zanimljivo gledati rezultate. I to samo u ovim zemljama u kojima će Xbone imati podršku za day one, ostalo je nebitno :)

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #229 on: June 14, 2013, 15:51:56 »
Imao je Sony info o tome što će X1 nuditi i tražiti, ali nije to sad bitno. Išli su maksimalno koliko mogu ponuditi i to je to, samo neki završni potezi su možda bili uvjetovani onime što MS radi, kao cijena i DRM, polovne igre...
Nije bitno, vrijeme će sve pokazati, važno da je PS4 zvijer. To smo htjeli, to smo dobili, može li bolje? Teško.

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #230 on: June 14, 2013, 15:55:30 »
Nije bitno, vrijeme će sve pokazati, važno da je PS4 zvijer. To smo htjeli, to smo dobili, može li bolje? Teško.

Ostaje za vidjeti koliko će biti kvalitetan odn. koliko će se kvariti...

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #231 on: June 14, 2013, 17:03:10 »
Mirkosoftu je jedini problem što je glavni dio korporacije preuzeo box, a oni su navikli izvodit mafiješke operacije s windowsima. S windowsima nema problema u tom području, jer je Billy-boy odavno uspostavio reketarsko tržište (nađite u US laptop bez windowsa u dućanu) i cijela shema je već uhodana zato jer tržište ni ne zna za drugu metodu, a po opensourceu se pljuje da nije stabilan i jednostavno, bar u US, nikako da uhvati korjenčić (a nitko se ne zapita kolko su windowsi, u stvari, stabilni)... I onda su mislili da isto to mogu napravit sa Xbone, al na nepripremljenom tržištu... Pa da vidimo što će bit...
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline petrenjdin

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 373
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #232 on: June 14, 2013, 17:05:16 »
mirkosoft  hahhahha haahhh upišaću se
psn id: petrenjdin

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #233 on: June 14, 2013, 17:35:03 »
Nije bitno, vrijeme će sve pokazati, važno da je PS4 zvijer. To smo htjeli, to smo dobili, može li bolje? Teško.

Ostaje za vidjeti koliko će biti kvalitetan odn. koliko će se kvariti...
Zato ja kupujem kasnije, iako je cijena primamljiva. Nadajmo se da neće rikavati prečesto.

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #234 on: June 14, 2013, 18:25:35 »
Quote

Ostaje za vidjeti koliko će biti kvalitetan odn. koliko će se kvariti...

Nemoj coprat, PS 4 će raditi savršeno i bez kvarova sa super igrama i dodacima za konzolu......i još puno toga  ;D

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #235 on: June 14, 2013, 18:53:04 »
Je, je, je... kao da treba coprat da sony ima problema ;D

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #236 on: June 14, 2013, 21:48:05 »
ipak je ovo next-gen

Offline Skvikki

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 494
  • PSN-ID: Skvikki
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #237 on: June 14, 2013, 23:51:33 »
Mirkosoftu je jedini problem što je glavni dio korporacije preuzeo box, a oni su navikli izvodit mafiješke operacije s windowsima. S windowsima nema problema u tom području, jer je Billy-boy odavno uspostavio reketarsko tržište (nađite u US laptop bez windowsa u dućanu) i cijela shema je već uhodana zato jer tržište ni ne zna za drugu metodu, a po opensourceu se pljuje da nije stabilan i jednostavno, bar u US, nikako da uhvati korjenčić (a nitko se ne zapita kolko su windowsi, u stvari, stabilni)... I onda su mislili da isto to mogu napravit sa Xbone, al na nepripremljenom tržištu... Pa da vidimo što će bit...



Vidiš da su windozeri izdržali, ali emulacija nije ;D

Nadam se da će Valve pokrenuti malo OpenGL/Linux scenu pa da odhebem windozere zauvijek :)

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #238 on: June 15, 2013, 00:44:12 »
neznam dali pratite neogaf, ali veliko sranje se sprema ms-u. US ARMY se pobunio protiv x1  :-)
PSN_ID: Dzidza1978

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: XBOX ONE • službeni topik
« Reply #239 on: June 15, 2013, 01:21:39 »
neznam dali pratite neogaf, ali veliko sranje se sprema ms-u. US ARMY se pobunio protiv x1  :-)
Da čitam baš, pa oni čini mi se nemaju ništa, samo su prikazali kutiju, da je netko rekao da će se ovo sve ovako odvijati, točno bi mu rekao kako je lud. Nije da me dira, ali zanimljivo je pratit situaciju.  :)
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo