Author Topic: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema  (Read 96529 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Dzidza1978

  • Guitar Sensei
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2415
  • PSN_ID: Dzidza1978
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #45 on: June 06, 2013, 13:48:30 »
Džidžonja, oćeš ti kupit Xbone?
necu, a i ps4 nece tako skoro, zbog GT6 :)
PSN_ID: Dzidza1978

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #46 on: June 06, 2013, 13:52:00 »
Ili tako,ne znam vidjet ću još. Zanima me šta M$ ima reć na E3,još par dana pa ćemo svi bit pametniji. Jedino što me ubija kod Gran Turisma je to da igra izađe svakih 5 godina (bubam) a ja bi uživao odmah u nečemu,a ne da moram igrat jednu igru 5 godina dok se ovi sjete izbacit nešto novo,kod Forze je ta stvar da cirka svake 2 godine imaju nešto novo,evo sad i Horizon koji nije tipična Forza,ali nešto novo i zanimljivo di ti u međuvremenu da neki novi gušt. Ne sumnjam da će biti još bolji na novoj konzoli u nastavku.

Ma gle, nemoj me krivo shvatiti, tvoji novci, tvoj izbor. Ali kad već pričamo onda valjda mogu i pitati. Uglavnom, ako te interesira vožnja i imaš već dobar volan, a ako MS sjebe volane za Xbone onda ti je PS3 i GT6 logičan izbor. Ionako su najavili da će uredno isporučivati novosti za igru. A kad počneš voziti sa nama online onda ćeš vidjeti da možeš bez problema peglati istu igru 2 godine kao i mi ;)

Za PS4 nećeš čekati 5 godina, to sam uvjeren. I tada ćeš kao i svi mi, rasprodati trojke i prijeći na novu konzolu...

Naravno, sve ovo pod uvjetom da ti se stvarno vozi (a pretpostavljam da taj volan nisi kupio za ukras ;D )

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #47 on: June 06, 2013, 13:52:35 »
necu, a i ps4 nece tako skoro, zbog GT6 :)

Same here... u biti, mislim da će većina ljudi na forumu tako napraviti :)

Offline hendrix

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 486
  • PSN ID: Roni-HR
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #48 on: June 06, 2013, 13:52:48 »
Mozda je Jimiju to preveliki trosak, mozda zeli samo next-gen, mozda... je u sumi

Nije to,nego ne znam glupo mi je kupovat PS3 na njegovom zalasku? Nema mi to smisla ne? Sad gledam da prodam svoj Xbox pa ako uleti onda bi si uzeo PS3. Da dodam nešto malo možda ili neka zamjena,inače niš.
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline DogZy

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2950
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #49 on: June 06, 2013, 13:54:50 »
Stinger je lijepo napisao, bilo bi lijepo vidjeti još jednog kirurga na operacijama subotom 8)
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline hendrix

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 486
  • PSN ID: Roni-HR
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #50 on: June 06, 2013, 13:56:48 »
Ili tako,ne znam vidjet ću još. Zanima me šta M$ ima reć na E3,još par dana pa ćemo svi bit pametniji. Jedino što me ubija kod Gran Turisma je to da igra izađe svakih 5 godina (bubam) a ja bi uživao odmah u nečemu,a ne da moram igrat jednu igru 5 godina dok se ovi sjete izbacit nešto novo,kod Forze je ta stvar da cirka svake 2 godine imaju nešto novo,evo sad i Horizon koji nije tipična Forza,ali nešto novo i zanimljivo di ti u međuvremenu da neki novi gušt. Ne sumnjam da će biti još bolji na novoj konzoli u nastavku.

Ma gle, nemoj me krivo shvatiti, tvoji novci, tvoj izbor. Ali kad već pričamo onda valjda mogu i pitati. Uglavnom, ako te interesira vožnja i imaš već dobar volan, a ako MS sjebe volane za Xbone onda ti je PS3 i GT6 logičan izbor. Ionako su najavili da će uredno isporučivati novosti za igru. A kad počneš voziti sa nama online onda ćeš vidjeti da možeš bez problema peglati istu igru 2 godine kao i mi ;)

Za PS4 nećeš čekati 5 godina, to sam uvjeren. I tada ćeš kao i svi mi, rasprodati trojke i prijeći na novu konzolu...

Naravno, sve ovo pod uvjetom da ti se stvarno vozi (a pretpostavljam da taj volan nisi kupio za ukras ;D )

Pa to je jedino što me i privlači kod GT-a. Volio bi bacit s vama neki online,zato i tražim sad da utopim svoj Jtag Xbox i da pređem na PS3.Pa ako neko uzima Xbox ili znate nekog,preporučite :)
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #51 on: June 06, 2013, 13:59:29 »
Za ovdje ne znam, ali stavi u njuškalo... pošto je JTAG ne bi trebao imati nikakvog problema sa prodajom. Usput, vidi tamo kako se kreću cijene...

btw... ako uzmeš PS3 imati ćeš priliku odigrati neke Sonyjeve ekskluzive kao Killzone, Uncharted, Heavy Rain, evo sad dolazi i The Last of Us. Uglavnom, nije svako zlo za zlo ;)

Offline hendrix

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 486
  • PSN ID: Roni-HR
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #52 on: June 06, 2013, 14:07:50 »
Za ovdje ne znam, ali stavi u njuškalo... pošto je JTAG ne bi trebao imati nikakvog problema sa prodajom. Usput, vidi tamo kako se kreću cijene...

btw... ako uzmeš PS3 imati ćeš priliku odigrati neke Sonyjeve ekskluzive kao Killzone, Uncharted, Heavy Rain, evo sad dolazi i The Last of Us. Uglavnom, nije svako zlo za zlo ;)

Ma mene ti samo vožnja zanima,nisam ti od ovih pucačina i ostalog ;)
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #53 on: June 06, 2013, 14:12:27 »
A onda ti definitino PS4 do daljnjega ne treba... uzmi trojku i peglaj GT.

Uskoro će početi Gran Turismo Academy (to će se skinuti s neta) što je ujedno i GT6 demo pa ti eto idealne prilike da se učiš na novu fiziku ;)

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #54 on: June 06, 2013, 14:38:20 »
X360 se bez problema zamijeni za PS3, tako da je to najbolja opcija.


Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #56 on: June 09, 2013, 11:55:43 »

Offline hendrix

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 486
  • PSN ID: Roni-HR
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #57 on: June 09, 2013, 11:57:25 »
Evo jedna nova slika i novi teaser.



Izgleda jako lijepo.

https://www.youtube.com/watch?v=rOZNHGlNIiU
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #58 on: June 10, 2013, 21:38:04 »
Forza Motorsport 5 E3 Forzavista Demo


Forza Motorsport 5 E3 Trailer

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #59 on: June 10, 2013, 22:14:48 »
Modeli izgledaju fantasticno.






Cijela galerija u full-resu kod Blima na GSYD:
http://www.gamersyde.com/news_e3_forza_5_images-14132_en.html