Author Topic: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema  (Read 98239 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Duvorynn

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 338
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #285 on: November 26, 2013, 11:00:26 »
Pa, teoretski (i u praksi), dosta je FM5 bilo u bundleovima za XboxOne, kao besplatna igra, Tako da.

Nije bas da je besplatna...bundle je bio skuplji od standardne verzije, ali opet jeftiniji nego oba proizvoda zasebno.
Either snow, sun or rainy day, FAIR PLAY forever and all the way.

You don't know the true meaning of speed if you didn't travel faster than sound!!!

PSN-ID: Duvorynn
Xbox Live: Duvorynn

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #286 on: November 26, 2013, 11:11:17 »
Pa, teoretski (i u praksi), dosta je FM5 bilo u bundleovima za XboxOne, kao besplatna igra, Tako da.


Nije bas da je besplatna...bundle je bio skuplji od standardne verzije, ali opet jeftiniji nego oba proizvoda zasebno.


Xbox One Day One Edition konzole (u EU) su dolazile s FIFA 14 ili F5 besplatno..

EDIT:

lajkam novu fiziku (kocnice) na fwd autima >



Forza 5 bug - Xbox One LOL


Forza Motorsport 5- Fiat with amazing brakes.


 ;D

Offline Ljubusak

  • Nordschleife Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4766
  • PSN-ID Ljubusak
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #287 on: November 26, 2013, 18:00:12 »
Jest da je GT5 bio požurivan, ali ovo...
STRAST: Snažna emocija koja potpuno ovlada čovjekovim raspoloženjem.
Često se pojavljuje kod igranja Gran Turismo

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #288 on: November 26, 2013, 18:20:57 »
Ma vi PS fanboysi ste ljubomorni što u GT ne koči tako. Koliko bi se manje svađali u onlineu...

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #289 on: November 28, 2013, 19:44:04 »
www.ign.com/articles/2013/11/28/big-changes-inbound-for-forza-5-economy-following-fan-feedback
Ako smo vas pokušali pojebati u šupak sa DRM, pa smo vidjeli da vam to ne paše, budemo malo promijenili priču. Onda ćemo vas probati pojebati s mikrotransakcijama, pa opet malo promijeniti priču, kad vam mi to ne paše. Ako napokon i kupite iks boks, očekujte da ćete sigurno nekako biti pojebani, jer mi ne odustajemo samo tako. Ja velim, jebite si mater i vi i vaša konzola s kojom me hoćete jebati, i napušite se kurca usput, jer meni je seksa u kojem sam ja durač dosta. Oprostite na izrazima. 

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #290 on: November 28, 2013, 20:09:13 »
Oni stvarno nisu normalni.

Ali su također suuuuper, jer gle kako slušaju zajednicu što bi trebalo izmjeniti. Puj.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline grozni2

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1121
  • PSN ID- ivekh
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #291 on: November 28, 2013, 20:44:12 »
www.ign.com/articles/2013/11/28/big-changes-inbound-for-forza-5-economy-following-fan-feedback
Ako smo vas pokušali pojebati u šupak sa DRM, pa smo vidjeli da vam to ne paše, budemo malo promijenili priču. Onda ćemo vas probati pojebati s mikrotransakcijama, pa opet malo promijeniti priču, kad vam mi to ne paše. Ako napokon i kupite iks boks, očekujte da ćete sigurno nekako biti pojebani, jer mi ne odustajemo samo tako. Ja velim, jebite si mater i vi i vaša konzola s kojom me hoćete jebati, i napušite se kurca usput, jer meni je seksa u kojem sam ja durač dosta. Oprostite na izrazima.


potpis na sve
nikad se nisam ovak nasmijal čitajuć post.....ha šta jest,jest  ;D ;D ;D ;D

Offline Duvorynn

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 338
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #292 on: December 05, 2013, 22:45:34 »
Pa da pocnem s prvim dojmovima:
 - igra zauzima 28GB na disku, a prvi update/patch je 6GB sto daje 34GB
 - ukupna instalacija (sa DL patcha) je trajala oko 3h, ali s obzirom da sam paralelno skidao GT6 (digital download), vjerojatno bi bilo i brze (brzina mi je 10Mbps)
 - "ready to play" nakon 10% instalacije
 - nakon instalacije i DL, konzola je mlaka i suti tj. ne cuje se ventilator skoro nista
 - pokretanje igre do pocetnog sucelja oko 5 sekundi.
 - prebacivanje iz igre na dashboard - trenutno (1 sekunda)
 - vracanje u igru (nakon osvojenog achievmenta - opcija da stisne Xbox gumb i vidis sto si osvojio tj. detalje o istom) - 1-2 sekunde
 - grafika je kao i u FM4...mos' mislit...tko god je to izjavio prosrao se do jaja
 - UI je prekrasan
 - sunflare efekti su takvi da sam stvarno morao zmiriti nebi li vidio stazu
 - Jeremy Clarkson je duhovit kao i obicno (ako volite britanski humor), a milozvucni zenski glasic koji vas navodi kroz menije i objasnjava sve modove/postavke i ine stvari je bas pogoden
 - HID kontroler u konzoli je puno bolji tj. kad predes preko pasice s lijevim kotacima, motorici u kontroleru se osjete samo na toj strani i ima veci raspon vibracije od starog kontrolera
 - auto sa MR pogonom puno lijepse i prirodnije ulazi u zavoje i bas se osjeti kad guza pocne bjezati
 - osjecaj voznje u HC modu (sve asistencije OFF) je PREDIVAN (Darkman i Thergoton - cekam Vas)

Eto, to je to za sada, jer sam otisao u nocnu (nadam se da mi sef nece sada naletiti dok pisem), pa detaljnije izvjesce bude sutra, pogotovo nakon usporedbe s GT6, iako se ne bi trebale usporedivati jer su OBJE igretine za sebe

LP
Davorin
Either snow, sun or rainy day, FAIR PLAY forever and all the way.

You don't know the true meaning of speed if you didn't travel faster than sound!!!

PSN-ID: Duvorynn
Xbox Live: Duvorynn

Offline Duvorynn

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 338
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #293 on: December 08, 2013, 15:04:58 »
Pa da nastavim (iako sam rekao nakon usporedbe sa GT6, ovo ce biti nakon usporedbe sa FM4, jer kruske i jabuke ne zelim usporedivati i svaka je igra ZAKON za sebe)

- za pravi gust voznje SVE asistencije na OFF - Hard Core mod (definitivno, ako ne odmah, onda nakon par utrka postepeno iskljucivanje jedne po jedne)
- lova koja se dobija u pocetku je skoro identicna onoj u FM4 (pogotovo ako iskljucite asistencije i stavite drivatare na max)
- napredovanje kroz karijeru je slicno osmisljeno kao i do sada tj. ako promijenite auto, velika je vjerojatnost da ce se promijeniti i slijedeca karijerna utrka
- ako promijenite auto i karijerna utrka ne dozvoljava taj tip, onda lijepo odete u "League select" i odaberete nesto po svom ceifu (naravno za taj auto)
- zvuk "pod haubom" je fantastican kao i do sada (da mozda ce neki reci da je prenaglasen, ali meni ne smeta)
- grip tj. manjak gripa je bolji nego kod prethodnika
- sjencanja, sunflare efekti i ine graficke pizdarijice su odlicne (naravno da ima mjesta za napredak...pa tek smo krenuli sa next-gen...ups, current-genom)
- sve aute mozete pregledati u Forza Vista modu (otvoriti vrata, cuti povjesne cinjenice uz duhovit britanski humor, paliti svjetla, sjesti unutra, upaliti auto...SKORO sve sto vam srce pozeli)
- auti su raznoliki da raznolikij ne mogu biti (neki su toliko skupi da cete morati "malo" grindati, ali to i je poanta da ne mozes odmah voziti bilo koji auto)
- vecina old i new racing ikona su zastupljene i ponasaju se totalno razlicito
- velik napredak u razlici upravljanja FF, FR, 4WD, MR autom u odnosu na Forza serijal
- brzine ucitavanja ne zelim ni spominjati (brzo, definitivno)
- brzina uploada videa otkljucanog achievementa je upitna, ali samo zahvaljujuci nasim divnim pruzateljima broadband usluga
- razlike kod setupa na istom autu se STVARNO osjete (bas sam Bubi kupio 265/30/19 gume i racing ovjes, spustio ju o jaja i vidi cuda, Buba je neupravljiva tj. svako malo se zanosi...istu stvar sam ponovio u FM4 i Buba je stabilna, tako da je napredak u fizici ocigledan)

Za sad toliko...cujemo se.
Idem sad malo voziti GT6. ;D
Either snow, sun or rainy day, FAIR PLAY forever and all the way.

You don't know the true meaning of speed if you didn't travel faster than sound!!!

PSN-ID: Duvorynn
Xbox Live: Duvorynn

Offline Ikral

  • +1
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4505
  • Man who wasn't there
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #294 on: December 08, 2013, 18:33:53 »
Super dojmovi, kudos!!!

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #297 on: January 09, 2014, 01:45:42 »
7 auta koji su vec placeni kao DLC u FM4, od toga par iz Autovists moda. Sjajno, fantasticno!

A jos se uz to moraju plaititi ingame creditsima, jos uvijek to nije napravljeno normalnim, juhu!!!!

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #298 on: January 09, 2014, 11:35:55 »
I just wasted $10 buying this stupid pack thinking the cars actually went in your garage and you could use them, nope, you just get the option to buy them with in game credits which cost more money, i am a dumbass and anyone else that buys thess stupid DLC car packs is just as dumb, what a scam, lessonlearned


Offline GTS_Klocna

  • MOMAK
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 897
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #299 on: January 09, 2014, 12:20:00 »
I just wasted $10 buying this stupid pack thinking the cars actually went in your garage and you could use them, nope, you just get the option to buy them with in game credits which cost more money, i am a dumbass and anyone else that buys thess stupid DLC car packs is just as dumb, what a scam, lessonlearned




Ja ne kužim na koji način oni razmišljaju, pa to nema veze s zdravom pameću!

A i onaj lik iz članka par postova iznad se niš ne ispričava, samo sad ublažava sranje koje su napravili, ono najvažnija nam je zajednica bla bla bla, fore kao možeš imati auto koji hoćeš bez grindanja, mi to smatramo kao nekom vrstom čitanja al ak platiš onda je to ipak ok!

"As a creative director, we were looking at it as basically giving people cheats, but if you want to put cheats in you have to pay for them, which puts a barrier in and makes it exclusive to those who want to pay for them. "

HAAAAAALOOOOOOOOOOOOOOOOOOO  ???

Jaka izjava: it's not about making more money, it was actually about saving people's time when doing the grind.

Pa p.zda ti m.terina sami ste odredili kolko košta koji auto i kolko se dobija credita po utrci u karijeri. I sad on te ljude spašava!

Čitao sam već par članaka na ovu temu, baš su me nekak iživcirali. Ni nemam box tak da njihove odluke ne utječu direktno na mene, al ak im ovo prođe svi će krenuti u tom smjeru.
psn-id: GTS-Klocna