Author Topic: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema  (Read 96528 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« on: May 21, 2013, 23:23:35 »
FORZA MOTORSPORT 5

developer: Turn 10
publisher: Microsoft Games
izlazi: na dan izlaska konzole

















Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #1 on: May 22, 2013, 00:31:21 »
Moram priznati da jako dobro izgleda...
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #2 on: May 22, 2013, 00:43:20 »
Gamersyde ima 1080p slike.

FENOMENALNO IZGLEDA >> click the link


http://www.gamersyde.com/news_xo_forza_motorsport_5_announced-14069_en.html

A Rick Lesley (Turn10 designer) kaze da nije CG:



Ako je ovo direct-feed, pa stvarno nas ceka generacija i pol.

Offline hendrix

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 486
  • PSN ID: Roni-HR
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #3 on: May 22, 2013, 00:47:03 »
Svjetla :) znaci dolazi i nocno utrkivanje :) Sve vise vjerujem da je Forza Horizon bio pokusni kunic i da nas puno noviteta ocekuje. Forza ima samo jedan cilj - naprasit GT , i mislim da joj uspijeva. ( bez uvrede naravno - duzan respekt GT-u + tek moramo vidjet GT na PS 4 i tek onda cemo moc usporedivat )
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Kimi

  • The Gentleman
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2684
  • PSN id: KimiHR
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #4 on: May 22, 2013, 01:01:02 »
Svjetla :) znaci dolazi i nocno utrkivanje :) Sve vise vjerujem da je Forza Horizon bio pokusni kunic i da nas puno noviteta ocekuje. Forza ima samo jedan cilj - naprasit GT , i mislim da joj uspijeva. ( bez uvrede naravno - duzan respekt GT-u + tek moramo vidjet GT na PS 4 i tek onda cemo moc usporedivat )
Tek će mo vidjeti tko će koga naprašiti (bez uvrede) jer već sada uspoređujemo kruške s jabukama (GT6 na PS3 i Forzu5 na novom Boxu).

Ako trenutno možemo nešto uspoređivati onda bi to trebalo biti Driveclub i F5.
A meni osobno po onom što sam do sada vidjeo driveclub čak ima i više logike.

Update : Nikako ne kužim situaciju s dva auta na stazi koju komentira nekakav komentator . Komentatore sam zamrzio još u FIFI 98.

Offline ribafish

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2668
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #5 on: May 22, 2013, 01:42:41 »
http://www.destructoid.com/forza-5-quantum-break-footage-from-xbox-one-dev-kits-254220.phtml

Quote
Yep, they're real. Xbox boss Phil Spencer confirmed in an interview this afternoon that the footage you saw for Forza Motorsport 5 and Remedy's Quantum Break this morning are running on Xbox One dev kits. Not renders or some other trickery, you skeptics. I know some out there were questioning some of the screenshots and footage from this morning. Stop. They're the real deal.


Znaci ingame je.. Uff stvarno izgleda :o :D

Offline iced16

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4650
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #6 on: May 22, 2013, 02:10:34 »
Jbt pa pogledjate spojler Mclarena... Te šipke pomoću kojih izlazi. Pa onda natpis iza zadnje šajbe... Izboćen. Kroz rešetke iza se vidi svjetlo i prolaz. Pa vidite cestu i tu pasicu.

Jebeno koliko detalja... Pre-pre jebenoooo! Fantastično!
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out above everything else."

Ayrton Senna

Offline kengas

  • 22ms
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1796
  • PSN ID gtsurgeons.com
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #7 on: May 22, 2013, 02:10:44 »
Lajkam Forzu 5 ,mada Forzu kao igru nisam ni probao,i blago onima koji se docepaju ovih next genova.
Ali ipak mislim da imamo 4K razloga da sacekamo GT6 .  :D
Gt veteran superstar u penziji

Offline hendrix

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 486
  • PSN ID: Roni-HR
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #8 on: May 22, 2013, 04:28:23 »
Evo još par slika..























ovo nisu HD slike.
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #9 on: May 22, 2013, 12:41:43 »
Svjetla :) znaci dolazi i nocno utrkivanje :) Sve vise vjerujem da je Forza Horizon bio pokusni kunic i da nas puno noviteta ocekuje. Forza ima samo jedan cilj - naprasit GT , i mislim da joj uspijeva. ( bez uvrede naravno - duzan respekt GT-u + tek moramo vidjet GT na PS 4 i tek onda cemo moc usporedivat )

O kakvom prašenju pričaš? Uspoređuješ nešto što nema smisla uspoređivati... nešto sa aktualnog s onim sa next gena?!

Čim su prikazali grad sa ogromnim cestama na šest traka, čim su stavili jebnog komentatora u igru sasvim je jasno u kojem smjeru Forza ide. Ono što će se eventualno moći uspoređivati su Driveclub i Forza.

GT6 je igra za aktualnu konzolu, evolucija petice i najboljem smislu te riječi i ono najvažnije, simulacija vožnje (koliko je to moguće napraviti na konzoli).

Offline maliDjuro

  • Anime Master
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 1116
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #10 on: May 22, 2013, 13:08:24 »
Meni bi samo bilo zgodno da Kazunori pogleda ono drobljenje guma i to uvrsti u next-gen GT...
Nikad nije kasno za sretno djetinjstvo, samo, što si stariji, igračke su skuplje.

Offline hendrix

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 486
  • PSN ID: Roni-HR
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #11 on: May 22, 2013, 13:13:40 »
Svjetla :) znaci dolazi i nocno utrkivanje :) Sve vise vjerujem da je Forza Horizon bio pokusni kunic i da nas puno noviteta ocekuje. Forza ima samo jedan cilj - naprasit GT , i mislim da joj uspijeva. ( bez uvrede naravno - duzan respekt GT-u + tek moramo vidjet GT na PS 4 i tek onda cemo moc usporedivat )

O kakvom prašenju pričaš? Uspoređuješ nešto što nema smisla uspoređivati... nešto sa aktualnog s onim sa next gena?!

Čim su prikazali grad sa ogromnim cestama na šest traka, čim su stavili jebnog komentatora u igru sasvim je jasno u kojem smjeru Forza ide. Ono što će se eventualno moći uspoređivati su Driveclub i Forza.

GT6 je igra za aktualnu konzolu, evolucija petice i najboljem smislu te riječi i ono najvažnije, simulacija vožnje (koliko je to moguće napraviti na konzoli).

Jesam napisao da nema smisla uspoređivat i da treba tek dočekat GT na novom PS 4 pa će se tek moć uspoređivat? Šta ste se odmah napalili. Ovo je samo trailer ionako bio,tek ćemo vidjet na E3 šta zapravo nudi. A i ja nisam od onih što kenjaju nešto što nisu probali,tako da nebi nikad ni kenjao po GT serijalu kojeg sam zadnjeg probao na PS2, a i po ovom što pričate i što sam vidio,imam samo pohvale. Ja sam samo rekao Forzi je cilj naprašit GT - zato jer su im ona najveća konkurencija i sve čine da sebi privuku igrače i da postanu bolji od GT-a. Samo to,ne znam zašto je netko krivo razumio moj post.Eto.

A o arkadi nema govora.Nema šanse jednostavno.Forza svakoim serijalom jednostavno grabi naprijed i konstantno u svakom serijalu ima nove i to velike promjene.
Sjećate li se prvog trailera za Forzu? Ne čini li se i tu arkadna vožnja ( pustimo ove detalje i vistu ) ? Letenja,Ferrari koji drifta?

https://www.youtube.com/watch?v=7BTo-Wzdong
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #12 on: May 22, 2013, 13:35:44 »
Ja sam samo rekao Forzi je cilj naprašit GT - zato jer su im ona najveća konkurencija i sve čine da sebi privuku igrače i da postanu bolji od GT-a.

Vjeruj mi da nije tako... njima je najveći problem kako uopće zadržati ljude da igraju Forzu duže od par mjeseci. A ako je netko na ovom forumu, odn. ako je netko u ovoj zemlji igrao Forzu online onda sam to ja i jako dobro znam što govorim ;)


I vjeruj mi, čim su prvo prikazali jurcanje po ogranomom gradu i prepreširokim cestama, uz glas komentatora uživo to je najbolji pokazatelj kuda se ide.

Da ne bi bilo zabune, mislim da ovo ide u smjeru PGR-a, a on je sve samo ne arkada. Ali svakako nije ni žanr kojemu je cilj nositi se sa GT serijalom. Čak i pokušati...

Offline crorastafa

  • Gran Rastafara
  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 2529
  • peace and love
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #13 on: May 22, 2013, 14:03:19 »
Prejebeno izgledaju detalji na P1 , a koliko cujem od guerille da ce se koristiti i ray tracing u next gen iliti neka izvedenica..
you just cant live in that                                                    negative way...make way                                                   for the positive day

http://www.youtube.com/watch?v=BDE3zPNz9VA
http://www.youtube.com/watch?v=qjtbhmQhsXg

Offline Skvikki

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 494
  • PSN-ID: Skvikki
Re: Forza Motorsport 5 • nesluzbena tema
« Reply #14 on: May 22, 2013, 14:40:46 »
Trailer je čisti marketing. Onaj njihov šef (ne znam kako se zove) iako američki aroganatn čini se dovoljno intelignetan čovjek da zna što se očekuje od Forze. Možda će biti malo preseravanja kao u Dirtu, ali ono glavno vjerujem da ostaje na istom.