Author Topic: (PS3) Warhawk  (Read 19446 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
(PS3) Warhawk
« on: March 09, 2008, 13:31:40 »
Ovo je topic za one koji igraju Warhawk na ovom forumu (ako uopce postoje lol) i one koji ce tek postati dio Warhawk zajednice. Molim bez zlobnih komentara i suvisnih misljenja o ovoj igri. To nikoga ne zanima a pogotove mene. 

Ja sam leader CRO Hawks (CRO) klana i trenutno imamo 13 clanova. Slobodno se pridružite. Ovdje se nalazi nase sjediste ali nije potrebno bit clan foruma za sudjelovanje u klanu.


Warhawk sluzbena stranica
http://www.us.playstation.com/Warhawk/



Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: Warhawk
« Reply #1 on: April 16, 2008, 14:51:24 »
Nitko!? lol Dobro to san i ocekiva :P Warhawk nije popularan ka CODIV ali je zato bolji pet puta ;D Istina tribalo je puno vremena da se stvari dovedu u red a onda su dosle druge igre i sve je otislo u *blep*! Ipak steta da ga je puno ljudi propustilo ili odustalo od njega. Covik bi pomislija da ce se ljudi bar navuci na letenje ako nista...

Warhawk je igretina i nista se nemoze mjeriti sa cinom WH Generala. Nebi da svoj WH cin za sto iljada prestigeova!

Ljudi kupujte igru i igrajte za zajebanciju ako nista. Mozes igrat 4 igraca split screen online! Jos su dodali open mic, zabava na kvadrat. Stalno dolaze novi updateovi i expanzije. Kazem vam igra je isplativa do boli a jos kosta svega 300 kn.

Znate li da sluzbeni WH forum ima vise postova od CODIV foruma? Sigurno niste...

Nedavno je odrzan klanski mec izmedu (1004) Japanskog klana i (BSK) jednog od najboljih US klanova. Pojedinacno su jaci od japanaca ali ipak su ih Japanci satrali ka budale! Zato jer su imali odlican teamwork i organiziranost. Zato je WH jak. Igra je napravljena ka strategija.

Ja zelim oformit HR klan i izazivat druge klanove. Ali svjestan sam da od toga nece bit nista na kraju ako Incognito ne poboljsa klansku ingame podrsku. Zamislite ranked klanske meceve i ingame ljestvicu klanova! To bi bilo jebeno. A onda u Home razradivat taktike!

Eto ljudi toliko od mene!

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Warhawk
« Reply #2 on: April 16, 2008, 14:57:29 »
Znate li da sluzbeni WH forum ima vise postova od CODIV foruma? Sigurno niste...

Sigurno nisi znao da CoD4 igrači svoje vrijeme provode IGRAJUĆI igru, a ne pišući po forumima 8)

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: Warhawk
« Reply #3 on: April 16, 2008, 15:09:27 »


Sigurno nisi znao da CoD4 igrači svoje vrijeme provode IGRAJUĆI igru, a ne pišući po forumima 8)

hehe opasan si ti igrac Stingeru 8) Mi bar imamo o cemu pisat ;D

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Warhawk
« Reply #4 on: April 16, 2008, 15:10:28 »
A mi bar imamo sto igrati 8)

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: Warhawk
« Reply #5 on: April 16, 2008, 15:14:39 »
A mi bar imamo sto igrati 8)

ma igras ti... Nema sanse da si ti hard core u CODIV ka ja U WH. Ja osobno mislim da je CODIV zavrsena prica ta igra je skoro propala dok WH tek vata svoj zalet. Ko ce igrat COD kad dode Resistance2?? Viruj mi da ce se WH igrati mozda manje ali igrat ce se...

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Warhawk
« Reply #6 on: April 16, 2008, 15:20:01 »
Gran Turismo!
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: Warhawk
« Reply #7 on: April 16, 2008, 15:24:40 »
 ???

Dobro onda vi zakljucajte ovaj forum za sve osim GT to bi vam bilo najbolje. Jos bolje zakljucajte za sve osim vas par "domacih". Sta je manji forum to je bolji thumbs up!

Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Warhawk
« Reply #8 on: April 16, 2008, 15:27:27 »
Ajde Zenkai, ne ljuti se, zezamo se :)

Ovdje ti dosta ljudi igra WH, igra ga Space, Outsider, mislim da ga i Pedja igra - a mozda i neki drugi ljudi za koje ne znam - samo se salimo na temu tvoje usporedbe sa COD4 forumima kad si vec dao materijala. Ne daj se tako lako!

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Warhawk
« Reply #9 on: April 16, 2008, 15:32:26 »
???

Dobro onda vi zakljucajte ovaj forum za sve osim GT to bi vam bilo najbolje. Jos bolje zakljucajte za sve osim vas par "domacih". Sta je manji forum to je bolji thumbs up!

A vidi ga sad... pa što se ljutiš? Nitko nije rekao da je forum zatvoren i da je isključivo za određene igre. To što nisi naišao na istomišljenike nije razlog da napadaš druge što igraju CoD ;)

Offline Tomivav

  • GTS Full Member
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 4069
  • PSN ID: Tomivav
Re: Warhawk
« Reply #10 on: April 16, 2008, 15:33:23 »
naravno da se sprdam. samo nisam stavljo smajlice.
normalno da gt nije jedina igra koja je predobra.
igraj sto ti se svidja. samo si nekako previse uso u sve to... pa sam eto GranTurismo!-iro.
“While racing the 24 hours of Nurburgring, you can smell people’s barbecues — we couldn’t recreate that.” — Kazunori Yamauchi

Offline STINGer

  • Autohtoni Dalmatinski Grintavac
  • Bog i batina
  • Preuvazeni Akademik
  • ***
  • Posts: 24606
Re: Warhawk
« Reply #11 on: April 16, 2008, 15:34:12 »
Tomice, ti si neshvaćen na ovome forumu ;D ;)

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: Warhawk
« Reply #12 on: April 16, 2008, 15:45:08 »
Nisam ja napadao one koji igraju COD. Samo san napisao cinjenicu da je WH forum posjeceniji od CODIV iako je CODIV visestruko prodavanija i popularnija igra. Vi ste to isli diskreditirat bacanjem na zajebanciju.

Tomivav je dosao na moj topic sa nekakvim upadicama osmogodisnjeg djeteta. Ako te nije briga za WH onda se drzi dalje od ovog topica. I to sta sam se ja ubacio u sta i koliko nije tvoja stvar hvala.

@Amar Space neigra mjesecima kao i Outsider zato vam je i propa klan.


Offline sagitarius

  • GTSurgeons Operator
  • Preuvazeni Akademik
  • *
  • Posts: 6409
Re: Warhawk
« Reply #13 on: April 16, 2008, 16:00:06 »
@Amar Space neigra mjesecima kao i Outsider zato vam je i propa klan.

Tek sad nista ne kuzim? Koji klan? Kako "vama je propao"? Ja nisam nikad bio u nikakvom WH klanu? Hm... Wat?

Offline zenkaipower

  • GTS Full Member
  • Uvazeni Docent
  • *
  • Posts: 250
  • PSN ID ZENKAIpower
Re: Warhawk
« Reply #14 on: April 16, 2008, 16:04:52 »

Tek sad nista ne kuzim? Koji klan? Kako "vama je propao"? Ja nisam nikad bio u nikakvom WH klanu? Hm... Wat?

Pa GPT. Imate i COD4 i Resistance GPT klan a ti bi vjerovatno bio i u WH GPT klanu da si ga igrao. Space ga je pokrenuo a sad vise nije ni sticky...